Βλητικές δοκιμές Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Μετά να φύγεις από εκεί και να μπας στον χομπιστα! Θα βάλει μια γουρουνοπουλα!
Δεν έχουμε εμείς γουρουνοπουλες η Μεσσηνία έχει..εμεις εδώ πάνω έχουμε ΚΆΣΤΑΝΑ ΚΑΡΎΔΙΑ ΣΚΌΡΔΑ ΜΈΛΙ ΒΑΝΊΛΙΑ που παει με το ΤΣΆΙ..
ΑΑΑΑ ΞΈΧΑΣΑ ΦΕΤΑ ΤΡΙΠΌΛΕΩΣ ΑΑΑ"
 
Συνεχίζω να πιστεύω ακράδαντα ότι δεν υπάρχουν σημαντικές διαφορές από κάνη σε κάνη ...
Είναι λίγο δυσνόητο ... αλλά θα το καταλάβουμε τελικά.
Και προφανώς για να το πιστεύω κάτι θα έχω δει ... δεν το λέω στην πλάκα.
Όλοι έχουμε την άποψη μας... άλλοι με αυτά που έχουμε δει, άλλοι με αυτά που έχουμε ακούσει, άλλοι με αυτά που δεν μας ξεβολευουν, άλλοι με αυτά που μας είπε ο τάδε "καταξιωμένος", άλλοι για να βγάλουν χρημα, άλλοι για την φήμη, άλλοι για να ξεχάσουν τα προσωπικά τους, Άλλοι..., Άλλοι...
Δεν είναι ανάγκη να πείσουμε κανέναν, ούτε έχουμε τέτοια "αποστολή" στη ζωή μας... Καλό είναι όλοι να έχουμε κ έναν ενδοιασμό για όλα κ να βάζουμε κ στο πίσω μέρος του κεφαλιού όλες τις απόψεις που μας ξενίζουν, μπορεί με το κατάλληλο ερέθισμα να τις ανασύρουμε...
Γενικά στην πιάτσα παίζει πολύ παπατζα, πολύ κακια από ανθρώπους που σπειλωνουν ότι δεν μπορούν να αποκτήσουν, κ πολύ ανούσιο κουτσομπολιό για να δικαιολογήσουν τη δική τους ανεπάρκεια...
Μέσα σε όλα αυτά στηρίζονται κ οι πραγματικοί κ οι λάθος μύθοι της βλητικης...
Ο καθένας ας έχει τους δικούς του... Το τι ψάχνει ο καθένας είναι υποκειμενικό...
 
Όλοι έχουμε την άποψη μας... άλλοι με αυτά που έχουμε δει, άλλοι με αυτά που έχουμε ακούσει, άλλοι με αυτά που δεν μας ξεβολευουν, άλλοι με αυτά που μας είπε ο τάδε "καταξιωμένος", άλλοι για να βγάλουν χρημα, άλλοι για την φήμη, άλλοι για να ξεχάσουν τα προσωπικά τους, Άλλοι..., Άλλοι...
Δεν είναι ανάγκη να πείσουμε κανέναν, ούτε έχουμε τέτοια "αποστολή" στη ζωή μας... Καλό είναι όλοι να έχουμε κ έναν ενδοιασμό για όλα κ να βάζουμε κ στο πίσω μέρος του κεφαλιού όλες τις απόψεις που μας ξενίζουν, μπορεί με το κατάλληλο ερέθισμα να τις ανασύρουμε...
Γενικά στην πιάτσα παίζει πολύ παπατζα, πολύ κακια από ανθρώπους που σπειλωνουν ότι δεν μπορούν να αποκτήσουν, κ πολύ ανούσιο κουτσομπολιό για να δικαιολογήσουν τη δική τους ανεπάρκεια...
Μέσα σε όλα αυτά στηρίζονται κ οι πραγματικοί κ οι λάθος μύθοι της βλητικης...
Ο καθένας ας έχει τους δικούς του... Το τι ψάχνει ο καθένας είναι υποκειμενικό...
Άρη 21/20 !!!
👍

Δεν έχω ανάγκη να πείσω κανέναν, ούτε να πειστώ από κανέναν, ούτε καν να ρωτήσω για να μάθω.
Τα βλέπω ζωντανά, όπως είμαι σίγουρος ότι τα βλέπεις και εσύ.
 
Άρη 21/20 !!!
👍

Δεν έχω ανάγκη να πείσω κανέναν, ούτε να πειστώ από κανέναν, ούτε καν να ρωτήσω για να μάθω.
Τα βλέπω ζωντανά, όπως είμαι σίγουρος ότι τα βλέπεις και εσύ.
Ωραία το ληξαμε δηλαδή!!!!! Ουφ … πήγα να σκάσω από την στενοχώρια μου!!! ΖΗΤΩ ΤΟ ΕΘΝΟ
 
Πυριτιδα 2Χ36+1,5 αλευρι με 14 χιλιοστα κενο χωρο κλεισμενο 8* πτυχο στα 56,5.....
Τι εννοεις με τα κομματια δεν καταλαβαινω...
Σου ανεβαζω φωτο με το βυσμα...Ειναι προελευσης Αυστραλιας και οχι Καναδα που απο λαθος
εγραψα !!!

View attachment 69202
View attachment 69203
Έχω συγγενείς στην Αυστραλία .
Πως το ζητάμε ;
 
Ρίξε και με τα Φούλ. Αν η Φαμπαρμ φέρει 70%, το όπλο είναι οκ. Αν το Μπετινσολι φέρει 84% , πρέπει να παραδεχτούμε ότι το όπλο είναι προβληματικό .
Η Φαμπαρμ έφερε 81% με 2*. Αυτή η μεγάλη διαφορά από 3* σε 2* με προβλημάτισε λίγο…
 
Μόνο τσάι τα betinsolli!!!!
Παλικάρια τα ταπεινά betinsolli,έχουν τρομερή ντουφεκια χωρίς να διαλέγουν φυσίγγια! Αλλά αγαπάνε κυρίως έως 33-34 γραμμάρια! Μπορεί να υστερούν ποιοτικά σε κάποια άλλα μέρη άλλα η κάνη τούς είναι πολύ καλή!!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top