To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Δεν βρίζουν οι Κεφαλλονίτες ρε μάστορα.very happy.

Καθόλου..Είχα τύχει σε έναν καβγά στο Ληξούρι και ρίχνανε Αγίους ο ένας στον άλλον..Ώσπου ο ένας λέει στον άλλον επειδη κουράστηκα βάζω όλους τους Αγίους σε ένα βαρέλι και τους Γ@(^_^%( .very funny.
 
Μιχάλη καλως ήρθες και καλά ποσταρίσματα! Είναι ευχάριστο που το πρώτο πράγμα που θέλεις να μάθουμε για σένα είναι το κυνήγι είναι για σένα τρόπος ζωής!!!
 
Μακη για πια παραμονη μιλας εδω παμε για ανοδο να επιστρεψουμε στη θεση μας , καταλαβαινεις τι εννοω .sarcastic..
Σας ευχαριστω ολους και παλι.
 
Μακη για πια παραμονη μιλας εδω παμε για ανοδο να επιστρεψουμε στη θεση μας , καταλαβαινεις τι εννοω .sarcastic..
Σας ευχαριστω ολους και παλι.
Δεν ξερω μπορει να κανω και λαθος αλλα Μιχαλιο εσυ εισαι ρε φιλε ο μπεκατσας με πολλα ενσημα και στον αγριοχοιρο ο L200 ? .well done.
Καλως ηρθες οπως και ο συνονοματος απο τους Παξους .welcome.
 
Δεν ξερω μπορει να κανω και λαθος αλλα Μιχαλιο εσυ εισαι ρε φιλε ο μπεκατσας με πολλα ενσημα και στον αγριοχοιρο ο L200 ? .well done.
Καλως ηρθες οπως και ο συνονοματος απο τους Παξους .welcome.

Οχι φιλε μου δεν ειμαι ο φιλος που εννοεις. Δυστυχως μου ειναι πολυ δυκολο να εχω σκυλι στο χωρο που ζω, αρα μπεκατσες για μας μονο αν σηκωσουμε καμμια περπατωντας.
Κυνηγαω τρυγονι το καλοκαιρι παντα στη Μακεδονια φασσες παλι οταν ειμαι στο χωριο και οταν ειμαι στην Αθηνα τσιχλες στη Στερεα .
Σε ευχαριστω παντως για το καλοσωρισμα.
 
Θα θέλαμε να υπενθυμίσουμε σε όλα τα εγγεγραμμένα μέλη του forum ότι μπορούν να δηλώνουν συμμετοχή για την κλήρωση των εορταστικών δώρων σε αυτό το θέμα :

http://www.hunterslife.gr/forums/threads/Πρωτοχρονιάτικη-κλήρωση-δώρων.132/page-2#post-7625

Δικαίωμα συμμετοχής έχουν όλα τα εγγεγραμμένα μέλη, εκτός των administrators και moderators. Η δήλωση συμμετοχής στην κλήρωση των δώρων δεν προϋποθέτει την φυσική παρουσία των συμμετεχόντων στην εκδήλωση.
 
Καλημέρα και από εμένα.
Με λένε Γιάννη και μάλλον είμαι ο μεγαλύτερος μέχρι στιγμής(60).
Μένω Γλυφαδα και εκτός από το κυνήγι, ψαρευω,φωτογραφιζω και
μάστορευω, α ρίχνω και καμιά πουλά εκτός χρόνου κυνηγιου.
Εύχομαι καλή επιτυχία στην προσπάθεια αυτή που αναβαθμίζει το κυνήγι.
 
Καλημέρα και από εμένα.
Με λένε Γιάννη και μάλλον είμαι ο μεγαλύτερος μέχρι στιγμής(60).
Μένω Γλυφαδα και εκτός από το κυνήγι, ψαρευω,φωτογραφιζω και
μάστορευω, α ρίχνω και καμιά πουλά εκτός χρόνου κυνηγιου.
Εύχομαι καλή επιτυχία στην προσπάθεια αυτή που αναβαθμίζει το κυνήγι.
Καλως τον Γιαννη καλη παραμονη .well done..welcome.
 
Καλημέρα και από εμένα.
Με λένε Γιάννη και μάλλον είμαι ο μεγαλύτερος μέχρι στιγμής(60).
Μένω Γλυφαδα και εκτός από το κυνήγι, ψαρευω,φωτογραφιζω και
μάστορευω, α ρίχνω και καμιά πουλά εκτός χρόνου κυνηγιου.
Εύχομαι καλή επιτυχία στην προσπάθεια αυτή που αναβαθμίζει το κυνήγι.
.welcome1.
 
Καλημέρα και από εμένα.
Με λένε Γιάννη και μάλλον είμαι ο μεγαλύτερος μέχρι στιγμής(60).
Μένω Γλυφαδα και εκτός από το κυνήγι, ψαρευω,φωτογραφιζω και
μάστορευω, α ρίχνω και καμιά πουλά εκτός χρόνου κυνηγιου.
Εύχομαι καλή επιτυχία στην προσπάθεια αυτή που αναβαθμίζει το κυνήγι.
.welcome. Γιαννη... Υγεια και καλα ποσταρισματατα... Ολοι μαζι εχουμε τη δυναμη;)
 
Καθυστερημενα (και οχι ος οπως θα πουν καποιοι κακεντρεχεις .sarcastic.) να καλωσορισω και γω τα νεα ατομα στο φορουμ.
 
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΛΕΝΕ ΔΗΜΗΤΡΗ ΚΑΤΟΙΚΩ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΓΩΓΗ ΑΠΟ ΛΕΧΑΙΝΑ ΗΛΕΙΑΣ.ΧΑΙΡΕΤΩ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΛΕΣΑΝ ΝΑ ΓΡΑΦΤΩ (ΚΟΥΝΟΣ-ΜΟΥΣΙΤΣΑ-ΔΟΥΛΙΤΣΑΣ-ΦΛΑΜΙΓΚΟ) ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ..........
 
Καλως ήρθες Δημήτρη και καλά ποσταρίσματα! Εύχομαι να ευχαριστηθείς την παρέα μας όσω εμείς τη δικιά σου :):)
 
Φίλε Δημήτρη καλωσήρθες στην παρέα μας.
Να προσθέσω ότι ο Δημήτρης ή Μανέλης ή Βέγγος ή Μπαρμπα Νίκος ή .... είναι μεγάλος γουρουνοκυνηγός και σπεσιαλίστας στο κυνήγι της πάπιας .shake hands.

.welcome.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top