Αγριόχοιρος Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Έγινε σούπα στη μέση το γουρούνι.Σε τόσο κοντινές βολές βάζεις 10 πόντους στην καραμουζα και πατάς σκανδάλη για ριζαφτι.
Μαθαινω φιλε ακομα. Επειδη μου βγηκαν 50 μετρα απο εκει που μου ειχαν πει να καθισω ουσιαστικα το πηρα ενω ημουν εν κινησει τρεχοντας. Αφου το πετυχα κιολας παλι καλα να λες. Να πω οτι ημουν ολομοναχος μεσα στο ρεμα αρα ειχα την εντολη να τρεξω οπου τα παρω χαμπαρι οτι βγαινουν. Ηταν κοπαδι με 25-30 ζωα. Γουρουνες και μικρα χωρις ριγες ομως.
 
Μαθαινω φιλε ακομα. Επειδη μου βγηκαν 50 μετρα απο εκει που μου ειχαν πει να καθισω ουσιαστικα το πηρα ενω ημουν εν κινησει τρεχοντας. Αφου το πετυχα κιολας παλι καλα να λες. Να πω οτι ημουν ολομοναχος μεσα στο ρεμα αρα ειχα την εντολη να τρεξω οπου τα παρω χαμπαρι οτι βγαινουν. Ηταν κοπαδι με 25-30 ζωα. Γουρουνες και μικρα χωρις ριγες ομως.
Νόμιζα ότι ήσουν στατικό καρτέρι και πέρασε στα 20 μέτρα ρε.Με γλώσσα γραβάτα από το τρέξιμο δεν έχει σκόπευση, όπου αρπάξει αρκεί να πέσει.
 
Σήμερα έζησες αυτό, και βάρεσες και το πρώτο σου γουρούνι
. Ηταν κοπαδι με 25-30 ζωα
Και μετά μου λές αυτό;
Ειδα τσιχλα το ξημερωμα και μου τριβελιζε το μυαλο
.terror.ΒΑΝ-ΒΑΝ-ΒΑΝ-ΒΑΝ-ΒΑΝ
FT3ZKA0XoAoGVyW.jpg
 
Νόμιζα ότι ήσουν στατικό καρτέρι και πέρασε στα 20 μέτρα ρε.Με γλώσσα γραβάτα από το τρέξιμο δεν έχει σκόπευση, όπου αρπάξει αρκεί να πέσει.
Ρε περναγαν συριζα σε ενα βραχο απο πανω μου και δεν εβλεπα τιποτα απο την πυκνουρα. Μου εκοψε να τρεξω προς το ανοιγμα που ειχα δει οταν κατεβαινα να πιασω. Μου περασαν 2-3 μεγαλες σκροφες και μολις βγηκε αυτη της πατησα ενα και εμεινε. Θα μπορουσα να ριξω και αλλη σε πιο μικρα αλλα δεν νομιζω να αξιζε το κοπο.
 
Σήμερα έζησες αυτό, και βάρεσες και το πρώτο σου γουρούνι

Και μετά μου λές αυτό;

.terror.ΒΑΝ-ΒΑΝ-ΒΑΝ-ΒΑΝ-ΒΑΝ
View attachment 79757
Αφου ολα τα κοπαδια τοσα ειναι εδω και εχει και μεγαλυτερα. Τα βλεπουμε συνεχεια αρα δεν προκαλει εντυπωση!!! Οσον αφορα την τσιχλα , θυμασε την διαφημηση με την σοκολατα "η πρωτη σου αγαπη και παντοτινη"....
 
Ρε περναγαν συριζα σε ενα βραχο απο πανω μου και δεν εβλεπα τιποτα απο την πυκνουρα. Μου εκοψε να τρεξω προς το ανοιγμα που ειχα δει οταν κατεβαινα να πιασω. Μου περασαν 2-3 μεγαλες σκροφες και μολις βγηκε αυτη της πατησα ενα και εμεινε. Θα μπορουσα να ριξω και αλλη σε πιο μικρα αλλα δεν νομιζω να αξιζε το κοπο.
Είχες πάρει την καραμπίνα ή πήγες με το δίκαννο;
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top