Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Μην ξεγελιεσαι με τα πλαστικά μπετονια.
Σε δοκιμή στα 30μ με ρεμ hevishot no6 είχαν σφηνωσει σχεδόν όλα στο πλαστικό κ κανένα δεν το πέρασε
Το ξέρω.. ρεμ εξπρές περνάει και απ την άλλη μεριά ντενεκι.. πιστεύω με 5% θα είναι καλύτερα να βάλω.
 
Δεν ριχνω διασποράς στην περδικα... μαλλινη για πρώτο στην φέρμα.. μετά bior18-21 και συγκεντρωτηρα 3το
Αυτό το βυσμα που σου προτείνει ο Ηλίας δεν είναι ακριβώς διασποράς, κρατάει μέτρα, τα 25 για πλακα....
 
Τι κλείσιμο, υψος καλυκα και τελικό υψος;
Μου κάνει εντύπωση και με αλάτι χοντρό να εριχνες παλι κάπως έτσι θα ήταν....
65χιλ 5.30 κενο 59 πάτημα είναι τα σκαγια πιστεύω πολύ μαλακα.. εδώ εβαλα 1τσοκ με σιπε στο 1.70Χ35 και δεν πέρασαν
 
Αυτό το βυσμα που σου προτείνει ο Ηλίας δεν είναι ακριβώς διασποράς, κρατάει μέτρα, τα 25 για πλακα....
Δεν το εχω δει εχω 1000 μαλλινες τι να ασχοληθώ και με άλλα.. εξάλλου με πήγε πολύ καλά με σοκολ. Η μαλλινη.
 
Είναι καλός ο ντενεκες.. λογικά τα σκαγια γιατί έκανα με μβ36 1.71χ35 που βρήκα από ένα mb long range 6αρια και τρυπισαν
στο ειπα και πριν μερες τα σκαγια ειναι βουτηρο παρε σκαγια απο αλλου απο τον κενταυρο ας πουμε !! το ειχα παθει και εγω οχι σε ντενεκε αλλα σε πιο χοντρη λαμαρινα και με 4 αρια αλαξα σκαγια και τριπησανε μια χαρα τωρα μπορει στο κυνηγι να μην εχεις μεγαλες διαφορες στις καταβολες αλλα!!!!
 
στο ειπα και πριν μερες τα σκαγια ειναι βουτηρο παρε σκαγια απο αλλου απο τον κενταυρο ας πουμε !! το ειχα παθει και εγω οχι σε ντενεκε αλλα σε πιο χοντρη λαμαρινα και με 4 αρια αλαξα σκαγια και τριπησανε μια χαρα τωρα μπορει στο κυνηγι να μην εχεις μεγαλες διαφορες στις καταβολες αλλα!!!!
Θα παρω με 5% να κανω δουλειά
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top