Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Πιος τσιχλοφονιας,αν φας τσιχλα με τετια τουφεκια σφηρα μου.χαχαχα.απο της καλητερες τουφεκιες που εχω δει ειναι
Χαχα,εχεις απολυτο δικιο! Ειναι ενα θεμα το Νουμερο 10 στην τσιχλα ειδικα με φυσιγγια με συγκεντρωτηρα ,γεμιζει σκαγια το πουλι.
 
Καλησπέρα στην παρέα.....χτες βρήκα ευκαιρία να κάνω ενα μέρος απο δοκιμές θα ακολουθήσουν και αλλες μιας και παρέλαβα την κάνη στην sx2 μετα την επιμήκυνση κώνου στα 6 εκατοστά.....δυστυχώς δεν είχα ποικιλία φυσιγγίων μαζί μου....η m92s λόγω ζέστης δεν ανταποκρίθηκε με 12 βαθμούς.....σε σχέση με το pelagri f2 το οποίο γαζωσε.....εν αναμονή νέων δοκιμών και με υπομονή μέχρι να στρώσει και λίγο ο κώνος με τις τουφεκιες
Παρε μια καλη βεργα καθαρισμου,μια. Ελικοειδης βουρτσα,και μπολικο πολυ ψιλο ασηματσαλο....βγαλε τη καννη απο το οπλο στερεωσε την καπου και βουρτσισμα με ασηματσαλο και μπολικο λαδι 5λεπτα με τον καφε σου για καμια βδομαδα.Εγω τις καννες μου τις εκανα και τις κανω μια φορα το μηνα με το δραπανο σε χαμηλες στροφες.my man.
 
Και εγώ το ν 10 το θεωρώ υπερβολή έτυχε και μου το έδωσε φίλος....θα κάνω δοκιμές με 8 αρακι και 9 να δω διαφορες
Πατρίδα ΄βλέπω αποφάσισες να την πειράξεις την αμερικάνα.Ωραίες ντουφεκιές .
φέτος πήρα για πρώτη φορά ενα κουτί 10 αρια f2 .Ηταν και το τελευταίο του μαγαζιού.Με το carlson's το Μ έπαθα πλάκα σε κάτι ντουφεκιές.
Κιόμως πέρυσι αυτο το φυσίγγι το έβρισκα 6€ και δεν το πολυδούλεψα γιατί θεωρούσα υπερβολή τα 34 γρ.
 
Κινηση κανονικα μέσα εξω όπως καθαριζα η διαφορετικά?
Κανονικα μεσα εξω Κωστα...αν θες κοψε μια βεργα και βαλτη στον δραπανο, σημαδεψε με μονωτικη ταινια αρχη και τελος κωννου πανω στη βεργα και σε πολλλλλυ χαμηλες στροφες κανε ολη τη καννη με περισσοτερη επιμονη στον κωννο.βαζε ΛΑΔΙ...ειδες τη κανει η επιμυκηνση κωνου.my man.εριξες πριν και μετα σε στοχο να δεις διαφορα:)
 
Κανονικα μεσα εξω Κωστα...αν θες κοψε μια βεργα και βαλτη στον δραπανο, σημαδεψε με μονωτικη ταινια αρχη και τελος κωννου πανω στη βεργα και σε πολλλλλυ χαμηλες στροφες κανε ολη τη καννη με περισσοτερη επιμονη στον κωννο.βαζε ΛΑΔΙ...ειδες τη κανει η επιμυκηνση κωνου.my man.εριξες πριν και μετα σε στοχο να δεις διαφορα:)
Και ακόμα δεν έχω δει τίποτα.....χαχαχαχαχα
 
Παρε μια καλη βεργα καθαρισμου,μια. Ελικοειδης βουρτσα,και μπολικο πολυ ψιλο ασηματσαλο....βγαλε τη καννη απο το οπλο στερεωσε την καπου και βουρτσισμα με ασηματσαλο και μπολικο λαδι 5λεπτα με τον καφε σου για καμια βδομαδα.Εγω τις καννες μου τις εκανα και τις κανω μια φορα το μηνα με το δραπανο σε χαμηλες στροφες.my man.
Που τα ξερεις αυτα τα κολπα ρε φηλαρακι????.sarcastic..sarcastic.
 
μετα το βουρτσισμα σειρα ειχαν τα χαρτονια....
NS5jS6M.jpg
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top