To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπέρα παιδία και χρόνια πολλά. Στέφανος εδώ απο Αθήνα. Μετά απο χρόνια που το είχα αποθημένο (επειδή μικρός πήγαινα συνέχεια με τον πατέρα μου), τελικά πέρυσι στα 30 μου ξεκίνησα το κυνήγι. Βασικά τσιχλοκοτσύφια καθώς ούτε σκύλος παίζει, ούτε έμπειρη παρέα για τα υπόλοιπα θηράματα! Καταγωγή Β. Εύβοια!
καλώς ήλθες Στέφανε στην παρέα μας
Β.Εύβοια από που;;;; τα παλιά τσιχλομέρη Αγ,Αννα,Στροφυλιά,Αγιόκαμπος κ,λ,π, κρατούν ακόμα καλά;;;;;; :)
 
Καλησπέρα παιδία και χρόνια πολλά. Στέφανος εδώ απο Αθήνα. Μετά απο χρόνια που το είχα αποθημένο (επειδή μικρός πήγαινα συνέχεια με τον πατέρα μου), τελικά πέρυσι στα 30 μου ξεκίνησα το κυνήγι. Βασικά τσιχλοκοτσύφια καθώς ούτε σκύλος παίζει, ούτε έμπειρη παρέα για τα υπόλοιπα θηράματα! Καταγωγή Β. Εύβοια!
Στέφανε καλώς ήρθες στη παρέα μας!.welcome.
 
Καλησπέρα παιδία και χρόνια πολλά. Στέφανος εδώ απο Αθήνα. Μετά απο χρόνια που το είχα αποθημένο (επειδή μικρός πήγαινα συνέχεια με τον πατέρα μου), τελικά πέρυσι στα 30 μου ξεκίνησα το κυνήγι. Βασικά τσιχλοκοτσύφια καθώς ούτε σκύλος παίζει, ούτε έμπειρη παρέα για τα υπόλοιπα θηράματα! Καταγωγή Β. Εύβοια!
Στέφανε καλώς όρισες στη παρέα μας..
 
Καλησπέρα παιδία και χρόνια πολλά. Στέφανος εδώ απο Αθήνα. Μετά απο χρόνια που το είχα αποθημένο (επειδή μικρός πήγαινα συνέχεια με τον πατέρα μου), τελικά πέρυσι στα 30 μου ξεκίνησα το κυνήγι. Βασικά τσιχλοκοτσύφια καθώς ούτε σκύλος παίζει, ούτε έμπειρη παρέα για τα υπόλοιπα θηράματα! Καταγωγή Β. Εύβοια!
Καλώς ήρθες Στέφανε!
 
Καλησπέρα παιδία και χρόνια πολλά. Στέφανος εδώ απο Αθήνα. Μετά απο χρόνια που το είχα αποθημένο (επειδή μικρός πήγαινα συνέχεια με τον πατέρα μου), τελικά πέρυσι στα 30 μου ξεκίνησα το κυνήγι. Βασικά τσιχλοκοτσύφια καθώς ούτε σκύλος παίζει, ούτε έμπειρη παρέα για τα υπόλοιπα θηράματα! Καταγωγή Β. Εύβοια!
Καλώς όρισες Στέφανε.
 
καλώς ήλθες Στέφανε στην παρέα μας
Β.Εύβοια από που;;;; τα παλιά τσιχλομέρη Αγ,Αννα,Στροφυλιά,Αγιόκαμπος κ,λ,π, κρατούν ακόμα καλά;;;;;; :)
Ο Αγιόκαμπος φίλε Μάκη είναι κλασσικη ανάμνηση των παιδικών μ χρόνων..κάθε Χριστούγεννα κλασσικό απογευματινό με τον πατέρα μου και εγώ να κάνω το κυνηγόσκυλο! Φέτος λοιπόν ήταν το σημείο στο οποίο έκανα την πρώτη βόλτα όταν πήγα για Χριστούγεννα, αλλα δυστυχώς δεν ήταν όπως παλιά. Ξεφύτρωσαν και κάτι σπιτάκια-βίλες στο πουθενά! Γενικά φέτος και απο συζητήσεις με βοσκούς εκει, μέχρι να χιονίσει απο τσιχλοκοτσύφι δεν είχε πολλά πράγματα γιατι μένανε τα πουλια στα ψηλά (αφού οι κουμαριές ήταν γεμάτες κιολας). Μετά την χιονόπτωση της πρωτοχρονιάς κατέβηκαν και έγινε δουλίτσα..Περιοχές Ιστιαία-Ταξιάρχης-Ν.Πύργος-Άγιος Αιδηψού-Βαρβάρα

Καλώς σας βρήκα παιδια!
 
Καλησπέρα παιδία και χρόνια πολλά. Στέφανος εδώ απο Αθήνα. Μετά απο χρόνια που το είχα αποθημένο (επειδή μικρός πήγαινα συνέχεια με τον πατέρα μου), τελικά πέρυσι στα 30 μου ξεκίνησα το κυνήγι. Βασικά τσιχλοκοτσύφια καθώς ούτε σκύλος παίζει, ούτε έμπειρη παρέα για τα υπόλοιπα θηράματα! Καταγωγή Β. Εύβοια!
Καλώς ήλθες Στέφανε στην παρέα μας.

Χαιρετώ όλα τα μελη. Με λενε Αντωνη κ ειμαι απο Πυργο. Παρακολουθώ καιρο αυτο το φορου που είναι οτι ποιο ενεργό κ εύχομαι να παραμείνει για να μοιράζουμε τις γνώσεις μας
Καλώς ήλθες Αντώνη.
Το μάτι μου κατευθείαν έπεσε στην Α400 Xplor cal 20 που έχεις στην υπογραφή σου...
Είμαι 20αράκιας τι να κάνουμε.:D
 
Καλώς ήρθες στην παρέα μας Αντώνη .welcome.

Kαλως ηρθες Αντωνη κ σε περιμενα..! Γιατι απο οτι ειδα εχεις εκλεκτα τουφεκια..Ειδικα το roma 6.well done.

Καλώς ήλθες Στέφανε στην παρέα μας.


Καλώς ήλθες Αντώνη.
Το μάτι μου κατευθείαν έπεσε στην Α400 Xplor cal 20 που έχεις στην υπογραφή σου...
Είμαι 20αράκιας τι να κάνουμε.:D
Είμαστε αρωστακια όλοι μας.sarcastic., και μένα εκεί πήγε το μάτι κατευθείαν Γιώργο, Αντώνη οπότε θέλεις περνά και από το θέμα cal 20 να μας πεις τις εμπειρίες σού τόσο από το όπλο, τα φυσίγγια και γενικά από τα κυνήγια που κάνεις με αυτό το διαμέτρημα.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top