Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
σε ειπα Μπιλι 6 βολο με 9,5 χιλ μπιλια και 500μ/δ v1,5 εκει να δεις φωτια !!!!!:cool::cool::cool:
Το καταλαβαίνω απόλυτα φίλε, αλλά μόνο Ελληνικά ή δικά σου ... ;;;
Ποια είχες πει οτι είναι ;;; Sonik ή AT ;;;

Πόσα μπάρια να βγάζουν αυτά ;;;
Buffer έχουν ;;;
 
Το καταλαβαίνω απόλυτα φίλε, αλλά μόνο Ελληνικά ή δικά σου ... ;;;
Ποια είχες πει οτι είναι ;;; Sonik ή AT ;;;

Πόσα μπάρια να βγάζουν αυτά ;;;
Buffer έχουν ;;;
Εγω σου μιλαω για δικα μου !! Αλλα απο εμπορικο ΑΤ με 580 μ/δ λογικα γυρω στα 1000 θα ειναι !!
 
Αλλα απο εμπορικο ΑΤ με 580 μ/δ λογικα γυρω στα 1000 θα ειναι !!
Πολύ δύναμη, στο περίπου τα bar, μεγάλη ταχύτητα, μεγάλη ανάκρουση ... Αποτελεσματικά μεν, (αν είναι σταθερά), δεν το συζητώ, αλλά για γουρούνια μέχρι 60 κιλά καθαρό που συνήθως είναι τα μεγαλύτερα που σκοτώνουμε εδώ Δημήτρη το θεωρώ υπερβολή.

Πόσο μεγάλα γουρούνια βαράτε εσείς ;;; ... ακούω κάτι κιλά και τρελαίνομαι.
 
Εγώ θα ήθελα να ρωτήσω κάτι άλλο είναι σωστό και ασφαλές να χρησιμοποιούμε φυσιγγια τα οποία φλερτάρουν στα όρια; (στα αναγραφόμενα πιστοποιημενα τουλάχιστον)?
Φυσίγγια στα όρια θα καταστρέψουν πρώτα το όπλο και μετά την κάνη.
Αυτό πιστεύω.
Τώρα αν τα έχεις αφήσει στον ήλιο και έχουν φτάσει 70 βαθμούς να μην μπορείς να τα πιάσεις αρχίζουν τα ζόρια.
Ειδικά όταν τα λιάζεις πολλές μέρες.

Η σωστή ερώτηση για την ανθεκτικότητα ενός όπλου δεν είναι πόσα χρόνια το χρησιμοποιείς αλλά πόσες χιλιάδες φυσίγγια έχεις ρίξει και ΤΙ ΦΥΣΙΓΓΙΑ.
 
Εγώ θα ήθελα να ρωτήσω κάτι άλλο είναι σωστό και ασφαλές να χρησιμοποιούμε φυσιγγια τα οποία φλερτάρουν στα όρια; (στα αναγραφόμενα πιστοποιημενα τουλάχιστον)?

Να μην τα βαζεις ποτέ στο οπλο σου Χρηστο....Μία φορα θα σου κατσει η ΄΄στραβη'' και ειναι
αρκετη......εξω και μακρια απο εδω...
 
Το εχω ξανα πει....Εσυ αποτελεις την εξαιρεση του κανονα....Δεν ''παιζεσαι'' με τους LB6 .
Εγω λεω για ''κοινους θνητους'' σαν και μενα.....
Και ξερεις πολυ καλα οτι ΔΕΝ ειρωνευομαι !!! :D
Ποιός είναι ο LB6?
 
Πολύ δύναμη, στο περίπου τα bar, μεγάλη ταχύτητα, μεγάλη ανάκρουση ... Αποτελεσματικά μεν, (αν είναι σταθερά), δεν το συζητώ, αλλά για γουρούνια μέχρι 60 κιλά καθαρό που συνήθως είναι τα μεγαλύτερα που σκοτώνουμε εδώ Δημήτρη το θεωρώ υπερβολή.

Πόσο μεγάλα γουρούνια βαράτε εσείς ;;; ... ακούω κάτι κιλά και τρελαίνομαι.
Τα κιλα φιλε τοσα ειναι μαγαλοι καπροι λογο και της διασταυρωσης
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top