Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Νίκο να υποθέσω περιλαμβάνει ένα βύσμα με τα σκάγια συν ένα δεύτερο ποτηράκι από πάνω τοποθετημένο ανάποδα και ρελιαστο πάνω στον πάτα του ;

Λευτερη δεν ειναι για ιδιογομωτες που ξεκινουν τωρα....Αυτος ΕΙΝΑΙ ο λογος που δεν το γραφω δημοσια...
Εαν θελεις στο στελνω σε ΠΜ....
Ποτε δεν κρατησα ''μυστικα'' απο φιλους και συναδελφους....ΜΟΝΟ αυτα που κατα την κριση μου
ειναι λιγο ''μπερδεμα'' και ''επικινδυνα''.... στο στησιμο τους....:)
 
Το εχω στο μυαλο μου φιλε....Ναι.....δεν ξεχνω......Αν δεν δουλεψει και με διπλοκυαθιο.....θα παει στο ρεμα... :D
Δεν θέλω κλεψίματα :) ... είπαμε να βγάλουμε φοβερή τουφεκιά (σε συγκέντρωση) με νορμάλ στημένο φυσίγγι και σε χοντρά μόνο (κάτω από ή ίσο με #4).
Τα ψιλά δεν μας ενδιαφέρουν.
Έχουμε φτάσει στο 88%.
Άλλα 7% έχουμε μόνο να καλύψουμε .... (το ξέρω ότι είναι τα πιο δύσκολα, αλλά δεν θα φτιάξουμε εργοστάσιο, φυσίγγι θέλουμε να φτιάξουμε).

Θα τα καταφέρεις ...
.love.
 
Δεν θέλω κλεψίματα :) ... είπαμε να βγάλουμε φοβερή τουφεκιά (σε συγκέντρωση) με νορμάλ στημένο φυσίγγι και σε χοντρά μόνο (κάτω από ή ίσο με #4).
Τα ψιλά δεν μας ενδιαφέρουν.
Έχουμε φτάσει στο 88%.
Άλλα 7% έχουμε μόνο να καλύψουμε .... (το ξέρω ότι είναι τα πιο δύσκολα, αλλά δεν θα φτιάξουμε εργοστάσιο, φυσίγγι θέλουμε να φτιάξουμε).

Θα τα καταφέρεις ...
.love.

Δεν ''κλεβουμε'' και βαδιζουμε ορθοδοξα !!!!
Δεν γινεται .....μου ειναι αδιαννοητο να μην βγαλουμε τουφεκια....και οχι μονο ΕΝΑ σεταπ...
Εδωσα στον πολυ καλο μου φιλο....( Berben ) σεταπ με αποσπωμενο πατο.....και η νεροσωληνα του
εγινε οπλο....
Τι διαολο... και το δικο σου οπλο ιδιο ειναι....ειναι δυνατον να μην βγαλουμε φυσεκια ???!!!! :)
 
Δεν ''κλεβουμε'' και βαδιζουμε ορθοδοξα !!!!
Δεν γινεται .....μου ειναι αδιαννοητο να μην βγαλουμε τουφεκια....και οχι μονο ΕΝΑ σεταπ...
Εδωσα στον πολυ καλο μου φιλο....( Berben ) σεταπ με αποσπωμενο πατο.....και η νεροσωληνα του
εγινε οπλο....
Τι διαολο... και το δικο σου οπλο ιδιο ειναι....ειναι δυνατον να μην βγαλουμε φυσεκια ???!!!! :)
Βρε benelli είναι αυτές ... ξεκ@λιάρες Ιταλίδες ... δεν ξέρεις από που σου έρχεται σου λέω ... :)
Μόνο γουρούνια σκοτώνουν και αυτά στα 5 μέτρα ... χχαχαα

Βλέπω να μου τελειώνουν νωρίς τα μηνύματα σήμερα ...
 
Δεν την ξερω σαν πυριτιδα.....Αλλα δεν βλεπω τον λογο να μην αποδωσει το ιδιο καλα...η ακομα
και καλυτερα Χρηστο!!!
Σε ενα σεταπ περα απο την δοσολογια το καλο αποτελεσμα το δινει το στησιμο του φυσιγγιου φιλε μου !!!
Ευχαριστω Νικολα...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top