To know us better - Γνωριμία-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπερα σας. Νεο μελος στην παρεα σας. Ειμαι απο Κερκυρα,μου αρεσει η σκοποβολη αλλα η μεγαλη μου αγαπη ειναι οι βασιλισσες του δασους. Σας ευχομαι καλη επιτυχια στην προσπαθεια σας και καλη δυναμη.
.welcome.
 
χρηστο τον ειπα κ το εκανε..... χαχαχαχαχαχα

Λαμπρο όπως τα είπαμε στο τηλέφωνο φίλε. Μεγάλη υπόθεση να μεγαλώνει παρέα μας με σωστούς ανθρώπους!
Που να πάρει μπρος και το θεμα ¨Μπεκατσα¨ :)
 
Καλησπερα σας. Νεο μελος στην παρεα σας. Ειμαι απο Κερκυρα,μου αρεσει η σκοποβολη αλλα η μεγαλη μου αγαπη ειναι οι βασιλισσες του δασους. Σας ευχομαι καλη επιτυχια στην προσπαθεια σας και καλη δυναμη.

Καλώς όρισες φίλε Γιάννη στην παρέα μας.
 
Καλησπερα παρεα. Να ευχαριστησω κατ'αρχήν τον Διονυση,τον Μακη, τον Dim,και τον Αρη για το καλοσωρισμα. Λαμπρο και Χρηστοδεν θα μπορουσα να λειψω φιλοι απο την παρεα μας. Εξαλου ειναι μαζι μας και ο Βικ με τον Ηλια. Ειμαι σιγουρος πως η παρεα θα μεγαλωσει με τα υπολοιπα παιδια σπο το φορουμ. Καλη συνεχεια σε ολους.
 
Καλησπερα σας. Νεο μελος στην παρεα σας. Ειμαι απο Κερκυρα,μου αρεσει η σκοποβολη αλλα η μεγαλη μου αγαπη ειναι οι βασιλισσες του δασους. Σας ευχομαι καλη επιτυχια στην προσπαθεια σας και καλη δυναμη.
Γιαννη καλως ηρθες και καλη παραμονη .welcome.
 
Καλησπερα παιδια...σας ευχομαι καλη αρχη κ καλη δυναμη....ειμαι ο ισιδωρος κ ασχολουμαι ερασιτεχνικα με το ψαρεμα με πεταχταρια κ το ψαροντουφεκο(που κ που)...κ επαγγελματικα με τα σκυλακια Κ9 κυριως γερμανικος ποιμενικος κ μαλινουα....καλη συνεχεια...
 
  • Like
Reactions: jnp
Καλησπερα παιδια...σας ευχομαι καλη αρχη κ καλη δυναμη....ειμαι ο ισιδωρος κ ασχολουμαι ερασιτεχνικα με το ψαρεμα με πεταχταρια κ το ψαροντουφεκο(που κ που)...κ επαγγελματικα με τα σκυλακια Κ9 κυριως γερμανικος ποιμενικος κ μαλινουα....καλη συνεχεια...
.welcome1.
 
Καλησπερα παιδια...σας ευχομαι καλη αρχη κ καλη δυναμη....ειμαι ο ισιδωρος κ ασχολουμαι ερασιτεχνικα με το ψαρεμα με πεταχταρια κ το ψαροντουφεκο(που κ που)...κ επαγγελματικα με τα σκυλακια Κ9 κυριως γερμανικος ποιμενικος κ μαλινουα....καλη συνεχεια...
.welcome. ... είσαι εκπαιδευτής Άκη;
 
Καλησπερα παιδια...σας ευχομαι καλη αρχη κ καλη δυναμη....ειμαι ο ισιδωρος κ ασχολουμαι ερασιτεχνικα με το ψαρεμα με πεταχταρια κ το ψαροντουφεκο(που κ που)...κ επαγγελματικα με τα σκυλακια Κ9 κυριως γερμανικος ποιμενικος κ μαλινουα....καλη συνεχεια...
Καλως ηρθες Ακη καλη παραμονη .welcome.
 
Καλώς ήρθες Άκη. .welcome.
Εκπαιδευτής επαγγελματίας ή εκπαιδεύεις-συνοδεύεις-συνεργάζεσαι με τέτοια σκυλιά σε κάποια υπηρεσία;
 
Θα ανοιξω ενα θεμα παιδια στην αντιστοιχη κατηγορια συντομα... Γιατι βλεπω ο Antonis Stamatiou ο φιλος μου να με banαρει... ;) :) :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top