To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Νικόλα
Έχω 2 αλλα αυτο που χρησιμοποιώ ειναι ενα Beretta 471 Αγγλε μονοσκανδαλο
είσαι άλλο επίπεδο να χαίρεσαι κ να το ευχαριστιέσαι!!!
αν θελεις μπες στο topic πλαγιοκαννο να πεις δυο λογια για τα οπλακια σου κ τις αποψεις σου :)
 
Χαιρετίζω την κοινότητα του HuntersLife!
Το όνομά μου είναι Γιάννης και, όπως λέει και το προφίλ μου, τα τελευταία χρόνια δηλώνω μονήρης, θηρευτής/τροφοσυλλέκτης.
Ανέκαθεν δεινός ψαροντουφεκάς, πρόσφατα, λόγω αλλαγής περιβάλλοντος, απέκτησα και άδεια θήρας μαζί με τα ντουφέκια του πατέρα μου:
Ένα πλαγιόκαννο Baikal Made in USSR της δεκαετίας του '70 και μια Remington 1100 του '80κάτι.
Όπως λέω χαρακτηριστικά, από τα -20 βαδίζω για τα +2000 μέτρα! :D

Αν και με παιδεύει πιο πολύ, το δίκαννο είναι εκείνο που με θέλγει περισσότερο.
Οι σχέσεις μου μαζί τους θυμίζουν τις σχέσεις μεταξύ συζύγου και ερωμένης.

Τα θηράματα που με συναρπάζουν περισσότερο είναι ο αγριόχοιρος, ο λαγός και η μπεκάτσα
και το πρώτο είναι αυτό που μου χαρίζει τις πιο δυνατές συγκινήσεις.

Εύχομαι καλή κυνηγετική περίοδο και όμορφες, αλλά πρωτίστως ασφαλείς, κυνηγετικές εξορμήσεις!

Τα λέμε!
 
Χαιρετίζω την κοινότητα του HuntersLife!
Το όνομά μου είναι Γιάννης και, όπως λέει και το προφίλ μου, τα τελευταία χρόνια δηλώνω μονήρης, θηρευτής/τροφοσυλλέκτης.
Ανέκαθεν δεινός ψαροντουφεκάς, πρόσφατα, λόγω αλλαγής περιβάλλοντος, απέκτησα και άδεια θήρας μαζί με τα ντουφέκια του πατέρα μου:
Ένα πλαγιόκαννο Baikal Made in USSR της δεκαετίας του '70 και μια Remington 1100 του '80κάτι.
Όπως λέω χαρακτηριστικά, από τα -20 βαδίζω για τα +2000 μέτρα! :D

Αν και με παιδεύει πιο πολύ, το δίκαννο είναι εκείνο που με θέλγει περισσότερο.
Οι σχέσεις μου μαζί τους θυμίζουν τις σχέσεις μεταξύ συζύγου και ερωμένης.

Τα θηράματα που με συναρπάζουν περισσότερο είναι ο αγριόχοιρος, ο λαγός και η μπεκάτσα
και το πρώτο είναι αυτό που μου χαρίζει τις πιο δυνατές συγκινήσεις.

Εύχομαι καλή κυνηγετική περίοδο και όμορφες, αλλά πρωτίστως ασφαλείς, κυνηγετικές εξορμήσεις!

Τα λέμε!
Καλώς ήρθες Γιάννη!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top