Βλητικές δοκιμές Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Σημαίνει απλά ο
γιαννη δεν μπορω να καταλαβω γιατι μας λες συνεχεια οτι μιλουσες με φιλους σκοπευτες και το τονιζεις κι ολας !δηλαδη τι? οτι λενε η σκοπευτες [σε εισαγωγικα] ειναι ολα σωστα?και τι σημαινη αυτο?
Τι έχουν μεγαλύτερη αντίληψη των βολών από εμάς και έχει μεγαλύτερη βαρύτητα η άποψη τους για μένα ειδικά όταν είναι και κυνηγοί και έχω δει πως ρίχνουν τίποτα παραπάνω τίποτα λιγότερο γιατί γιαυτον όταν λέει ότι με αυτό το ντουφέκι βλέπω τα παραπάνω δεν φταίνε κοντάκια ξύπνησα στραβά φυσίγγι κτλ φταίει ότι αποδίδει καλύτερα το όπλο.Προσωπικη πάντα άποψη και εκτίμηση .
 
love you forever poems for him

Μια και έγινε συζήτηση...πριν μισή ώρα Ηλιούπολη αττικης
Είναι το φορτηγάκι τού Κυριάκου έχει μαγαζί με κυνηγετικά είδη στο Λαύριο ή Κερατέα δεν θυμάμαι γιατί μου φέρνει φυσίγγια στο σκοπευτήριο! Όντως φέρνει gamebore αλλά εγώ αγοράζω τού Καρδαρά! Πολύ καλό παλικάρι!!
 
Στου άλλους το τοξικούς πες το Λουκά μου!Αμέσως,παρ'του την πινακίδα...
Αλλου ειναι να καταληξει η συζητηση περι της Gamebore....οχι για την τροχαια Ηλιούπολης....προς χαβαλε υποθηκε η φραση για τις πινακιδες.
 
Αλλου ειναι να καταληξει η συζητηση περι της Gamebore....οχι για την τροχαια Ηλιούπολης....προς χαβαλε υποθηκε η φραση για τις πινακιδες.
Ευτυχώς που μου το είπες κι ήμουν έτοιμος ν'αρματωθω την πενελι...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top