To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Κωστα .welcome.στην παρεα ,!!! Μου θυμησες οτι πριν δυο χρονια που μπηκα κι εγω στο φορουμ για του ιδιους λογους , σ' αρεσει και η π.......τίνα εθεσες γερες βασεις στην ομαδα...sarcastic.
Απ την αρχή κατάλαβα ότι μπήκα στην σωστή ομάδα!!! Την μυρισα εγώ την τσίκνα από το κάρβουνο .sarcastic..RESPECT.
 
Kαλησπερα με λενε Βαγγελη είμαι 48 χρονων και είμαι από αθηνα Ειμαι τρελος με το κυνηγι της φασσας.Πιστευω να ειμαστε καλα και να τα λεμε τακτικα. ευχαριστω για την αποδοχη
καλώς ήλθες Βαγγέλη καλή διαμονή :)
 
Kαλησπερα με λενε Βαγγελη είμαι 48 χρονων και είμαι από αθηνα Ειμαι τρελος με το κυνηγι της φασσας.Πιστευω να ειμαστε καλα και να τα λεμε τακτικα. ευχαριστω για την αποδοχη
Καλώς μας ήρθες Βαγγέλη!
 
Kαλησπερα με λενε Βαγγελη είμαι 48 χρονων και είμαι από αθηνα Ειμαι τρελος με το κυνηγι της φασσας.Πιστευω να ειμαστε καλα και να τα λεμε τακτικα. ευχαριστω για την αποδοχη
Βαγγέλη καλώς ήρθες καλή διαμονή .welcome.
 
Kαλησπερα με λενε Βαγγελη είμαι 48 χρονων και είμαι από αθηνα Ειμαι τρελος με το κυνηγι της φασσας.Πιστευω να ειμαστε καλα και να τα λεμε τακτικα. ευχαριστω για την αποδοχη
Καλώς όρισες στην παρέα Βαγγέλη.
 
Με λένε Χρήστο είμαι 43 και μένω Αθήνα....Δυστυχώς!!!!!!!!Και φυσικά είμαι άρρωστος με το κυνήγι και γενικά με τη φυση.πιστεύω να ανταλλάσουμε απόψεις μέσα από εδώ.

Καλημερα με λενε Βαγγελη ειμαι 35 χρονων ειμαι απο την ευβοια

Καλημέρα στην παρέα Χαίρομαι που βρίσκομαι μαζί σας ως καινούργιος της ομάδας! Λέγομαι Κώστας είμαι 28 χρονών κάτοικος Μάνδρας Αττικής ένα Ευχαριστώ εκ των προτέρων διότι βοηθήθηκα πάρα πολύ σε πολλά τεχνικά κομμάτια Είτε αυτό λέγεται φυσίγγι είτε όπλο!! Το μοναδικό forum πού με βοήθησε τόσο πολύ

Kαλησπερα με λενε Βαγγελη είμαι 48 χρονων και είμαι από αθηνα Ειμαι τρελος με το κυνηγι της φασσας.Πιστευω να ειμαστε καλα και να τα λεμε τακτικα. ευχαριστω για την αποδοχη
Χρήστο, Κώστα και Βαγγέληδες καλώς ήρθατε στη παρέα του Hunterslife.
 
Kαλησπερα με λενε Βαγγελη είμαι 48 χρονων και είμαι από αθηνα Ειμαι τρελος με το κυνηγι της φασσας.Πιστευω να ειμαστε καλα και να τα λεμε τακτικα. ευχαριστω για την αποδοχη
Βαγγέλη καλώς ήρθες στην παρέα μας!.welcome.
 
Καλημέρα σ΄όλους , είμαστε μια μικρή παρέα (ΓΙΩΡΓΗΣ 58 Μεσολόγγι , ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 56 Αίγιο, ΜΙΜΗΣ 45 Οινόη κ΄ΓΙΩΡΓΟΣ 49 Οινόη ) που όποτε μας επιτρέπουν οι επαγγελματικές και οικογενειακές υποχρεώσεις , δεν χάνουμε την ευκαιρία να βρεθούμε κοντά στη φύση με κύριες δραστηριότητες το κυνήγι - ψάρεμα . Δεν σας κρύβουμε το γεγονός ότι είμαστε ενήμεροι για πολλά θέματα που αφορούν το κυνήγι ( Όπλα - φυσίγγια κτλ. ) χάρη των συζητήσεων μέσω του Forum HL . Ευχόμαστε σε όλους καλή υγεία πάνω απ΄όλα , συνεπώς και η καλή επικοινωνία . Ευχαριστούμε !
 
Καλημέρα σ΄όλους , είμαστε μια μικρή παρέα (ΓΙΩΡΓΗΣ 58 Μεσολόγγι , ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 56 Αίγιο, ΜΙΜΗΣ 45 Οινόη κ΄ΓΙΩΡΓΟΣ 49 Οινόη ) που όποτε μας επιτρέπουν οι επαγγελματικές και οικογενειακές υποχρεώσεις , δεν χάνουμε την ευκαιρία να βρεθούμε κοντά στη φύση με κύριες δραστηριότητες το κυνήγι - ψάρεμα . Δεν σας κρύβουμε το γεγονός ότι είμαστε ενήμεροι για πολλά θέματα που αφορούν το κυνήγι ( Όπλα - φυσίγγια κτλ. ) χάρη των συζητήσεων μέσω του Forum HL . Ευχόμαστε σε όλους καλή υγεία πάνω απ΄όλα , συνεπώς και η καλή επικοινωνία . Ευχαριστούμε !
Καλώς ορίσατε στην παρέα μας και πάντα να κάνετε όμορφα παρεάκια :)
 
Καλημέρα σ΄όλους , είμαστε μια μικρή παρέα (ΓΙΩΡΓΗΣ 58 Μεσολόγγι , ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 56 Αίγιο, ΜΙΜΗΣ 45 Οινόη κ΄ΓΙΩΡΓΟΣ 49 Οινόη ) που όποτε μας επιτρέπουν οι επαγγελματικές και οικογενειακές υποχρεώσεις , δεν χάνουμε την ευκαιρία να βρεθούμε κοντά στη φύση με κύριες δραστηριότητες το κυνήγι - ψάρεμα . Δεν σας κρύβουμε το γεγονός ότι είμαστε ενήμεροι για πολλά θέματα που αφορούν το κυνήγι ( Όπλα - φυσίγγια κτλ. ) χάρη των συζητήσεων μέσω του Forum HL . Ευχόμαστε σε όλους καλή υγεία πάνω απ΄όλα , συνεπώς και η καλή επικοινωνία . Ευχαριστούμε !
Καλώς την παρέα στην παρέα μας! :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top