Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Μαλλινη με ΜΒ36...καλα κρασια...εφυγε κ αρκετο μερος της τουφεκιας...τελος παντων...
Απο διατρηση σε τενεκε τα σημαδια ηταν βουλιαγμενα πολυ καλα μπορω να πω...

Για οποιον του αρεσει το setup ειναι.
Kαλυκας fiocchi T3 12/68.5 U.E.E. MB36 1.85×34 Φουστα θωδη+ diana 5mm+ μαλλινη 10mm+χαρτ. 0.5buffer No6 (6*) στα 57.00mm...K.X. 11mm...το λαγό κ το παπακι το χαραμα τα έχουν παντος...;)

View attachment 41791
View attachment 41796

View attachment 41789

2η δοκιμή με G3000
Καλυκας Τ3 Fiocchi 12/68.5 616 G3000 1.85×34 Bioretabile 18 No6 (6*) στα 57.2mm K.X 11mm

View attachment 41792

View attachment 41794


Εγω θα σου πω αυτα που θελω....και ας γινω ''κακός''.....
1ον.....Πιστευω οτι μπορεις να βγαλεις πολυ καλυτερες τουφεκιες...
2ον. Γιατι δεν δινεις σημασια στην λεπτομερεια ???
3ον. Τι ''κολλημα'' ειναι αυτο με πλαστικο μπαφερ ??? Γιατι δεν βαζεις αλευρι ??
4ον. Οταν μου βγαζεις 62,4% και 71% στα 36 μετρα με ΔΥΟ ΑΣΤΡΑ....σε τι διαφερουν οι τουφεκιες απο
αυτες του εμποριου ???

Κωστή μου....στρωσε τον κωλο σου και ''δουλεψε''....Το εχεις ριξει σε εναν.........να μην πω.......
Σοβαρεψου και κανε ιδιογομωση.....και στα ΛΕΩ γιατι εγω σε συμπαθω....και δεν σου χα'ι'δευω τα αυτια
φιλαρα μου !!!! ;)
 
Εγω θα σου πω αυτα που θελω....και ας γινω ''κακός''.....
1ον.....Πιστευω οτι μπορεις να βγαλεις πολυ καλυτερες τουφεκιες...
2ον. Γιατι δεν δινεις σημασια στην λεπτομερεια ???
3ον. Τι ''κολλημα'' ειναι αυτο με πλαστικο μπαφερ ??? Γιατι δεν βαζεις αλευρι ??
4ον. Οταν μου βγαζεις 62,4% και 71% στα 36 μετρα με ΔΥΟ ΑΣΤΡΑ....σε τι διαφερουν οι τουφεκιες απο
αυτες του εμποριου ???

Κωστή μου....στρωσε τον κωλο σου και ''δουλεψε''....Το εχεις ριξει σε εναν.........να μην πω.......
Σοβαρεψου και κανε ιδιογομωση.....και στα ΛΕΩ γιατι εγω σε συμπαθω....και δεν σου χα'ι'δευω τα αυτια
φιλαρα μου !!!! ;)
Καλημέρα Νικολα
Μόνο ο Κωστής είναι?
Είδα τις δοκιμές σου κ θα πάρω τώρα τη βαριοπουλα να σπάσω κ μηχανές κ παραμηχανες κ στάδια κ τις μπαρουτες θα τις ριξω στη θάλασσα .hair.
 
Καλημέρα Νικολα
Μόνο ο Κωστής είναι?
Είδα τις δοκιμές σου κ θα πάρω τώρα τη βαριοπουλα να σπάσω κ μηχανές κ παραμηχανες κ στάδια κ τις μπαρουτες θα τις ριξω στη θάλασσα .hair.

Kαλο μεσημερι Στελαρα μου !!!
Τιποτα μην σπασεις.....Το ΜΟΝΟ μειον που εχεις ειναι η υπομονη σου....ΠΑΝΤΑ βιαζεσαι οταν κλεινεις!!!!

Εαν σου δειξω αποτυπωσεις του Γιωργου Καλβινου ....που την 5διακη δεν εχει ουτε ΕΝΑΝ ΜΗΝΑ....θα
αφησεις τα ματια σου επανω στις δοκιμες του !!!
Αλλα ο Γιωργης και ''ακουει''.....και υπομονη εχει....Οτι κλεινει και δεν του αρεσει....το σφαζει και ξανα
ρωταει φιλαρα μου!!!!! :)
 
Last edited:
Kαλο μεσημερι Στελαρα μου !!!
Τιποτα μην σπασεις.....Το ΜΟΝΟ μειον που εχεις ειναι η υπομονη σου....ΠΑΝΤΑ βιαζεσαι οταν κλεινεις!!!!

Εαν σου δειξω αποτυπωσεις του Γιωργου Καλβινου ....που την 5διακη δεν εχει ουτε ΕΝΑΝ ΜΗΝΑ....θα
αφησεις τα ματια σου επανω στις δοκιμες του !!!
Αλλα ο Γιωργης και ''ακουει''.....και υπομονη εχει....Οτι κλεινει και δεν του αρεσει....το σφαζει και ξανα
ρωταει φιλαρα μου!!!!! :)
Νικόλα έχεις καταλάβει τι έκανες?
Στα 36.5 μέτρα εφερες 80% με ταχύτητα 415 με 3 άστρα κ ταπες.
Θα το στήσω να δω τι θα δώσει με τα όπλα μου
 
Δυο δοκιμες με csb5 για τον καλο μου φιλο Αλεξ.....Τα σεταπ δικα του...κλεισμενα σε 2 σταδια !!!


View attachment 41837View attachment 41838View attachment 41839




View attachment 41840View attachment 41841

Η πρωτη τουφεκια ''πουπουλο'' απο ανακρουση....και δευτερη πολυ νορμαλ προς το ''πουπουλο'' και αυτη!!!
Νικόοοοοοοοολααααααααα
την
Μ222222222222222222222
(Πλάκα κάνω το ξέρω ότι δεν έχει τελειώσει ακόμα το γρν)
.pray to God. .sarcastic.

Πολύ καλές Νίκο.
Μπράβο στον Άλεξ και σε εσένα.
 
Νικόλα έχεις καταλάβει τι έκανες?
Στα 36.5 μέτρα εφερες 80% με ταχύτητα 415 με 3 άστρα κ ταπες.
Θα το στήσω να δω τι θα δώσει με τα όπλα μου

Να το στησεις οπως το εχω.....Το ιδιο θα βγαλεις και συ...
Που ειναι το ''περιεργο'' δεν καταλαβαινω....
Στελιο στα 50 μετρα με φουλ τσοκ και 48+2 γραμμαρια Ν3 - Ν4,5 - σκαγια με Τεκνα βγαζω V1,5-400- 404m/s
με 60 - 62 - 64% συγκεντρωση φιλε!!
Και αυτο οχι περιστασιακα.....αλλα συνεχομενα !!!
 
Νικόοοοοοοοολααααααααα
την
Μ222222222222222222222
(Πλάκα κάνω το ξέρω ότι δεν έχει τελειώσει ακόμα το γρν)
.pray to God. .sarcastic.

Πολύ καλές Νίκο.
Μπράβο στον Άλεξ και σε εσένα.

Μην ανησυχεις φιλε.....Ετσι και την παρω στα χερια μου....θα την ''στιψω''....Αυτο ειναι σιγουρο...
Λιγη υπομονη...μεχρι να την παρω... :)
 
Εγω θα σου πω αυτα που θελω....και ας γινω ''κακός''.....
1ον.....Πιστευω οτι μπορεις να βγαλεις πολυ καλυτερες τουφεκιες...
2ον. Γιατι δεν δινεις σημασια στην λεπτομερεια ???
3ον. Τι ''κολλημα'' ειναι αυτο με πλαστικο μπαφερ ??? Γιατι δεν βαζεις αλευρι ??
4ον. Οταν μου βγαζεις 62,4% και 71% στα 36 μετρα με ΔΥΟ ΑΣΤΡΑ....σε τι διαφερουν οι τουφεκιες απο
αυτες του εμποριου ???

Κωστή μου....στρωσε τον κωλο σου και ''δουλεψε''....Το εχεις ριξει σε εναν.........να μην πω.......
Σοβαρεψου και κανε ιδιογομωση.....και στα ΛΕΩ γιατι εγω σε συμπαθω....και δεν σου χα'ι'δευω τα αυτια
φιλαρα μου !!!! ;)
Αλευρι δεν ειχα Νικο, κ δεν προλαβαινα να αλεσω εξου κ το buffer...
Η τουφεκια με τη μαλλινη ειναι για κλαματα...η μισοταπα που κανει για τα γουστα μου...ξερω πως μπορω να να βγαλω πολυ καλες τουφεκιες...αλλα τωρα που θα τελειωσει το κυνηγι, θα βρισκω χρονο για τουφεκιες σε χαρτονια κ με στρομενο κωλο...;)
 
Δυο δοκιμες με csb5 για τον καλο μου φιλο Αλεξ.....Τα σεταπ δικα του...κλεισμενα σε 2 σταδια !!!


View attachment 41837View attachment 41838View attachment 41839View attachment 41840View attachment 41841

Η πρωτη τουφεκια ''πουπουλο'' απο ανακρουση....και δευτερη πολυ νορμαλ προς το ''πουπουλο'' και αυτη!!!
Ευχαριστω Νικο! Την CSB5 την πηρα λογω ελλειψης Granular και AS....Αυτα τα 2 σετ απ τα δουλεψα με το πλαγιοκαννο Baikal NK43 στους 0 με παγωνια και πηρα πολυ μακρινα πουλια ειδικα με το full....αυτο με τα 28 γραμμαρια ειναι απολαυστικο....
 
Ευχαριστω Νικο! Την CSB5 την πηρα λογω ελλειψης Granular και AS....Αυτα τα 2 σετ απ τα δουλεψα με το πλαγιοκαννο Baikal NK43 στους 0 με παγωνια και πηρα πολυ μακρινα πουλια ειδικα με το full....αυτο με τα 28 γραμμαρια ειναι απολαυστικο....

Να εισαι παντα καλα φιλαρα μου !!!
Εφοσον την πηρες.....λεω να την ''ψαξουμε'' λιγο.....Σκεφτομαι οτι σιγουρα ''αγαπαει'' και αλλα βυσματα...
ΠΧ. Τασκωφ η και καποια αλλα που εχω στο μυαλο μου...
Θα δοκιμασω και θα δουμε φιλε!!!

ΥΓ. Καλοδεχουμενη η οποια πληροφορια παλικαρια !!!! :)
 
Γιάννη μια ερώτηση βρε φίλε γιατί θα τρελαθώ με την πάρτη σου ...

Όλα αυτά τα θυμάσαι απ έξω ή ανοίγεις τα τεφτέρια σου ;;;
Εγώ φίλε δεν θυμάμαι τι έφαγα χθες :)
Τα θυμαμε ολα καταγραμα.απο την δουλεια σας γραφο τωρα .very funny. αφου ξερης εχω αιμα πυριτηδα και σομα απο σκαγια.αυτο ειναι το ντιενεει μου .big smile. .terror.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top