Βλητικές δοκιμές Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Εφόσον το είπε...θα το κάνει.Αλλά να αποδίδεις χαρακτηρισμους 25 χρόνων παιδί σε έναν άνθρωπο με την τριπλή ηλικία από την δική σου δεν είναι και το ποιο σωστό πράγμα στον κόσμο....μόνο και μόνο για μία αντιπαράθεση.
 
Εφόσον το είπε...θα το κάνει.Αλλά να αποδίδεις χαρακτηρισμους 25 χρόνων παιδί σε έναν άνθρωπο με την τριπλή ηλικία από την δική σου δεν είναι και το ποιο σωστό πράγμα στον κόσμο....μόνο και μόνο για μία αντιπαράθεση.
Το άτομο αυτό με προσβαλει από το πρώτο μήνυμα που έγραψα εδώ μέσα του είπα μίλα με τους φίλους σου και προσπερνά ότι γράφω χωρίς να ασχολουμέ μαζί του πάει κάτω από κάθε μυνημα μου και πετάει καρφιά και με σχολιάζει οπότε γιατί πρέπει να σέβομαι εγώ τον κάθε εμμονικο? Και από ότι είδα το κάνει συχνά και με άλλους και μετά λέει για εξέδρες και για μπάλες για να ρίξει τους ιδιοκτήτες στο φιλότιμο και να μην πάρει πόδι άτομα με 1600 πρόσωπα έχει γεμίσει ο τοπος
 
Εφόσον το είπε...θα το κάνει.Αλλά να αποδίδεις χαρακτηρισμους 25 χρόνων παιδί σε έναν άνθρωπο με την τριπλή ηλικία από την δική σου δεν είναι και το ποιο σωστό πράγμα στον κόσμο....μόνο και μόνο για μία αντιπαράθεση.

Ειναι πολυ φτηνος και ψεφτης βρε Γιωργο μου....Μην ασχολεισαι...δεν αξιζει ο κοπος φιλε !! :)

ΥΓ.Ας μας βαλει μια φωτο αυτος με τα φυσιγγια του στα 100... και ας μην εχουν τρυπες τα αυτια του λαγου..
Αλλα δεν εχει ''αντερα''...Αλλωστε πως θα καλυψει τα ψεματα του...???!!!
Δλδ και που του απανταμε αξια του δινουμε...φιλε !!!
 
άτομα με 1600 πρόσωπα έχει γεμίσει ο τοπος
Σε αυτό έχεις δίκιο
πάει κάτω από κάθε μυνημα μου και πετάει καρφιά και με σχολιάζει οπότε γιατί πρέπει να σέβομαι εγώ τον κάθε εμμονικο? Και από ότι είδα το κάνει συχνά και με άλλους.
Σε αυτό έχεις άδικο...εγω μία αντιπαράθεση είδα . Όταν πιστεύει ότι έχει δίκιο το υποστηρίζει και γίνετε λίγο απότομος στην γραφή...εσύ απ ότι κατάλαβα είσαι το βότσαλο που τάραξε τα νερά της λίμνης του με τις τουφεκιες 100 μέτρων και βάλε😃
 
Σε αυτό έχεις δίκιο

Σε αυτό έχεις άδικο...εγω μία αντιπαράθεση είδα . Όταν πιστεύει ότι έχει δίκιο το υποστηρίζει και γίνετε λίγο απότομος στην γραφή...εσύ απ ότι κατάλαβα είσαι το βότσαλο που τάραξε τα νερά της λίμνης του με τις τουφεκιες 100 μέτρων και βάλε😃

Σου ειπα μην ασχολησαι βρε Γιωργο....
Ηρθε τωρα ο πιτσιρικας να μας δουλεψει και να μας λεει για τρυπες στον λαγο στα 100 μετρα...και
επιμενει....και δεν το αποδεικνυει...γιατι δεν μπορει βεβαια..
Απο την αλλη δεν το παιρνει πισω αυτο που ειπε και εγραψε...και θελει να τον παρουμε στα σοβαρα ...Ελεος δλδ !!!
Τι μας περασε...οτι εχουμε το ιδιο QI με αυτον ???
 
Παίδες ακόμα περιμένο τη δοκιμή με τα golden wing από τον γνωστό παραμυθά που τα παράγγειλε και θα τα δοκίμαζε αλλά μάλλον θα του τα στείλουν από τον πλανήτη Άρη για αυτό καθυστερεί τόσο
Δεν πα να κάτσεις σε αλεύρι να δούμε κάνα πύργο
 
Κούρασε μάγκες αυτή η συζήτηση που δεν θα βγάλει πουθενά!
Ας αγνοήσει ο ένας τον άλλο να πάμε παρακάτω!
Βάλτε καμία δοκιμή να χαζέψουμε γιατί η ''νεκρή'' περίοδος του κυνηγίου δεν παλέυεται!

ΟΚ...Δικιο εχεις....Αλλα οπως βλεπεις υποτιμα την νοημοσυνη ολων μας...
Περα αυτο ....θα επιτρεψω στον πιτσιρικα που μολις εχθες βγηκε απο το αυγο ...να με αποκαλεσει παραμυθα ???
Ελεος δλδ....μας εχει φλομωσει στο ψεμα...μονο αυτος ξερει και κανενας αλλος..και ζηταει και τα ρεστα ??
Εδω σηκωθηκαν τα ποδαρια να βαρεσουν το κεφαλι...Δικαιωμα σας να τα περνάτε ντουκου καποια πραγματα
και το κατανοω....τι ασχοληθεις τωρα με δαυτον....απο την αλλη ομως εγω δεν του χαριζομαι...και πανω απο
ολα και περα απο τα ψεματα του ....ειναι αγενης !!! :cool:
 
Ρε παίδες λίγος σεβασμός δεν βλάπτει.Εμεις δουλεύουμε τις ώρες που τις παίζετε.Ας συμφωνήσουμε σε μία ώρα έναρξης επιτέλους!
Απόγευμα με βολεύει και με μένα μετά τον έρωτα φυγά … θα έχω και δρακουληνια μαζι!!!!!
 
Ρε παίδες λίγος σεβασμός δεν βλάπτει.Εμεις δουλεύουμε τις ώρες που τις παίζετε.Ας συμφωνήσουμε σε μία ώρα έναρξης επιτέλους!
Άι βάλε μια σειρά εδώ πέρα δε μπορεί να την παίζει ο καθένας ότι ώρα τον Καπνίση
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top