To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Συγχαρητήρια για την προσπάθεια. Εύχομαι οι συμμετέχοντες να συμβάλουν στο καλό κλίμα, στην διασκέδαση, στην γόνιμη ανταλλαγή απόψεων, στην απόκτηση γνώσεων και, τέλος, στη σωστή και ασφαλή διεξαγωγή του κυνηγίου και των άλλων δραστηριοτήτων μας στην ύπαιθρο.
Λέγομαι Γιάννης Νικολακόπουλος, μένω στην Ν. Μάκρη Αττικής, κυνηγώ 56 χρόνια με σκύλους, ασχολούμαι με τα κυνοφιλικά και για αρκετά χρόνια έκανα υποβρύχιο ψάρεμα.
 
Συγχαρητήρια για την προσπάθεια. Εύχομαι οι συμμετέχοντες να συμβάλουν στο καλό κλίμα, στην διασκέδαση, στην γόνιμη ανταλλαγή απόψεων, στην απόκτηση γνώσεων και, τέλος, στη σωστή και ασφαλή διεξαγωγή του κυνηγίου και των άλλων δραστηριοτήτων μας στην ύπαιθρο.
Λέγομαι Γιάννης Νικολακόπουλος, μένω στην Ν. Μάκρη Αττικής, κυνηγώ 56 χρόνια με σκύλους, ασχολούμαι με τα κυνοφιλικά και για αρκετά χρόνια έκανα υποβρύχιο ψάρεμα.

Καλώς ήρθατε Κ.Γιάννη..σας εχω διαβάσει κάμποσες φορές..Οι γνώμες-απόψεις σας θα ειναι κατι περισσότερο χρήσιμες σε αυτόν τον χώρο..να στε καλά!
 
Συγχαρητήρια για την προσπάθεια. Εύχομαι οι συμμετέχοντες να συμβάλουν στο καλό κλίμα, στην διασκέδαση, στην γόνιμη ανταλλαγή απόψεων, στην απόκτηση γνώσεων και, τέλος, στη σωστή και ασφαλή διεξαγωγή του κυνηγίου και των άλλων δραστηριοτήτων μας στην ύπαιθρο.
Λέγομαι Γιάννης Νικολακόπουλος, μένω στην Ν. Μάκρη Αττικής, κυνηγώ 56 χρόνια με σκύλους, ασχολούμαι με τα κυνοφιλικά και για αρκετά χρόνια έκανα υποβρύχιο ψάρεμα.
.welcome1.
 
Καλός είμαι του λόγου μου είπα τα καλορίζικα αλλά για εμένα δεν ανέφερα τίποτα τώρα το είδα!Λοιπόν λέγομαι Τσαμπούκος Γεώργιος,είμαι 28 ετών,είμαι από Σμίλα Ηλείας,μερικοί ίσως με ξέρουν παλιά ως gtsampou,ασχολούμαι πιο πολύ με τα κυνοφιλικά και όπως βλέπετε και στο AVATAR είμαι μέλος της λέσχης κυνηγών με σπάνιελ και ριτρίβερ Ελλάδος
καλώς ήρθες Γιώργο καλή παραμονή :)
 
Συγχαρητήρια για την προσπάθεια. Εύχομαι οι συμμετέχοντες να συμβάλουν στο καλό κλίμα, στην διασκέδαση, στην γόνιμη ανταλλαγή απόψεων, στην απόκτηση γνώσεων και, τέλος, στη σωστή και ασφαλή διεξαγωγή του κυνηγίου και των άλλων δραστηριοτήτων μας στην ύπαιθρο.
Λέγομαι Γιάννης Νικολακόπουλος, μένω στην Ν. Μάκρη Αττικής, κυνηγώ 56 χρόνια με σκύλους, ασχολούμαι με τα κυνοφιλικά και για αρκετά χρόνια έκανα υποβρύχιο ψάρεμα.
καλώς ήρθατε κε Γιάννη καλέ μου γείτονα :)
η εμπειρία και η γνώση σας στην κυνοφιλία θα είναι για μας σχολείο :)
 
Γιαννη ειναι ιδιαιτερη η χαρα μου που βρισκεσαι αναμεσα μας δινοντας τις συμβουλες και τις εμπειριες σου !! Τα σεβη μου,καλη παραμονη και διασκεδαση !!.welcome.
 
Καλησπέρα και καλή αρχή. Είμαι ο Δημήτρης 43 χρονών , κάτοικος αττικής. Έχω αδυναμία στα περπατητά και βαριέμαι τα καρτέρια.
 
Καλησπέρα και καλή αρχή. Είμαι ο Δημήτρης 43 χρονών , κάτοικος αττικής. Έχω αδυναμία στα περπατητά και βαριέμαι τα καρτέρια.

.welcome.

Όποιος δεν ξέρει τον Μανούσακα, να του πω ότι είναι είδηση όταν αστοχεί σε θήραμα.
 
Καλησπέρα και καλή αρχή. Είμαι ο Δημήτρης 43 χρονών , κάτοικος αττικής. Έχω αδυναμία στα περπατητά και βαριέμαι τα καρτέρια.
.welcome.Δημήτρη ..καλή διαμονή στο φόρουμ φίλε:)
 
Καλησπέρα και καλή αρχή. Είμαι ο Δημήτρης 43 χρονών , κάτοικος αττικής. Έχω αδυναμία στα περπατητά και βαριέμαι τα καρτέρια.
Δημητρη καλως ηλθες στην παρεα μας και καποια στιγμη θα περπατησουμε για καμμια τσιχλα αν και γουσταρω πιο πολυ το καρτερι της:):):) .welcome.
 
Καλησπερα και καλοριζικο το φορουμ !! Ειμαι ο Βαγγελης μενω Καματερο και μου αρεσει η σκοποβολη και το κυνηγι τσιχλας. Ευχομαι καλες γιορτες σε ολους !!
 
Καλησπερα και καλοριζικο το φορουμ !! Ειμαι ο Βαγγελης μενω Καματερο και μου αρεσει η σκοποβολη και το κυνηγι τσιχλας. Ευχομαι καλες γιορτες σε ολους !!
.welcome.Βαγγέλη γείτονα (στο Αιγάλεω) .Καλά ποσταρίσματα φίλε:)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top