Βλητικές δοκιμές Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Μπορει να ειμαι και λαθος...οσα percorso εχω παρει παντως ειχαν τα σκαγια που εγραψα νο6 και νο5, επισης ενα palombe κι αυτο κομπλε νο5 περυσι.
Εχω ριξει πολλα percorso παντως και ποτε δεν βρηκα μαπα σκαγια η εστω αλλο νουμερο,για μενα ειναι απο τα καλυτερα φυσιγγια που κυκλοφορουν τουλαχιστον για φασσα.
Σε όσα nsi έχω σφάξει ανταποκρίνονται ακριβώς στα νούμερα που αναγράφουν........
 
Ρε συ δεν είχε μείον στης 26 Οκτωβρίου αντε να είχε 8⁰ λιγότερο στους -⁰ βαθμούς τι πρέπει να την παμε 2x34 την mb32 μου αρέσει που λένε ανεπηρέαστη από τον καιρό
Μια χαρα πυριτιδα ειναι, αλλα μη ξεχνας εισαι με 4* ΚΑΙ 66cm κσννη αν δεν κανω λαθος...μη περιμενεις να σου δωσει την ιδια διατρηση με 3* κ κατω....οσο κλεινεις τσοκ, κερδιζεις Μ.Ο 5m/s βαλε κ το μηκος καννης που βοηθαει...
 
ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΠΩ ΓΙΑ ΆΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ;

ΟΛΗ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΒΛΗΤΙΚΕΣ ΔΟΚΙΜΕΣ ΕΊΝΑΙ 2+1 ΠΡΑΓΜΑΤΑ:

ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ
ΔΙΑΤΡΗΣΗ
+
ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΤΑΝΟΜΗΣ
=
ΒΛΉΤΙΚΗ ΤΟΥ ΤΕΛΟΥΣ

ΑΠΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΥΚΟΛΩΣ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΙΜΑ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ
 
Κάτι τέτοιο είναι τα έβαλα δίπλα σε 5 αρι του ρουμελιωτη και είναι σχεδόν διπλάσια με το μάτι
Τα ιταλικά ειναι ποιο χονδρά ένα νούμερο σε σχέση με τα ελληνικά η τα αμερικανικά δεν το κάνουν επίτηδες απλά έχουν άλλη αρίθμηση στα σκάγια
 
Μια σημερινη δοκιμη με ΑΟ και TUBO την νεα ( οχι την παλια που εχω εγω )....και διευκρινιζω απο εδω...
Δεν ξεχασα κανεναν απο αυτους που μου ζητησαν το σεταπ.
Οταν το φερω εκει που θελω στο V1,5-400m/s + την κατανομη και συγκεντρωση θα το γραψω αναλυτικα...

εικόνα_Viber_2022-11-05_17-46-23-866.jpg
 
View attachment 59889
Μετά από δοκιμή σετ απ καταλήξαμε σε αυτά για χειμωνα...Από αριστερά προς τα δεξιά...
MG2 688 2,05x36 no5 nickel z2m 18 57,7
Psb2 special cx 2000 2,05x40 no2 nickel z2m 15 58,00
Mb32 686 1,80x34 no7 copperplated free shot 57,50
Την psb θα σου πρωτεινα να την κανεις με το καψουλι τους η αλιως με 688
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top