To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
καλησπερα και παλι παιδια ειμαι ο τακης 60 ετων και ασχολουμαι παλι με την ιδιογομωση μετα απο 42 χρονια καταγωγη Αρκαδια τοπος διαμονης Αθηνα.
Τάκη καλώς ήλθες στην παρέα μας καλή διαμονή
ωραία ενασχόληση η ιδιογόμωση :)
 
καλησπερα και παλι παιδια ειμαι ο τακης 60 ετων και ασχολουμαι παλι με την ιδιογομωση μετα απο 42 χρονια καταγωγη Αρκαδια τοπος διαμονης Αθηνα.
Καλώς όρισες στην παρέα μας Τάκη. Να είσαι καλά να μοιράζεσαι τις εμπειρίες σου μαζί μας. Με συγχωρείς για τον ενικό αλλά θεωρώ πως όλοι είμαστε μια παρέα σε αυτό το φόρουμ :)
 
Καλησπερα παιδια και ευχαριστω για την απαδοχη. Ειμαι ο Ευθυμης απο τη Συρο και σας γραφω απο τη Ν. Αφρικη οπου βρισκομαι παρεα με τα μελη του φορουμ kounos, tolisr1 και milvus. Tα παιδια με παροτρυναν να γραφτω στο φορουμ σας. Ειμαι φανατικος κυνηγος ολων των θηραματων και εχω κανει πολλα ταξιδια στο εξωτερικο για κυνηγι. Οι προτιμησεις μου ειναι υδροβια, φασσες, τρυγονια, λαγο και φασιανο. Χαιρομαι να μοιραζομαι τις εμπειριες μου μαζι σας.
καλησπερα και παλι παιδια ειμαι ο τακης 60 ετων και ασχολουμαι παλι με την ιδιογομωση μετα απο 42 χρονια καταγωγη Αρκαδια τοπος διαμονης Αθηνα.
Ευθυμη και Τάκη καλώς ήρθατε στη παρέα μας.
 
καλησπερα και παλι παιδια ειμαι ο τακης 60 ετων και ασχολουμαι παλι με την ιδιογομωση μετα απο 42 χρονια καταγωγη Αρκαδια τοπος διαμονης Αθηνα.
Καλώς ήρθατε κύριε Τάκη.καλη διαμονή και καλά ποσταρισματα!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top