To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλημέρα παιδιά και από εμένα Παναγιώτης λέγομαι είμαι από σπατα
36 χρόνων.....από 10 χρόνων στο αγαπημένο μας χόμπι με τη βοήθεια του παππού του πατέρα του θείου.....ελπίζω να μοιραστούμε τις εμπειρίες μας τις απόψεις μας και να είμαστε καλά......να ανεβαίνουμε στο βουνο
 
Καλημέρα παιδιά και από εμένα Παναγιώτης λέγομαι είμαι από σπατα
36 χρόνων.....από 10 χρόνων στο αγαπημένο μας χόμπι με τη βοήθεια του παππού του πατέρα του θείου.....ελπίζω να μοιραστούμε τις εμπειρίες μας τις απόψεις μας και να είμαστε καλά......να ανεβαίνουμε στο βουνο
Πάνο καλώς όρισες στην παρέα μας. Εδώ θα είμαστε να μοιραζόμαστε τις εμπειρίες μας όπως λες και εσύ :)
 
Γειά σας κ καλώς σας βρήκα! Βασίλης από Χορτιατη Θεσσαλονίκης, νέος κυνηγός αν και 40αρης, αλλά με πολύ όρεξη κ μεράκι. Καλή σεζόν σε όλους!
Συνονόματε καλώς όρισες στην παρέα μας! Αφού είσαι νέος να μου επιτρέψεις να σου δώσω μια συμβουλή. Η ασφάλεια η δική σου και των συνανθρώπων σου να είναι πάνω απ' όλα πάντα. Έτσι θα ευχαριστιέσαι ακόμα περισσότερο το κυνήγι :)
 
Καλημέρα παιδιά και από εμένα Παναγιώτης λέγομαι είμαι από σπατα
36 χρόνων.....από 10 χρόνων στο αγαπημένο μας χόμπι με τη βοήθεια του παππού του πατέρα του θείου.....ελπίζω να μοιραστούμε τις εμπειρίες μας τις απόψεις μας και να είμαστε καλά......να ανεβαίνουμε στο βουνο
Καλώς ήλθες Παναγιώτη. .welcome.
Γειά σας κ καλώς σας βρήκα! Βασίλης από Χορτιατη Θεσσαλονίκης, νέος κυνηγός αν και 40αρης, αλλά με πολύ όρεξη κ μεράκι. Καλή σεζόν σε όλους!
Βασίλη καλώς ήλθες στην παρέα του HL.
Θα μας φάνε τα γουρούνια φέτος επάνω.:)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top