To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
χιχιχι. σεριφος ειναι το νησι. μα ξερω καποια κρητικα και κυπριακά. η κρητη με τραβαει ποιο πολυ. ετσι όποια λεξη ακούσω , την κρατάω,την ψάχνω και την μαθαίνω.
Χαχαχα καλά κάνεις ,να ξέρεις Κρήτη, Κύπρος, Δωδεκάνησα έχουν παραπλησια διάλεκτο και πολλά έθιμα κοινά.
 
Καλησπέρα σε όλους.. Είμαι ο Γιωργος απο καλαματα, το πιο αγαπημενο χομπυ μου ειναι το κυνηγι,
και μ' αρεσει να μοιραζομαι αποψεις και ιδεες μαζι σας,
καλως σας βρηκα!
Καλώς ήρθες Γιώργο καλή διαμονή .welcome.
 
Καλησπέρα σε όλους . ονομαζομαι μιχαλης. ειμαι σχεδον 15 , και πολλες φορες νιωθω αβολα να συμμετάσχω η να αναφερω την ηλικία μου.οι περισσότεροι απο εδω, ηλικιακα απο οτι εχω καταλαβει,είστε πατερες μου. .. εδω να αναφερω πως μου αρεσει να εχω ανθρωπους διπλα μου οι οποίοι μπορουν να με βοηθήσουν και να κανουμε παρεουλα σα φιλοι. ζητω τη γνωση και την εμπειρια κυριως. να μου δειχνουν σα μεγαλυτεροι πραγματα και αν πανε ολα καλα,να με παρουν και σε καμια εξωρμηση..! εχω προσβαση στο σκοπευτηριο σχιστου.ειμαι φοβερο σημαδι οταν θελω με το αεροβολο. εχω πιάσει ομως και πιο βαρια πραγματα.. ενα μονοκανο του προ-παππου μου το οποιο το χε στον πολεμο και μια baikal 153 του πατερα. κατέχω ενα κουλουκάκι 4,5 μηνων.την αρτεμης. ειναι ιμιαιμο βισλα. θα μπορουσατε να με βοηθήσετε και σε αυτο το θεμα. πως να την κανω σωστη..να ναι παραδειγμα..:) εχει απόρτ [με μπαλακι φυσικα] πολυ καλο και φερμαρει.οχι οπως πρεπει,αλλα κατι κανει. ειναι σταθερη παντως. θελω κοινωνικοποιηση ομως. ακομα δεν εχουμε βγει.εχω προσβαση σε βουνο,και ετσι ειναι τελεια ευκαιρια για εξασκηση και αντοχες. και τις δικες μου φυσικα. το κυνηγι μου αρεσει ισως περισσοτερο απο το ψαρεμα . αλλα δεν μπορω χωρης αυτο.. επισης ειμαι απο μικρη ηλικια καπετανάκι. πλοηγω ενα 4,55 πολυεστερικο..τη βαρκουλα μας. ελπιζω να εποιασε τοπο το ποστ . περισσοτερα θελω να τα πουμε απο κοντα. εχω παρα πολλα να πω και δεν ειμαι ασχετος. εχω καποιες γνωσεις.. παρακολουθω το σπορ,καιρο τωρα.εχω και καποια περιοδικά του knf. ρωτηστε με τι αλλο,αν υπαρχει. χαρηκα..lazy.;):):):)
Μιχάλη καλώς όρισες στην παρέα.
Είναι πράγματι εκπληκτικό ένα νέο παιδί της ηλικίας σου να ενδιαφέρεται για τη σκοποβολή και το κυνήγι ,να εγγράφεται στο φόρουμ και να θέλει να συμμετάσχει στις συζητήσεις με σκοπό να μάθει .
Προσωπικά χαίρομαι πολύ για την εγγραφή σου και θα ήταν χαρα μας να σε δούμε και σε κάποια μάζωξη που θα κάνουμε .ώστε να γνωριστούμε.
Καλώς όρισες λοιπόν και να ξέρεις ότι σε καθε απορία σου και σε ότι θέλεις να ρωτήσεις είμαστε όλοι εδώ.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top