Ένδυση

Αμα τα ετρωγε αυτα δεν θα ειχε κοιλια.Μιλκο και τυροπιτα ειναι εκρηκτικος συνδιασμος,σε παει πατρα κοζανη
Δε πίνω μίλκο. Η διπλή μπουγάτσα κάνει τη ζημιά. Αν η αλμυρή είναι και με κιμά, τότε το γυρνάς σε αεριοκίνηση.
 
Επειδή έχω κοιλιά και τα πεντελόνια πέφτουν
Κι εγώ το ιδιο, σώθηκα με τις τιράντες όπως είπε και ο Παναγιώτης, όχι όμως αυτές τις απλές με τα κλιπσάκια γιατί δεν μπορουν να κρατήσουν ένα βαρύ παντελόνι με ένα σωρό συμπράγκαλα στις τσέπες, αλλά φαρδιές βαρέως τύπου είτε με κουμπώματα σε κουμπιά είτε στα θηλάκια της ζώνης είτε κατευθείαν στη ζώνη, όπως αυτή που έχω εγώ:
https://www.ebay.com/itm/1764458255...OuI8XhQCmVXz/jt87SsrzM9X/fRC|tkp:BFBMvOG6-plk
 
,Άσε τη σαλοπετα γιατί θα σε πιάσει κανένα κόψιμο και σε βλέπω να κόβεις τις ραντες με το buck. Εκτός και αν ξεκινάς καριέρα μπογιατζή.
 
Φιλε
Πάρε σαλοπετα θα βρεις σιγουρα
Και παραλλαγη να μην βρεις υπαρχουν εργασιας σε σκουρα χρωματα

αλλα να προσεξεις λιγο και το τι τρως
Και στο λεω φιλικα και οχι επικριτικα
Ειμαι κριμα να μην μπορεις να απολαυσεις οπως θες την ζωη για κατι τοσο απλο οσο το να κουμανταρεις το τι τρως
Δεν μιλω για διαιτα
Καμια διαιτα
Τρωε οτι θελεις οσο θελεις ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΠΕΙΝΑΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ παραπανω απο τις μισες φορες που ανοιγουμε το στομα μας και τρωμε δεν πειναμε πραγματικα αλλα το κανουμε ειτε αντανακλαστικα ειτε σαν υποκαταστατο
απο αγχος απο ελειψη χρονου για εμας απο πιεση απο αντιδραση απο χικια δυο απο…..
Και πινε νερο
Τρωε οτι θες οσο θες αλλα να το θες πραγματικα για να το φας
 
Last edited:
Back
Top