Βλητικές δοκιμές Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Ευχαριστώ Λεωνίδα για τον κόπο σου.

A300 Gamebore Full Briley 68%
A300 Gamebore Mod Gemini 75%
A300 Lambro μπλε Full Briley 72%
A300 Lambro μπλε Mod Gemini 70%

Ο καθένας βγάζει τα συμπεράσματά του.
Έχει Α300 ένας φίλος και θα προσπαθήσω να τα αναπαράγω.
Έχεις κάνει κώνο γιατί την βλέπω να φλερτάρει με το full ανεξάρτητα από το τσοκ ;
Δε απείραχτη την έχει Βασίλη αν θυμάμαι το χε γράψει
 
Αυτός ο @gvp9000 φταίει για όλα. Στο τέλος θα το πιστέψουμε στα αλήθεια ότι οι μπενελλες σκοτώνουν....
Μ2 έχω διαθέσιμες να φάνε και οι κότες ... θα ρίξω με μια ακόμη να δω αν η δική μου είναι διαφορετική 🤣
Τα ίδια φυσίγγια από το ίδιο κουτί και τα ίδια δικά μου τσοκ.
 
Σήμερα πήρα τη V3 μαζί μου σκοπευτήριο για καμία δοκιμή όμως είχε πολύ κόσμο και δεν μπόρεσα να ρίξω στον πίνακα. Ένα μόνο έριξα βιαστικά στα 50m το special palombe N6 36gr με τσοκ ΙΜ Teague. Μετά στα πιατάκια με 28γρ ωραία σπασίματα σε όλες τις αποστάσεις. View attachment 62345View attachment 62346
Νομιζω οτι με αλλο τσοκ θα ειχες καλυτερη συγκεντρωση, οτιδηποτε αλλο εκτος teague.
Φιλος με v3 που αγορασε teague το πουλησε αμεσως.
 
Τι οπλα ειναι αυτα @leo που το 3 δινει καλυτερες συγκεντρωσεις απ το φουλ?
Για ονομα....😄😄😄

Απο Σαββατο που θα παρω αδεια θα ριξω κι εγω καμια με περκορσο στα 38.5 ομως, με 3 και φουλ, ετσι για να βγω μπροστα...😍😍😍😍

Οπως πας κοουτς θα με βαλεις στην πριζα να παρω κανενα smoke Mod να δω τι κανει...
Άντε πάλι με τα 38,5.
Βρε θες να με τρελάνεις ? .hair.
Είπαμε 36,5 απο το στόμιο ... κάτσε περίπου στα 37,5-38 ... ρε τι τραβάμε .... 😂
Γ@μώ το laserfinder μέσα 😂
 
Αφου μ'αρεσει να σε πειραζω ρε τι να κανω...και να σε μπερδευω🤣🤣🤣🤣🤣

Άλλη μια με Kicks γιατί σου αρέσουν ... μην γκρινιάξετε για την απόσταση ... δεν την καθόρισα εγώ.
Αν την καθόριζα θα έριχνα από τα 30m με τα 9άρια.

M2-Maxus-Jordan.jpg
 
Άλλη μια με Kicks γιατί σου αρέσουν ... μην γκρινιάξετε για την απόσταση ... δεν την καθόρισα εγώ.
Αν την καθόριζα θα έριχνα από τα 30m με τα 9άρια.

View attachment 62354
Παλι στα 36.5 επρεπε να ριξετε ρε Βασιλη, 25 μετρα ειναι παρα πολυ κοντα!
 
Παλι στα 36.5 επρεπε να ριξετε ρε Βασιλη, 25 μετρα ειναι παρα πολυ κοντα!
Σας είπα μην γκρινιάξετε ... μου βγήκαν τα μάτια να μετράω σκάγια ... λες να είχα όρεξη ?
Φαίνεται όμως αυτό που πρέπει να φανεί (το σφιχτό κέντρο).
Για αυτό όταν μιλάω για τσοκ πάντα εξαιρώ τα τύπου Kicks και Brain που δεν τα ξέρω.

Δεν φαίνονται τα σκάγια #9 στα 36,5m στον πίνακα.
Θέλω γυαλιά για να τα ξεχωρίσω.
 
Σήμερα πήρα τη V3 μαζί μου σκοπευτήριο για καμία δοκιμή όμως είχε πολύ κόσμο και δεν μπόρεσα να ρίξω στον πίνακα. Ένα μόνο έριξα βιαστικά στα 50m το special palombe N6 36gr με τσοκ ΙΜ Teague. Μετά στα πιατάκια με 28γρ ωραία σπασίματα σε όλες τις αποστάσεις. View attachment 62345View attachment 62346
Καλή Γιώργο, θα με κάνετε να βάλω διόπτρα και να ρίχνω από τα 50 και εγώ 😂

FD33BE4B-2A4A-4773-8A47-72054922216C.jpeg
 
Νομιζω οτι με αλλο τσοκ θα ειχες καλυτερη συγκεντρωση, οτιδηποτε αλλο εκτος teague.
Φιλος με v3 που αγορασε teague το πουλησε αμεσως.
H αληθεια είναι ότι το teague και στο blaser που το είχα δεν μου έδινε σταθερά καλές αποτυπώσεις στον πίνακα σαν να διαλέγει φυσίγγια ή τάπες...τσοκ εχω πολλά όμως briley brain extreme kicks οπότε θα δοκιμασω και με άλλα και θα βγει συμπέρασμα. Αν θυμαμαι καλά το συγκεκριμένο φυσιγγι το εχω δοκιμασει και με το blaser με briley πάνω. Θα τη βρω τη φώτο και θα την ανεβάσω
 
H αληθεια είναι ότι το teague και στο blaser που το είχα δεν μου έδινε σταθερά καλές αποτυπώσεις στον πίνακα σαν να διαλέγει φυσίγγια ή τάπες...τσοκ εχω πολλά όμως briley brain extreme kicks οπότε θα δοκιμασω και με άλλα και θα βγει συμπέρασμα. Αν θυμαμαι καλά το συγκεκριμένο φυσιγγι το εχω δοκιμασει και με το blaser με briley πάνω. Θα τη βρω τη φώτο και θα την ανεβάσω
Βαλε το Κικς πανω να σε δει ο god😉😉
 
Ευχαριστώ Λεωνίδα για τον κόπο σου.

A300 Gamebore Full Briley 68%
A300 Gamebore Mod Gemini 75%
A300 Lambro μπλε Full Briley 72%
A300 Lambro μπλε Mod Gemini 70%

1187 Gamebore Mod μαμά 61%
1187 Lambro μπλε Mod μαμά 54%

Μ2 Lambro μπλε #6 Full Briley 65%
Μ2 Lambro μπλε #6 Mod μαμά 58%

Ο καθένας βγάζει τα συμπεράσματά του.
Έχει Α300 ένας φίλος και θα προσπαθήσω να τα αναπαράγω.
Έχεις κάνει κώνο γιατί την βλέπω να φλερτάρει με το full ανεξάρτητα από το τσοκ ;
Το λαμπρο πότε το έριξες;Δεν πιστεύω να το έριξες Οκτώβρη - Νοεμβρη,φέτος...
 
H αληθεια είναι ότι το teague και στο blaser που το είχα δεν μου έδινε σταθερά καλές αποτυπώσεις στον πίνακα σαν να διαλέγει φυσίγγια ή τάπες...τσοκ εχω πολλά όμως briley brain extreme kicks οπότε θα δοκιμασω και με άλλα και θα βγει συμπέρασμα. Αν θυμαμαι καλά το συγκεκριμένο φυσιγγι το εχω δοκιμασει και με το blaser με briley πάνω. Θα τη βρω τη φώτο και θα την ανεβάσω
Εσύ ήσουν που μου έδωσες το blaser να ρίξω πέρσι ανήμερα τα Χριστούγεννα ή άλλος ?
Είχα ανεβεί με τον μικρό ...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top