To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Kαλησπέρα και από εμένα . Είμαι ο Μιχάλης από Κορωπί Αττικής και βασικά κυνηγάω ορτύκι, μπεκάτσα και τσίχλα . Από ότι βλέπω υπάρχουν αρκετοί γνώριμοι ....shake.
.welcome1.
 
Γεια χαρα σε ολους!!!Ονομαζομαι Λεωνιδας και ειμαι θανασιμα ερωτευμενος με τα γαλαζια φτερα της!!! :)
Απο οτι βλεπω ειμαι γνωριμος με πολλους απο εδω μεσα και καταγομαι απο Κυπρο...Χρυσανθε λεβεντη μου σε χαιρετω και απο εδω!!!

...το κυνηγι μας εδω εφτασε στο τελος του και απλα μετραμε αναμνησεις και ανυπομονουμε για την εναρξη τον Αυγουστο!!!
Καλωσορισες Λεωνιδα, Μιχαλη κ ολα τα παιδιά :)
Ναι φιλε δυστυχως τελειωσε.
αυριιοτελευταία μερα αν κ γθα μένα τελειώσε με το ενδημικο.
αυριο θα παω να απολαύσω την ανατολή με το πλαγιοκαννο μου στο χέρι. Να πιω ενα καφεδάκι κ να της δωσω ραντεβου ξανα με οπλο του χρόνου.
Θα της πω ομως να με περιμένει την Κυριακη με τα σκυλια μου αυτη την φορα διπλα μου :)
η ανατολη στο βουνο είναι η καλύτερη γιατρος της ψυχης μας.
σε κανει να ξεχνας οτι σε βασανίζει κ να γεμίζεις δυναμη κ μαλιστα χωρις να της πεις λεξη...
 
και γω Χρυσανθε μου θα παω λιγο το πρωι απλα για να πιουμε ενα καφε με τον συντροφο μου πανω στο βουνο και να αποχαιρετησουμε ακομα μια χρονια...εισαι ευπροσδεκτος αν θελεις...θα παω Λαγια...δεν κυνηγησα ουτε γω την τσιχλα φετος αν και πουλια ειχε...εμεινα πιστος στην αγαπη της... :)
 
και γω Χρυσανθε μου θα παω λιγο το πρωι απλα για να πιουμε ενα καφε με τον συντροφο μου πανω στο βουνο και να αποχαιρετησουμε ακομα μια χρονια...εισαι ευπροσδεκτος αν θελεις...θα παω Λαγια...δεν κυνηγησα ουτε γω την τσιχλα φετος αν και πουλια ειχε...εμεινα πιστος στην αγαπη της... :)
Θα μεινω στο χωριο φιλε μου με εναν συγχωριανο
σαν τα βουνα τα δικα μου δεν εχει αλλη ανατολη :-)
 
Kαλησπέρα και από εμένα . Είμαι ο Μιχάλης από Κορωπί Αττικής και βασικά κυνηγάω ορτύκι, μπεκάτσα και τσίχλα . Από ότι βλέπω υπάρχουν αρκετοί γνώριμοι ....shake.
.welcome1.
 
Καλησπέρα και από εμένα.
Αλέξανδρος από Αθήνα, 45 ετών, κυνηγώντας τα τελευταία 30 χρόνια.

Χαιρετισμούς.
 
Καλησπέρα και από εμένα.
Αλέξανδρος από Αθήνα, 45 ετών, κυνηγώντας τα τελευταία 30 χρόνια.

Χαιρετισμούς.

Αλέξανδρε καλώς όρισες. Μήπως μένεις στο χαλάνδρι ;
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top