To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ευχαριστώ πολύ φίλε μου Νικολη!!! Από την Πρέβεζα θα σας τα βάλω τα ποσταρισματα!!! Χαχα..Εσύ από που είσαι φίλε μου??.shake.
Δημήτρη αν απευθύνεσαι σε μένα (Διονύσης :)) , η Πεθερά μου είναι απο την Πρέβεζα , έχουμε και ένα σπιτάκι εκεί απέναντι απο το νοσοκομείο.
Εχω πολλούς συγγενείς απο την μεριά της γυναίκας μου τους οποίους πιθανόν να τους ξέρεις.
Ο Ακης με το βουλκανιζατέρ λίγο πριν μπεις στο κέντρο , Ο Θανάσης ο ελαιοχρωματιστής κολλημένος περδικοκυνηγός.... και άλλους πολλούς.sarcastic.

Οτι βοήθεια θες με το φόρουμ (ανέβασμα φωτογραφίες κλπ ) μην διστάσεις να ρωτήσεις:)
 
Ευχαριστώ πολύ φίλε μου Νικολη!!! Από την Πρέβεζα θα σας τα βάλω τα ποσταρισματα!!! Χαχα..Εσύ από που είσαι φίλε μου??.shake.
καλως ηρθες μητσο απο την πρςβεζα...χθες γυρισαμε απο τα μερη σου....ωραια τα καρτερια του ωροπου....
 
καλησπερα σε ολους,ειμαι ο στεφανος και μενω γαλατσι, μου αρεσει το κυνηγι του αγριοχοιρου,κ αμα δεν ειμαι απο της 15 σεπτεμβρι που ξεκιναει μεχρι το τελος,βλεπω παντου γουρουνια.shoot.,το νου σας.χαχαχαχα
 
καλησπερα σε ολους,ειμαι ο στεφανος και μενω γαλατσι, μου αρεσει το κυνηγι του αγριοχοιρου,κ αμα δεν ειμαι απο της 15 σεπτεμβρι που ξεκιναει μεχρι το τελος,βλεπω παντου γουρουνια.shoot.,το νου σας.χαχαχαχα
.welcome. Στέφανε , καλά ποσταρίσματα στο φόρουμ:)
 
καλησπερα σε ολους,ειμαι ο στεφανος και μενω γαλατσι, μου αρεσει το κυνηγι του αγριοχοιρου,κ αμα δεν ειμαι απο της 15 σεπτεμβρι που ξεκιναει μεχρι το τελος,βλεπω παντου γουρουνια.shoot.,το νου σας.χαχαχαχα
Καλως τον Στεφανο καλη παραμονη .welcome.
 
καλησπερα σε ολους,ειμαι ο στεφανος και μενω γαλατσι, μου αρεσει το κυνηγι του αγριοχοιρου,κ αμα δεν ειμαι απο της 15 σεπτεμβρι που ξεκιναει μεχρι το τελος,βλεπω παντου γουρουνια.shoot.,το νου σας.χαχαχαχα
καλώς όρισες Στέφανε
που χάθηκες ρε παλιοηπειρώτη
:)
 
καλησπερα σε ολους,ειμαι ο στεφανος και μενω γαλατσι, μου αρεσει το κυνηγι του αγριοχοιρου,κ αμα δεν ειμαι απο της 15 σεπτεμβρι που ξεκιναει μεχρι το τελος,βλεπω παντου γουρουνια.shoot.,το νου σας.χαχαχαχα

.welcome. Στέφανε γουρουνοφάγε .victory.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top