To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπερα παιδια και ευχαριστω για την απαδοχη. Ειμαι ο Ευθυμης απο τη Συρο και σας γραφω απο τη Ν. Αφρικη οπου βρισκομαι παρεα με τα μελη του φορουμ kounos, tolisr1 και milvus. Tα παιδια με παροτρυναν να γραφτω στο φορουμ σας. Ειμαι φανατικος κυνηγος ολων των θηραματων και εχω κανει πολλα ταξιδια στο εξωτερικο για κυνηγι. Οι προτιμησεις μου ειναι υδροβια, φασσες, τρυγονια, λαγο και φασιανο. Χαιρομαι να μοιραζομαι τις εμπειριες μου μαζι σας.
 
Συντοπίτη Ευθύμη Νικ. καλώς ήρθες στην παρέα μας και καλή διαμονή να έχεις. Μας χαροποιεί ιδιαίτερα η πρόταση των συναδέλφων και η αποδοχή της!!! Καλή συνέχεια στη Ν. Αφρική και με το καλό η επιστροφή σας.
 
Καλός ηλθατε κ. Ευθύμη , χαρά μας να έχουμε στην παρέα μας ίσως τον κυνηγό που κάνει τα πιο πολλά κυνηγετικα ταξίδια στο εξωτερικό κάθε χρόνο.
Με τι όπλο κυνηγάτε ;;;;;;
 
Καλησπερα παιδια και ευχαριστω για την απαδοχη. Ειμαι ο Ευθυμης απο τη Συρο και σας γραφω απο τη Ν. Αφρικη οπου βρισκομαι παρεα με τα μελη του φορουμ kounos, tolisr1 και milvus. Tα παιδια με παροτρυναν να γραφτω στο φορουμ σας. Ειμαι φανατικος κυνηγος ολων των θηραματων και εχω κανει πολλα ταξιδια στο εξωτερικο για κυνηγι. Οι προτιμησεις μου ειναι υδροβια, φασσες, τρυγονια, λαγο και φασιανο. Χαιρομαι να μοιραζομαι τις εμπειριες μου μαζι σας.
Γειά σου Ευθύμη και καλώς ήρθες στην όμορφη παρέα!.welcome.
 
Καλησπερα παιδια και ευχαριστω για την απαδοχη. Ειμαι ο Ευθυμης απο τη Συρο και σας γραφω απο τη Ν. Αφρικη οπου βρισκομαι παρεα με τα μελη του φορουμ kounos, tolisr1 και milvus. Tα παιδια με παροτρυναν να γραφτω στο φορουμ σας. Ειμαι φανατικος κυνηγος ολων των θηραματων και εχω κανει πολλα ταξιδια στο εξωτερικο για κυνηγι. Οι προτιμησεις μου ειναι υδροβια, φασσες, τρυγονια, λαγο και φασιανο. Χαιρομαι να μοιραζομαι τις εμπειριες μου μαζι σας.
Καλός όρισες Ευθυμη!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top