To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Kαλημερα,αν και με ξερετε οι πιο πολλοι θα συστηθω για τους καινουριους φιλους,ειμαι ο ηλιας του 16ου και μαλον πρεπει να ειμαι καλα
ειμαι καθαρος αρκετες ημερες παιδια, και αν δεν χουφτωσω μπεκατσα συντομα θα υπαρχη προβλημα χα χα
ειμαι κολλημενος με την μπεκατσα γιατι ειναι ομορφη και ναζιαρα, και με τα σκυλια που τα αγαπω σαν παιδια μου
τα βουνα ειναι δευτερο σπιτι μου,τα αγαπω πολυ και με αγαπανε και αυτα,ετσι μου ειπε ενας πλατανος τωρα να λεει αληθεια δεν ξερω
πολυ ομορφο το φορουμ σας παιδια, ευχομαι απο καρδιας να πανε ολα καλα
Γεια σου ρε παληοφιλε Λιακο,ειναι τιμη για εμας και μεγαλη μας χαρα που εισαι αναμεσα μας!!.welcome1..welcome.
 
Γεια και χαρά!!! Αν και με γνωρίζουν αρκετοί,είμαι ο Γιάννης και ασχολούμαι με τη σκοποβολή χωρίς μεγάλη επιτυχία κατά κοινή ομολογία!!!Καλή επιτυχία στη σελίδα και καλά κυνήγια σε όλους σας με σεβασμό στη φύση και στο θήραμα!!! Μαύρο στους κασσετοφωνάκηδες και λίγο προσοχή στις θηραματικές φωτογραφίες παιδιά!!!!
Συνονοματε καλως ορισες και καλα ποσταρισματα !!.welcome.
 
Καλημέρα....ελπίζω εδώ να μείνουμε όλοι...άλλωστε από ότι ξέρω για αυτό κατασκευάστηκε αυτό το Forum!Καλορίζικο να είναι!

Ως πρώτη επαφή δείχνει ΦΟΒΕΡΟ
Kαλημερα,αν και με ξερετε οι πιο πολλοι θα συστηθω για τους καινουριους φιλους,ειμαι ο ηλιας του 16ου και μαλον πρεπει να ειμαι καλα
ειμαι καθαρος αρκετες ημερες παιδια, και αν δεν χουφτωσω μπεκατσα συντομα θα υπαρχη προβλημα χα χα
ειμαι κολλημενος με την μπεκατσα γιατι ειναι ομορφη και ναζιαρα, και με τα σκυλια που τα αγαπω σαν παιδια μου
τα βουνα ειναι δευτερο σπιτι μου,τα αγαπω πολυ και με αγαπανε και αυτα,ετσι μου ειπε ενας πλατανος τωρα να λεει αληθεια δεν ξερω
πολυ ομορφο το φορουμ σας παιδια, ευχομαι απο καρδιας να πανε ολα καλα
.welcome.
 
Γεια και χαρά!!! Αν και με γνωρίζουν αρκετοί,είμαι ο Γιάννης και ασχολούμαι με τη σκοποβολή χωρίς μεγάλη επιτυχία κατά κοινή ομολογία!!!Καλή επιτυχία στη σελίδα και καλά κυνήγια σε όλους σας με σεβασμό στη φύση και στο θήραμα!!! Μαύρο στους κασσετοφωνάκηδες και λίγο προσοχή στις θηραματικές φωτογραφίες παιδιά!!!!
.welcome1.
 
Την καλησπερα μου σε ολους σας, μαγεια!!! Μπραβο και καλη αρχη!!! Σταυρος απο Μαρουσι, με την ιδια "λοξα", βαζελος (απο τους παλιους "καλους"), ευχομαι υγεια σε ολους,
συγχαρητηρια!!!
Σταυρε καλως ηλθες στην ομορφη μας παρεα,ειναι χαρα μας !!.welcome.
 
Καλώς ήρθατε παιδιά! Χρειάζεται λίγο χρόνο το site για να το συνηθίσεις αλλά έχουμε καλά παιδιά να μας βοηθήσουν σε οποιαδήποτε απορία!
 
Καλημέρα....ελπίζω εδώ να μείνουμε όλοι...άλλωστε από ότι ξέρω για αυτό κατασκευάστηκε αυτό το Forum!Καλορίζικο να είναι!

Ως πρώτη επαφή δείχνει ΦΟΒΕΡΟ
Γιωργο ειναι χαρα ιδιαιτερη που εισαι αναμεσα μας προσφεροντας μας τις γνωσεις και το ηθος σου φιλε!!!.welcome1..welcome.
 
Kαλημέρα και απο εμένα, είμαι ο Tommy φανατικός τσιχλοκυνηγός, με κάποιους ήδη γνωριζόμαστε, καλορίζικο το νέο φόρουμ.
 
Γεια σας είμαι ο Αντώνης 29 χρονών και εχω πάθος με το κυνήγι αφού είμαι από κυνηγετική οικογένεια
με πολλούς από σας γνωρίζομαι από την περσινή εκδήλωση στην Κορώνεια και ανυπομονώ για την φετινή
τα μυστικά του κυνηγιού τα έμαθα και τα μαθαίνω από τον θείο μου <<Μάκη>> τον οποίο αγαπώ σαν πατέρα μου
καλή αρχή και καλή συνέχεια στο πανέμορφο φόρουμ :)
 
Kαλημέρα και απο εμένα, είμαι ο Tommy φανατικός τσιχλοκυνηγός, με κάποιους ήδη γνωριζόμαστε, καλορίζικο το νέο φόρουμ.
.welcome.Χρυσόστομε και καλά ποσταρίσματα.......χαίρομαι που σε βλέπω:)
 
Γεια σου Αντώνη ,καλωσόρισες, χαίρομαι που γράφτηκες.

Γεια σου φίλε Χρυσόστομε.

Καλά πόστ σε όλους.
 
Kαλημέρα και απο εμένα, είμαι ο Tommy φανατικός τσιχλοκυνηγός, με κάποιους ήδη γνωριζόμαστε, καλορίζικο το νέο φόρουμ.
Καλως ηλθες Χρυσοστομε και να περνας ευχομαι θαυμασια μαζι μας !!.welcome.
 
Γεια σας είμαι ο Αντώνης 29 χρονών και εχω πάθος με το κυνήγι αφού είμαι από κυνηγετική οικογένεια
με πολλούς από σας γνωρίζομαι από την περσινή εκδήλωση στην Κορώνεια και ανυπομονώ για την φετινή
τα μυστικά του κυνηγιού τα έμαθα και τα μαθαίνω από τον θείο μου <<Μάκη>> τον οποίο αγαπώ σαν πατέρα μου
καλή αρχή και καλή συνέχεια στο πανέμορφο φόρουμ :)
.welcome.Γεια σου ρε Αντώνη καλώς όρισες...
ai8pFvx.jpg
 
Γεια σας είμαι ο Αντώνης 29 χρονών και εχω πάθος με το κυνήγι αφού είμαι από κυνηγετική οικογένεια
με πολλούς από σας γνωρίζομαι από την περσινή εκδήλωση στην Κορώνεια και ανυπομονώ για την φετινή
τα μυστικά του κυνηγιού τα έμαθα και τα μαθαίνω από τον θείο μου <<Μάκη>> τον οποίο αγαπώ σαν πατέρα μου
καλή αρχή και καλή συνέχεια στο πανέμορφο φόρουμ :)
Αντωνη καλως ορισες στην πολυ δυνατη παρεα μας και ετοιμασου για επομενες μαζωξεις στην φυση και τσιχλοκυνηγια !!.welcome.
 
Kαλημέρα και απο εμένα, είμαι ο Tommy φανατικός τσιχλοκυνηγός, με κάποιους ήδη γνωριζόμαστε, καλορίζικο το νέο φόρουμ.
γειά σου tommy και καλή παραμονή .welcome1.
Γεια σας είμαι ο Αντώνης 29 χρονών και εχω πάθος με το κυνήγι αφού είμαι από κυνηγετική οικογένεια
με πολλούς από σας γνωρίζομαι από την περσινή εκδήλωση στην Κορώνεια και ανυπομονώ για την φετινή
τα μυστικά του κυνηγιού τα έμαθα και τα μαθαίνω από τον θείο μου <<Μάκη>> τον οποίο αγαπώ σαν πατέρα μου
καλή αρχή και καλή συνέχεια στο πανέμορφο φόρουμ :)
γειά σου ανηψιέ .love.
που είσαι κι ΑΕΚΑΡΑ
.exciting.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top