Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Τρία ... Αχαχα

Μην μου βάζεις ιδέες αχαχα
Αφου ξερεις τα θελω ολα ετοιμα γι αυτο διαβαζω αλλα το θεμα ειναι ποσα καταλαβαινω οποτε προσεχε τι θα απαντησεις χψ και ασταθμιτους παραγοντες δε θελω
 
Από τότε που σταμάτησα (1991) ως μεταδιδάκτορας στην Πυρηνική Φυσική Υψηλής Ενέργειας (GSI.de) και έκανα καριέρα στην Επιστήμη των Υπολογιστών, ακόμη και η φυσική της καθημερινής ζωής μου έγινε περισσότερο διαισθητική παρά γνώστης. Τούτου λεχθέντος, ορίστε τα λίγα σεντς μου.
βρε συ Βασίλη τι άσχετους μας τσαμπουνάς;
άκου μεταδιδάκτορας στην Πυρηνική Φυσική Υψηλής Ενέργειας (GSI.de)!!!!
και θες να πιστέψουμε τον άσχετο;
από την στιγμή που η μπαρμπα μητσους ση κρεν' αλιωτκα;;;;;
αφου σι λιεν΄ ηπιριαζ΄!!!! κι παραηπιριαζ΄!!!!
καθηση κι μας φερνς τουν καθη τυχαίου!!!!

.yelling..yelling..yelling..yelling.
 
Ναι αλλά κυνηγάνε με υγρασία ή πλακώνουν τον πατσά με μπούκοβο στο καλύβι ;;;
Ιδού η απορία ...
Μια που ανεφερες τον πατσά, δειτε μια ωραια συνταγή!!! Ευτυχως την ανακαλυψα εγκαίρως για τη Κυριακη του Πάσχα!
https://fb.watch/cmlxXmXUSx/
topic.
 
Ρε συ @Alex76 πανε ριξε το κικς με τη μπενελλα μη μας αφηνεις ετσι αντε να δουμε τι θα δουμε να μην εχει τπτ κωλοκαιρο και μου τη χαντακωσεις κανα χαραμα
μεσιμερι πανε
Δεν χαντακωνω τιποτα ρε ετσι εγω, ειναι και αριστερη η ρημαδα και μου ριχνει πολυ κλωτσο, μη περιμενεις τωρα δοκιμη παντως.
 
Νομίζω πως η υγρασία της ατμόσφαιρας ΔΕΝ επηρεάζει την εξωτερική βλητική, αλλά επηρεάζει ΠΑΡΑ ΠΟΛΎ την εσωτερική βλητική, ΑΝ περάσει στην πυρίτιδα.
Τι άλλο μπορεί να ήταν εκτός από την υγρασία στον αέρα
Υψηλή βαρομετρικη πίεση ; Δηλαδή πολύ πυκνοτερη ατμόσφαιρα, όπως όταν κατεβαίνουμε από μεγάλο υψόμετρο στο ύψος της θάλασσας.
 
βρε συ Βασίλη τι άσχετους μας τσαμπουνάς;
άκου μεταδιδάκτορας στην Πυρηνική Φυσική Υψηλής Ενέργειας (GSI.de)!!!!
και θες να πιστέψουμε τον άσχετο;
από την στιγμή που η μπαρμπα μητσους ση κρεν' αλιωτκα;;;;;
αφου σι λιεν΄ ηπιριαζ΄!!!! κι παραηπιριαζ΄!!!!
καθηση κι μας φερνς τουν καθη τυχαίου!!!!

.yelling..yelling..yelling..yelling.
Και καρμίρη‼️ μονο τρία cents Τουν εδουκει‼️
 
Και
Νομίζω πως η υγρασία της ατμόσφαιρας ΔΕΝ επηρεάζει την εξωτερική βλητική, αλλά επηρεάζει ΠΑΡΑ ΠΟΛΎ την εσωτερική βλητική, ΑΝ περάσει στην πυρίτιδα.

Υψηλή βαρομετρικη πίεση ; Δηλαδή πολύ πυκνοτερη ατμόσφαιρα, όπως όταν κατεβαίνουμε από μεγάλο υψόμετρο στο ύψος της θάλασσας.
Ποτε και γτ εχουμε αυξημενη πιεση μηπως τις πρωτες προηνες ωρες λογο ψυχροτερης μαζας του ατμοσφαιρικου αερα?
 
Ιδέα για βλητικες δοκιμές κάντε 10-15 φυσίγγια
Στείλτε 2 στην Κρήτη
Αλλα 2 στα Γιάννενα
Αλλα 2 στον Έβρο
Αλλα 2 στην ΚΈΡΚΥΡΑ Β.ΙΌΝΙΟ
ΑΛΛΑ 2 ΧΙΟ Β.ΑΙΓΑΊΟ
ΚΑΙ αλλα 2 ορεινή Πελοποννήσο
Βγάλτε ένα μέσο όρο και τελος τι να μας πουν μετά οι Αμερικανοί και οι Ευρωπαίοι
.yelling..my man.
 
Ιδέα για βλητικες δοκιμές κάντε 10-15 φυσίγγια
Στείλτε 2 στην Κρήτη
Αλλα 2 στα Γιάννενα
Αλλα 2 στον Έβρο
Αλλα 2 στην ΚΈΡΚΥΡΑ Β.ΙΌΝΙΟ
ΑΛΛΑ 2 ΧΙΟ Β.ΑΙΓΑΊΟ
ΚΑΙ αλλα 2 ορεινή Πελοποννήσο
Βγάλτε ένα μέσο όρο και τελος τι να μας πουν μετά οι Αμερικανοί και οι Ευρωπαίοι
.yelling..my man.
Το θεμα ειναι στον ιδιο τοπο ξεκινοντας απο το χαραμα μεχρι να σηκωθει ψιλα ο ηλιος τι γινετε δεν εχει σχεση με τοποθεσια
 
Το θεμα ειναι στον ιδιο τοπο ξεκινοντας απο το χαραμα μεχρι να σηκωθει ψιλα ο ηλιος τι γινετε δεν εχει σχεση με τοποθεσια
Μόνο θερμοκρασία Τόλη ... Αυτό πιστεύω πλέον.

Και υγρασία στην πυρίτιδα φυσικά αλλά αν φτάσει εκεί δεν μπορεί να αποβάλλεται σε 4 ώρες.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top