To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ίσως το καλύτερο( σκοπευτήριο), είτε περπατητο είτε καρτέρι μικρός στόχος, γρήγορος με εναλλαγές πεταγματων. Από τα μόνα κυνηγια που θα ρίξεις πολλές βολές, πολλές επωμισεις, δοκιμές φυσιγγιων, τι άλλο να πεις σου προσφέρει τα πάντα.
συμφωνω απολυτα και πιστευω οτι ολα αυτα που προσφέρει θα με κρατήσουν στο κυνήγι της τσίχλας μελλοντικά!!
 
Γεια σας!! ειμαι ο Άρης απο Καλαμάτα 25 ετων, φετος θα ειναι η πρώτη μου χρονια ως κυνηγός και θα ξεκινήσω με το κυνήγι της τσιχλας. Καλώς σας βρηκα!!
Γεια σου συνονόματε (από Αριστείδης), καλώς όρισες στη παρέα μας και καλή αρχή με ασφάλεια! Και εγώ νεολαίος είμαι, από πέρυσι!!!.sarcastic.
Καλησπερα σε ολους.Με λενε Τασο ειμαι απο την Βεροια και ασχολουμαι με το κυνηγι φτερωτων και τριχωτων<μονο αγριοχοιρο>που μου προεκυψε τελευταιως.Χαρα μου να συμμετεχω στην παρεα!
Τάσο καλώς ήρθες στην παρέα μας!!!
.welcome.
 
Γεια σου συνονόματε (από Αριστείδης), καλώς όρισες στη παρέα μας και καλή αρχή με ασφάλεια! Και εγώ νεολαίος είμαι, από πέρυσι!!!.sarcastic.

Τάσο καλώς ήρθες στην παρέα μας!!!
.welcome.
απο Αριστείδης κι εγω!! σε ευχαριστώ πολυ!!
 
Καλησπέρα στην παρέα !

Παναγιώτης από Αθήνα εδώ - τα κυνήγια μου κυρίως τσίχλα μπεκατσα και λίγο ορτύκι στις αρχές - Καλώς σας βρήκα !!!

Γεια σας!! ειμαι ο Άρης απο Καλαμάτα 25 ετων, φετος θα ειναι η πρώτη μου χρονια ως κυνηγός και θα ξεκινήσω με το κυνήγι της τσιχλας. Καλώς σας βρηκα!!

Καλησπερα σε ολους.Με λενε Τασο ειμαι απο την Βεροια και ασχολουμαι με το κυνηγι φτερωτων και τριχωτων<μονο αγριοχοιρο>που μου προεκυψε τελευταιως.Χαρα μου να συμμετεχω στην παρεα!
Παναγιώτης, Άρη και Τάσο καλώς ήρθατε στη μεγάλη παρέα του Hunterslife.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top