Βλητικές δοκιμές Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Ελέγχει περιφερειακή διάτρηση Στέλιο μου 🤣

@Νικολας
Νίκο ευχαριστούμε !!!! πάρε ένα μαντζαφλάρι και στέριωσε το όπλο ή βάλτο στον ουρανό του αυτοκινήτου με ένα μαξιλάρι από κάτω.
Εγώ έχω αυτό και ψάχνω κοντάρι ... 😂
Θα το βρεις σε καταστήματα με ψαρικά.

View attachment 59361
Στο κυνήγι θα πηγαίνω με αυτο;;;;;
Μπιλ είναι 4τσοκ δεν είναι 3... και σκορπανε.
Επίσης ριχνω όρθιος με ανοιχτά ματιά σαν το κυνήγι και μονοβολα ετσι τα ριχνω..
Είναι σε λάκα το δοκιμαστιριο σε βουνό στα 1100μ δεν μπαίνει αμάξι για να βάζω το όπλο επάνω...
 
Στο κυνήγι θα πηγαίνω με αυτο;;;;;
Μπιλ είναι 4τσοκ δεν είναι 3... και σκορπανε.
Επίσης ριχνω όρθιος με ανοιχτά ματιά σαν το κυνήγι και μονοβολα ετσι τα ριχνω..
Είναι σε λάκα το δοκιμαστιριο σε βουνό στα 1100μ δεν μπαίνει αμάξι για να βάζω το όπλο επάνω...
Όχι στο κυνήγι ... στις δοκιμές ...

ΟΚ ρίξε όπως να 'ναι ...
 
τα σκάγια από το NSI είναι ποιο χονδρά όλα τα ιταλικά έτσι είναι,ενα νούμερο κάτω πάντα μέχρι το Νο6 νομίζω
Τι παίζει αλήθεια με τα σκάγια της nsi? Παρατήρησα και εγώ στο percorso ότι μπορεί να είναι και ένα νούμερο πιο χοντρά μήπως νομίζουν ότι δεν ξέρουμε τι νούμερο χρειαζόμαστε? Η μήπως το κάνουν για να κόβουν πιο μακρυά?
 

ΜΒ 1.75Χ34 Giovanni n6

ΜΒ 1.75Χ34 z2m21 n6

Rws πουλβερ 7αρι

Remington 7½ φασιαντ
Στα 36.5 μετρα με 4τσοκ
Κώστα δες εδω με ποιο κρύο καιρό στον ίδιο τόπο δεν τρύπησαν 26 Οκτωβρίου σχεδόν 10 μέρες πριν ίδια φυσίγγια mb32 1.75Χ34 Giovanni n6 ζ2μ παίζει μεγάλο ρόλο η θερμοκρασία
 
Μ
Κώστα δες εδω με ποιο κρύο καιρό στον ίδιο τόπο δεν τρύπησαν 26 Οκτωβρίου σχεδόν 10 μέρες πριν ίδια φυσίγγια mb32 1.75Χ34 Giovanni n6 ζ2μ παίζει μεγάλο ρόλο η θερμοκρασία
Με κρύο θελει 1.80×34 κ πατηματακι 57,4 ως 57.00 να του τριξει ο πατος του τενεκε.
 
Μ

Με κρύο θελει 1.80×34 κ πατηματακι 57,4 ως 57.00 να του τριξει ο πατος του τενεκε.
Ρε συ δεν είχε μείον στης 26 Οκτωβρίου αντε να είχε 8⁰ λιγότερο στους -⁰ βαθμούς τι πρέπει να την παμε 2x34 την mb32 μου αρέσει που λένε ανεπηρέαστη από τον καιρό
 

Golden wing 7 που το έσφαξα και είχε τεκνα 1.80χ36 με Dianna εμενα δεν μου άρεσε καθόλου αυτό που είδα.
Να χα το παλιο το κινητο να σου εβαζα φωτο θηραματα με αυτο το φουσεκι να βλεπες τι εκανε

Ειχαν την κοτα με τα χρυσα αυγα και την σκοτωσαν οι μπιπ μπιπ μπιπ που ειχαν την εταιρεια αυτη τοτε
 
Να χα το παλιο το κινητο να σου εβαζα φωτο θηραματα με αυτο το φουσεκι να βλεπες τι εκανε

Ειχαν την κοτα με τα χρυσα αυγα και την σκοτωσαν οι μπιπ μπιπ μπιπ που ειχαν την εταιρεια αυτη τοτε
Καλα φωτογραφίες έχω και εγώ με ΛΆΜΠΡΟ .very funny.
 
Λάθος είσαι Άλεξ τελευταία που πήρα το 5 είναι σαν καδρα
Μπορει να ειμαι και λαθος...οσα percorso εχω παρει παντως ειχαν τα σκαγια που εγραψα νο6 και νο5, επισης ενα palombe κι αυτο κομπλε νο5 περυσι.
Εχω ριξει πολλα percorso παντως και ποτε δεν βρηκα μαπα σκαγια η εστω αλλο νουμερο,για μενα ειναι απο τα καλυτερα φυσιγγια που κυκλοφορουν τουλαχιστον για φασσα.
 
Μπορει να ειμαι και λαθος...οσα percorso εχω παρει παντως ειχαν τα σκαγια που εγραψα νο6 και νο5, επισης ενα palombe κι αυτο κομπλε νο5 περυσι.
Εχω ριξει πολλα percorso παντως και ποτε δεν βρηκα μαπα σκαγια η εστω αλλο νουμερο,για μενα ειναι απο τα καλυτερα φυσιγγια που κυκλοφορουν τουλαχιστον για φασσα.
Και για μένα είναι κορυφαίο και δεν βάζω μπροστά του ούτε τα Αμερικανικά αλλά αυτό σου φαίνεται για 5 αρι?
 

Attachments

  • IMG_20221103_190218.jpg
    IMG_20221103_190218.jpg
    156,9 KB · Προβολές: 36
Και για μένα είναι κορυφαίο και δεν βάζω μπροστά του ούτε τα Αμερικανικά αλλά αυτό σου φαίνεται για 5 αρι?
Τωρα ρε Σταυρο τι να σου πω απ τη φωτο?
Σφαξε ενα και μετρησε τα σκαγια με ενα παχυμετρο, εγω πιστευω οτι θα ειναι 2.9 που γραφει και το κουτι.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top