To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλως σας βρηκα παλικαρια .seveys.
Ειμαι ο Κωστας ο γνωστος σε ολους KYNIGOSDK .victory.
Καταρχην ενα μεγαλο μπραβο για την προσπαθεια σας .well done.
Απο μια γρηγορη ματια που εριξα στο φορουμ πιστευω οτι εχει ολες τις βασεις ωστε να αγκαλιασει ολη την κυνηγετικη οικογενεια που κοντευε τα τελευταια χρονια να εξαφανιστει .well done.
Καλη συνεχεια και ευχομαι παντα τα καλυτερα σε ολους υγεια πανω απο ολα :)

Κωστη καλωσηρθες... Καλη διαμονη ευχομαι... .welcome.
 
Καλως σας βρηκα παλικαρια .seveys.
Ειμαι ο Κωστας ο γνωστος σε ολους KYNIGOSDK .victory.
....

Είσαι αυτός που πίνει τσίπουρα τα βράδυα ,ψήνει προβατίνες και λουκάνικα και γενικώς κάνει ότι του καπνίσει ;.well done.
 
καλησπερα στην παρεα θανασης απο πυργο ηλειας 47 χρονων κατα προτημηση το κυνηγι μου ειναι παπι φασα και φετος ειναι η χειροτερη χρονια για μας που ειμαστε κατω απο το αυλακι καλα κυνηγια σε ολους
 
καλησπερα στην παρεα θανασης απο πυργο ηλειας 47 χρονων κατα προτημηση το κυνηγι μου ειναι παπι φασα και φετος ειναι η χειροτερη χρονια για μας που ειμαστε κατω απο το αυλακι καλα κυνηγια σε ολους

.welcome.
 
καλησπερα στην παρεα θανασης απο πυργο ηλειας 47 χρονων κατα προτημηση το κυνηγι μου ειναι παπι φασα και φετος ειναι η χειροτερη χρονια για μας που ειμαστε κατω απο το αυλακι καλα κυνηγια σε ολους

Θανάση καλώς όρισες.Οσο για τηις φάσσες αστα.Φετος που είμουνα στο χωριο στην Ηπειρο 20 μέρες έφαγα την μεγαλύτερη φόλα που έχω φάει ποτε.Απελπισία σκέτη φίλε.
 
καλως ηρθες θαναση.
ναι ενω εμεις που ημαστε απο βορεια, εχουμε τρελαθει στην φασσα και στην παπια.
θαναση ειναι η χρονια τετοια. υπομονη τον δεκεμβρη και τον γεναρη, αλλιως του χρονου.
 
καλως ηρθες θαναση.
ναι ενω εμεις που ημαστε απο βορεια, εχουμε τρελαθει στην φασσα και στην παπια.
θαναση ειναι η χρονια τετοια. υπομονη τον δεκεμβρη και τον γεναρη, αλλιως του χρονου.
jon σημερα με θερμοκρασια 3βαθμους στης 6.30 το πρωι να μην παιξει ενα παπι και να μην πεσει ουτε μια ντουφεκια αυτο ειναι απο τα αγραφα
 
Καλησπέρα και απο μένα.
Δείχνει να εχει γίνει εξαιρετική δουλεια...καλή επιτυχία να έχετε στο εγχείρημα.

Chris Jägermeister
 
Καλησπέρα και απο μένα.
Δείχνει να εχει γίνει εξαιρετική δουλεια...καλή επιτυχία να έχετε στο εγχείρημα.

Chris Jägermeister
Καλώς όρισες αδερφέ...:)
....και επειδή πολλοί πιθανόν να μην σε ξέρουν σαν jagermeister .......ο Χρήστος είναι φίλος από τα παλιά και γνωστός στους περισσότερους.Παλιά έγραφε σαν "samael".
 
Καλησπέρα και απο μένα.
Δείχνει να εχει γίνει εξαιρετική δουλεια...καλή επιτυχία να έχετε στο εγχείρημα.

Chris Jägermeister

Όπως λέμε "the master of hunters" ? .welcome.

Χρήστο χαίρομαι πολύ που σε ξαναδιαβάζω...
 
Καλως ξαναβρεθήκαμε παίδες

Το επόμενο βήμα για να "καθετοποιήθεί " η πολύ καλή δουλεια που έχετε κάνει, είναι να προχωρησετε και στη δημιουργία εφαρμογής για android και ios...να σας εχουμε παντού μαζι.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top