To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Του χρονου έρχεται..Αλλα φροντιστε να του αφήσετε καμιά περδικα...sarcastic.
Τασαρα μου περιμένω πως και πως φίλε, θα χω να σας λέω πολλά .
Ας έρθει Κάσο και κάτι θα κάνουμε .. :p
Εσυ να αφήσεις τις περδικες και κοίτα να έχεις κάνα ροφο έτοιμο για τότε. .eat.
 
Ευχαριστώ πολύ παιδιά για τα καλά σας λογια!!!! Ευχαριστώ πολύ τον Κώστα που μου πρότεινε να μπω σε αυτή την θερμή και φιλόξενη παρέα,ώστε να μοιραστούμε το πάθος-αρρώστια μας για το χόμπι μας!!!!!
Μανούσο καλώς ήρθες καλή διαμονή .welcome.
 
Χαιρετω την παρεα ειμαι ο κωστης απο κρητη και μενω αθηνα (οπου δουλεια και πατρις...) υστερα απο διαλυμα δεκα ετων περιπου ξαναρχιζω και μπαινω δυναμικα στο κυνηγι ελπιζω η κυνηγετικη περιοδος να με βρει πανετοιμο εξαλου προτοιμαζομαι απο νωρις...! Διοτι οταν τα παιδικα σου χρονια ειναι γεματα απο αναμνησεις και βιωματα που συνδεονται με το κυνηγι κατα καποιο τροπο ριζωνει μεσα σου και την φυση του δεν πρεπει να την αρνειται κανενας...!
 
Χαιρετω την παρεα ειμαι ο κωστης απο κρητη και μενω αθηνα (οπου δουλεια και πατρις...) υστερα απο διαλυμα δεκα ετων περιπου ξαναρχιζω και μπαινω δυναμικα στο κυνηγι ελπιζω η κυνηγετικη περιοδος να με βρει πανετοιμο εξαλου προτοιμαζομαι απο νωρις...! Διοτι οταν τα παιδικα σου χρονια ειναι γεματα απο αναμνησεις και βιωματα που συνδεονται με το κυνηγι κατα καποιο τροπο ριζωνει μεσα σου και την φυση του δεν πρεπει να την αρνειται κανενας...!
Καλώς όρισες Κωστή! Από πιό μέρος της Κρήτης;
 
Καλώς ήρθες κωστα και καλα να περάσεις στην όμορφη παρεα μας!! Τι κυνήγια εχεις στερηθεί τόσα χρονια;;;
Φιλε Μανο αρκετα αλλα υπαρχουν πολλοι παραγοντες οπως ατομα που κυνηγουσες μαζι δεν ειναι πλεων μαζι μας ... οικονομικοι ... πρακτικοι οπως αμαξι παρεα κτλ... αλλα τωρα μπαινω παλι δυναμικα
 
Χαιρετω την παρεα ειμαι ο κωστης απο κρητη και μενω αθηνα (οπου δουλεια και πατρις...) υστερα απο διαλυμα δεκα ετων περιπου ξαναρχιζω και μπαινω δυναμικα στο κυνηγι ελπιζω η κυνηγετικη περιοδος να με βρει πανετοιμο εξαλου προτοιμαζομαι απο νωρις...! Διοτι οταν τα παιδικα σου χρονια ειναι γεματα απο αναμνησεις και βιωματα που συνδεονται με το κυνηγι κατα καποιο τροπο ριζωνει μεσα σου και την φυση του δεν πρεπει να την αρνειται κανενας...!
Καλως ηρθες Συνονοματε καλη διαμονη .welcome.
 
Χαιρετω την παρεα ειμαι ο κωστης απο κρητη και μενω αθηνα (οπου δουλεια και πατρις...) υστερα απο διαλυμα δεκα ετων περιπου ξαναρχιζω και μπαινω δυναμικα στο κυνηγι ελπιζω η κυνηγετικη περιοδος να με βρει πανετοιμο εξαλου προτοιμαζομαι απο νωρις...! Διοτι οταν τα παιδικα σου χρονια ειναι γεματα απο αναμνησεις και βιωματα που συνδεονται με το κυνηγι κατα καποιο τροπο ριζωνει μεσα σου και την φυση του δεν πρεπει να την αρνειται κανενας...!
Καλωσ ηρθες στην παρεα μας Κωστη καλη διαμονη .welcome.
 
Καλώς ήρθες στην όμορφη παρέα μας Κωστή. Μακάρι να λυθούν όλα σου τα προβλήματα και να ευχαριστηθείς το κυνήγι φίλε. Όσο για την παρέα, μην ανησυχείς εδώ είμαστε :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top