Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Και ποιος είπε ότι το decoy σημαίνει μούφα ή διασπορά....; ;) Αυτά που κλωτσάνε μετά το πρώτο μπαμ, τι θα τα κάνουν; :)
Αααααααααααα να αγιασει το στομα σου ρε μαστορα.RESPECT.να δω ποιος θα το καταλαβει.xm.πρωτη ντουφεκια στα 25,δευτερη στα 35 και η τριτη που ειναι;;;;;;;;;;;α;;αααααααα ξεχασα να πω που αν εχει και κανα 8-9-10 μποφορ τα μετρα ανοιγουν ακομα ποιο πολυ.εκτος και αγοραζετε τσοκακια για τα απογευματινα επειδη χαλασε το 4αρι σας.sarcastic.
 
Και ποιος είπε ότι το decoy σημαίνει μούφα ή διασπορά....; ;) Αυτά που κλωτσάνε μετά το πρώτο μπαμ, τι θα τα κάνουν; :)
Η αληθεια ειναι οτι δεν εχω ουτε ενα αφτερ μαρκετ τσοκακι για να γνωριζω σχετικα.Απλα το ονομα με κανει να σκεφτομαι οτι προκειτε για κατι σχετικα ανοιχτο.Αυτο που ειδα μονο ανοιχτο δεν ειναι.Και με τετοιο κυκλο τουφεκιας στα 30μ φανταζομαι ποσος θα ειναι στα 10-15.Τα 2ρα 3τα δεν ξερω τι θα τα κανουν αλλα στα 15μ φανταζομαι το πρωτο....big smile.Σαρσελακι γκαζομενο χαμηλα στο σουρουπο...θα χορτασει πεταλο!!!!!!!!!!!!!!!.big smile..big smile..ha ha..ha ha.
Το ημερησιο ειναι αλλουνου παπα ευαγγελιο.Εκει βαλε και το ουφο και οτι αλλο σφιχτο ναναι.Αρκει να εισαι λιγο..."κεντροντουφεκαω"!!!.shoot.:);)
 
Λιγο "παραξενη" τουφεκια Κωστα.Πυκνο κεντρο,ενα κενο "ζωναρι"και μια υποτυπώδη περιφερεια!Μονο αποδωσει decoy δεν δινει.Σε σαρσελακια 7-10μετρα στο σουρουπο μονο στην σκοπευτικη σου ικανοτητα να βασιζεσαι.Αλλιως ψαξε πιο ανοιχτο τσοκ η διασπορας φυσιγγια.
Η τουφεκια με το dsecoy απο την μαξους μαλιστα. Οτι πρεπει.
Ειναι στο φυσιγγι δημητρη....εγω εριξα αλλο δοκιμαστικό ιδιογομωσης και θα αλλαξω το σεταπ
 
Και μια λυση για τους τεμπεληδες σαν εμενα π.χ...........βρισκουμε εναν ωραιοτατο χωματοδρομο που τελειωνει καπου που να εχει αναχωμα,σημαδευουμε τα 40-45-50 μετρα για να τα εχουμε μονιμα στηνουμε,οπισθεν στο αυτοκινητο ντουφεκαμε και ξανα παλι στο στοχο......ετσι κανουμε τι δουλειτσα μας ωραιοτατα χωρις κοπο.sarcastic.μονο θελει λιγο προσοχη στο μερος να βλεπουμε τι γινεται πισω απο το στοχο.
 
Ρε σεις με φαγατε χαχαχαχαχαχα....οι δοκιμες εγιναν για τσιχλοτρυγοναδες...τα υλικα για τα χοντρα χοντρα θα τα εχω σε τρεις μερες...πρέπει ομως να εχω στο αυτοκινητο δυο τρια χοντρα τελευταια....θα κοτσαρω το anaconda long στην φρανκι και θα τα σουταρω στα 45 μετρα να τα δουμε.....
 
Γρηγορακο σημερα με μποφορια αρκετα προσπάθησα αν και το οπλο χόρευε απο τον αερα.....
XvcG0mL.jpg
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top