To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Γεια σας παιδια!
Θυμιος λεγομαι, 25 χρονων, Καλαματιανος αλλα δυστυχως τα τελευταια χρονια κατοικος Αθηνας.
Ασχολουμαι με όλα τα κυνήγια πλην του αγριογουρουνου και τις περδικας, μεγαλα παθη ομως η μπεκατσα και ο λαγος! Αλλες μου ασχολίες το ψαρεμα και το ψαροντουφεκο!
.welcome1.Θύμιος , καλά ποσταρίσματα :)
 
Γεια σας παιδια!
Θυμιος λεγομαι, 25 χρονων, Καλαματιανος αλλα δυστυχως τα τελευταια χρονια κατοικος Αθηνας.
Ασχολουμαι με όλα τα κυνήγια πλην του αγριογουρουνου και τις περδικας, μεγαλα παθη ομως η μπεκατσα και ο λαγος! Αλλες μου ασχολίες το ψαρεμα και το ψαροντουφεκο!
Θυμιο καλως ηρθες .welcome.
 
Γεια σας παιδιά.
Είμαι ο Μιχάλης είμαι Κομοτηναίος αλλά μένω Καλαμάτα μεγάλο πάθος το ορτύκι και η μπεκάτσα, εχω καιρό να τα τιμήσω όσα και τα χρόνια στην Καλαμάτα, αλλά πρώτα ο θεός από φέτος λέω να με μάθει και η υπέροχη φύση της Πελοποννήσου ;)
 
Γεια σας παιδιά.
Είμαι ο Μιχάλης είμαι Κομοτηναίος αλλά μένω Καλαμάτα μεγάλο πάθος το ορτύκι και η μπεκάτσα, εχω καιρό να τα τιμήσω όσα και τα χρόνια στην Καλαμάτα, αλλά πρώτα ο θεός από φέτος λέω να με μάθει και η υπέροχη φύση της Πελοποννήσου ;)

.welcome. Μιχάλη, από ότι ξέρω δεν τις λείπουν ούτε τα ορτύκια, ούτε οι μπεκάτσες της Μεσσηνίας, σαν επάνω όμως τίποτα ;)
 
Μιχαλη καλως ηρθες κ εσυ στην παρεα μας... Μπορει να μην εχει σχεση η Καλαματα με τη Βορεια Ελλαδα αλλα εχουμε κ εμεις μπεκατσες, ορτυκια κ ομορφα δαση... Οτι βοηθεια θες για κυνηγοτοπια εδω ειμαι... ;)
 
Last edited:
Από το 2008 χωρίς πραγματική επαφή με το κυνήγι πάρα μόνο από το pc είναι πάρα πολλά, τώρα αποφάσισα να πάρω έναν σκυλάκο και να αρχίσουμε παρέα να μαθαίνουμε την μεσσηνιακή φύση. επί τις ευκαιρίας αν κάποιος από το forum έχει βίσζλα......
 
Από το 2008 χωρίς πραγματική επαφή με το κυνήγι πάρα μόνο από το pc είναι πάρα πολλά, τώρα αποφάσισα να πάρω έναν σκυλάκο και να αρχίσουμε παρέα να μαθαίνουμε την μεσσηνιακή φύση. επί τις ευκαιρίας αν κάποιος από το forum έχει βίσζλα......
Εχει ωραια μερη η Πελοποννησος κ για ορτυκι κ για μπεκατσες... Καλη τυχη με τον σκυλακο κ θα τα ξαναπουμε...
 
...τώρα αποφάσισα να πάρω έναν σκυλάκο και να αρχίσουμε παρέα να μαθαίνουμε την μεσσηνιακή φύση. επί τις ευκαιρίας αν κάποιος από το forum έχει βίσζλα......

Μιχάλη έχουμε στο φόρουμ πολλούς φίλους που ασχολούνται με σκυλιά, για κάνε μια βόλτα στα ανάλογα θέματα και ρώτα τους ότι θες ... :)

Ενταξει ρε Μπαμπινιωτη... καναμε ενα μικρο λαθακι... αντε δυο.....buy.
.love.
 
Γεια σας παιδιά.
Είμαι ο Μιχάλης είμαι Κομοτηναίος αλλά μένω Καλαμάτα μεγάλο πάθος το ορτύκι και η μπεκάτσα, εχω καιρό να τα τιμήσω όσα και τα χρόνια στην Καλαμάτα, αλλά πρώτα ο θεός από φέτος λέω να με μάθει και η υπέροχη φύση της Πελοποννήσου ;)

Γεια σου πατρίδα και καλώς ήρθες στο forum! .welcome.
 
Γεια σας παιδιά.
Είμαι ο Μιχάλης είμαι Κομοτηναίος αλλά μένω Καλαμάτα μεγάλο πάθος το ορτύκι και η μπεκάτσα, εχω καιρό να τα τιμήσω όσα και τα χρόνια στην Καλαμάτα, αλλά πρώτα ο θεός από φέτος λέω να με μάθει και η υπέροχη φύση της Πελοποννήσου ;)
.welcome.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top