To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Γεια χαρα σε ολους!!!Ονομαζομαι Λεωνιδας και ειμαι θανασιμα ερωτευμενος με τα γαλαζια φτερα της!!! :)
Απο οτι βλεπω ειμαι γνωριμος με πολλους απο εδω μεσα και καταγομαι απο Κυπρο...Χρυσανθε λεβεντη μου σε χαιρετω και απο εδω!!!

...το κυνηγι μας εδω εφτασε στο τελος του και απλα μετραμε αναμνησεις και ανυπομονουμε για την εναρξη τον Αυγουστο!!!
 
Γεια χαρα σε ολους!!!Ονομαζομαι Λεωνιδας και ειμαι θανασιμα ερωτευμενος με τα γαλαζια φτερα της!!! :)
Απο οτι βλεπω ειμαι γνωριμος με πολλους απο εδω μεσα και καταγομαι απο Κυπρο...Χρυσανθε λεβεντη μου σε χαιρετω και απο εδω!!!

...το κυνηγι μας εδω εφτασε στο τελος του και απλα μετραμε αναμνησεις και ανυπομονουμε για την εναρξη τον Αυγουστο!!!

Καλώς τον! .welcome1.
 
Γεια χαρα σε ολους!!!Ονομαζομαι Λεωνιδας και ειμαι θανασιμα ερωτευμενος με τα γαλαζια φτερα της!!! :)
Απο οτι βλεπω ειμαι γνωριμος με πολλους απο εδω μεσα και καταγομαι απο Κυπρο...Χρυσανθε λεβεντη μου σε χαιρετω και απο εδω!!!

...το κυνηγι μας εδω εφτασε στο τελος του και απλα μετραμε αναμνησεις και ανυπομονουμε για την εναρξη τον Αυγουστο!!!
.welcome..victory.
 
Σας χαιρετω λεβεντες και ευχαριστω για το καλωσορισμα!!

Καλώς όρισες Λεωνίδα fasokiller.....sarcastic.

Lambdaepsilonomeganudeltaalphasigmaf%20omicron%20phialphasigmasigmaomicronpinuchitauetasigmaf.jpg
 
Kαλησπέρα και από εμένα . Είμαι ο Μιχάλης από Κορωπί Αττικής και βασικά κυνηγάω ορτύκι, μπεκάτσα και τσίχλα . Από ότι βλέπω υπάρχουν αρκετοί γνώριμοι ....shake.
 
Kαλησπέρα και από εμένα . Είμαι ο Μιχάλης από Κορωπί Αττικής και βασικά 7κυνηγάω ορτύκι, μπεκάτσα και τσίχλα . Από ότι βλέπω υπάρχουν αρκετοί γνώριμοι ....shake.
Καλώς όρισες Μιχάλη.
Παλιότερα νομίζω πως λέγαμε κάτι για ...προβατίνες .sarcastic.
 
Kαλησπέρα και από εμένα . Είμαι ο Μιχάλης από Κορωπί Αττικής και βασικά κυνηγάω ορτύκι, μπεκάτσα και τσίχλα . Από ότι βλέπω υπάρχουν αρκετοί γνώριμοι ....shake.
καλώς όρισες Μιχάλη στην παρέα καλή παραμονή :)
ορτύκι μπεκάτσα και τσίχλα μόνο κυνηγάς τα μουν@κια τα κοψες;;;;
μη με τρομάζεις .big smile.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top