Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
λοιπον δοκιμες σημερα με φυσιγγακι 34 γραμ.ιδιογομωση mb 36 5,5 νουμερο και ολιγον αλευρι γενικης χρησης.η δοκιμη εγινε 8,5 περιπου το πρωι με αρκετη υγρασια και 13 βαθμους στα 36 μετρα.οπλο δοκιμης rem 11oo.αφιερωμενη στον φιλο μου τον καλαματιανο σπεσιαλιστα μπας και αλλαξει επιτελους τη μπενελι .sarcastic.
colonial foul
528iyAu.jpg

kicks lf
YvLYUEw.jpg

τα σχολια πανω σας
το kicks δινει ρεστα!
 
λοιπον δοκιμες σημερα με φυσιγγακι 34 γραμ.ιδιογομωση mb 36 5,5 νουμερο και ολιγον αλευρι γενικης χρησης.η δοκιμη εγινε 8,5 περιπου το πρωι με αρκετη υγρασια και 13 βαθμους στα 36 μετρα.οπλο δοκιμης rem 11oo.αφιερωμενη στον φιλο μου τον καλαματιανο σπεσιαλιστα μπας και αλλαξει επιτελους τη μπενελι .sarcastic.
colonial foul
528iyAu.jpg

kicks lf
YvLYUEw.jpg

τα σχολια πανω σας

Ωρε αφιερωσεις βραδιατικα........buy buy..buy buy..buy buy.

Ευριπο...πρεπει να μαζευτουν αυτα τα 15-20 σκαγια που ξεστρατισαν....
 
λοιπον δοκιμες σημερα με φυσιγγακι 34 γραμ.ιδιογομωση mb 36 5,5 νουμερο και ολιγον αλευρι γενικης χρησης.η δοκιμη εγινε 8,5 περιπου το πρωι με αρκετη υγρασια και 13 βαθμους στα 36 μετρα.οπλο δοκιμης rem 11oo.αφιερωμενη στον φιλο μου τον καλαματιανο σπεσιαλιστα μπας και αλλαξει επιτελους τη μπενελι .sarcastic.
colonial foul
528iyAu.jpg

kicks lf
YvLYUEw.jpg

τα σχολια πανω σας
ουτε τσιχλα δεν χωραει να γλυτοση με 5,5 πολυ καλη τουφεκια
 
λοιπον δοκιμες σημερα με φυσιγγακι 34 γραμ.ιδιογομωση mb 36 5,5 νουμερο και ολιγον αλευρι γενικης χρησης.η δοκιμη εγινε 8,5 περιπου το πρωι με αρκετη υγρασια και 13 βαθμους στα 36 μετρα.οπλο δοκιμης rem 11oo.αφιερωμενη στον φιλο μου τον καλαματιανο σπεσιαλιστα μπας και αλλαξει επιτελους τη μπενελι .sarcastic.
colonial foul
528iyAu.jpg

kicks lf
YvLYUEw.jpg

τα σχολια πανω σας
Τι να λεμε τωρα...rem και kicks φοβερος συνδιασμος
 
Μια σημερινη δοκιμη με ρουμελιωτης csb1 v8 32γρ,mossberg 9200 και 3* μαμα..
Το χαρτονι ειναι περιπου 124×103..
H βολη έγινε στα 35μ μετρημενα με ταινια..
Εχω μαρκαρει τα σκαγια τα οποια σε ολο το χαρτονι ηταν 442(δεν ειχα διαβητη να μετραγα τα εντος του κυκλου που θα χαραζα..)..
Πιστευω να φαίνεται καλα..
Πως την βλέπεται?
Βεβαια μια τουφεκια κ με εναν τυπο φυσιγγιου δεν λεει πολλα,πιστευω ομως οτι ειναι μια μικρη ενδειξη..
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top