Βλητικές δοκιμές Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Δεν βοηθαει ο καιρος για δοκιμες....Τον εχει φορτωμενο για βροχη...και δεν το ρισκαρω...
Εχω κλεισει καποια σεταπ φιλων για δοκιμη....
Οποιος αλλος φιλος θελει να δοκιμασω το σεταπ του...ας το γραψει ή ας στειλει ΠΜ... :)

View attachment 70555

Αν μπορείς κάνε 1.90X36 mb36 αστέρι στα 57.50 με ζ2μ18 bioretabile 18 θωδη 18 και εγω θα κεράσω ένα σπαραγγοζουμο τον φίλο σου @gvp9000 γιατί μου τελείωσε το τσαγάκι 😂🤣😂
 

Αν μπορείς κάνε 1.90X36 mb36 αστέρι στα 57.50 με ζ2μ18 bioretabile 18 θωδη 18 και εγω θα κεράσω ένα σπαραγγοζουμο τον φίλο σου @gvp9000 γιατί μου τελείωσε το τσαγάκι 😂🤣😂
Αυτό με το bioretabille μπορείς άνετα να το πας 1,95.......
 

Αν μπορείς κάνε 1.90X36 mb36 αστέρι στα 57.50 με ζ2μ18 bioretabile 18 θωδη 18 και εγω θα κεράσω ένα σπαραγγοζουμο τον φίλο σου @gvp9000 γιατί μου τελείωσε το τσαγάκι 😂🤣😂

Παρε την σφεντοντα σου....και σε αλλη παραλια τα ''παιχνιδια '' αυτα... :D .big smile.
Η' θα κανω δοκιμες...ή θα βηχω Νικολα μου.... ;) :)
 

Αν μπορείς κάνε 1.90X36 mb36 αστέρι στα 57.50 με ζ2μ18 bioretabile 18 θωδη 18 και εγω θα κεράσω ένα σπαραγγοζουμο τον φίλο σου @gvp9000 γιατί μου τελείωσε το τσαγάκι 😂🤣😂
Τι τις θέλεις τις δοκιμές..... εσύ δεν θα κυνηγάς με σφεντόνα του χρόνου; Τι μας την έβαλες στο άβαταρ.....με πρόλαβε ο κύριος Νίκος.....😜😜😜😜😜😜
 
Last edited:
Για αλλον λογο το ειπα....Με ξενα κολυβα....μνημοσυνα δεν κανουμε...
Με ΔΙΚΗ σου δοκιμη να τα κανεις αυτα !! ;)
Ταχύτητα ήθελα να μετρήσεις δεν έχω ταχογραφο οχι να βγει ποσοστό... τέλος πάντων.. το σπαραγγοζουμο για χαβαλέ το ειπα.
 
Α0 παλια με 615
1,90χ36 τασκοφ16 νο 5 αστερη 57,5 απο 68,5 καληκα .hunter.

Να το ριξω κουζουλε μου....Σου λεω απο τωρα οτι θα ''σερνεται''....
Η παλια ΑΟ στο 2,10χ38 δινει V1,5-393-403m/s Αναλογα το στησιμο..
Σε βλεπω στο 380-390μ/δ περιπου..
 
Για αλλον λογο το ειπα....Με ξενα κολυβα....μνημοσυνα δεν κανουμε...
Με ΔΙΚΗ σου δοκιμη να τα κανεις αυτα !! ;)
Κύριε Νίκο δε θέλει δοκιμή.....φτιαξτου ένα φυσιγγι για τυφλούς να βάζει στο υπερόπλο του 🤪🤪🤪🤪🤪 ..... μπας και σταυρώσει καμιά μπεκάτσα......γαμηθηκε να τουφεκαει χαρτιά και ντενεκεδες..... και άκρη δεν έβγαλε τι φταίει και οι μπεκάτσες είναι αρσενικές......🤣🤣🤣🤣🤣🤣
 
Να γλυτώσει και λίγο τσάι.....το ρημαξε.... κέρνα τον ένα, κερνα τον άλλο....ο Βασίλης αλλαξοπίστησε για να γλυτώσει..... άρχισε να γράφει ότι η Beretta είναι το καλύτερο τουφέκι.....😭😭😭😭😭😭😭.....μου αρέσει πολύ το πείραγμα..... Νικόλα το ξέρεις ότι σε πειράζω....
 
Κύριε Νίκο δε θέλει δοκιμή.....φτιαξτου ένα φυσιγγι για τυφλούς να βάζει στο υπερόπλο του 🤪🤪🤪🤪🤪 ..... μπας και σταυρώσει καμιά μπεκάτσα......γαμηθηκε να τουφεκαει χαρτιά και ντενεκεδες..... και άκρη δεν έβγαλε τι φταίει και οι μπεκάτσες είναι αρσενικές......🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Κατι τετοιο θελει...Αλλα αντε να τον εμπιστευτεις....τον πρωτον που θα τουφεκισει θα ειναι ο σκυλος ...!!:p :D

εικόνα_Viber_2021-11-08_08-49-09-151.jpg
εικόνα_Viber_2021-11-08_08-49-20-472.jpg
εικόνα_Viber_2021-11-08_08-49-30-359.jpg
 
Να γλυτώσει και λίγο τσάι.....το ρημαξε.... κέρνα τον ένα, κερνα τον άλλο....ο Βασίλης αλλαξοπίστησε για να γλυτώσει..... άρχισε να γράφει ότι η Beretta είναι το καλύτερο τουφέκι.....😭😭😭😭😭😭😭.....μου αρέσει πολύ το πείραγμα..... Νικόλα το ξέρεις ότι σε πειράζω....
Ναι ρε δεν έχω θεμα δεν με ενδιαφέρει καν τα ποσοστά και πιο είναι καλύτερο όπλο χαβαλε έκανα στον Μπιλ....
Απλά ήθελα να μάθω ταχύτητα στα φυσίγγια που έφτιαξα... είχε ρίξει ο παρης παλιότερα με Θώδη και είχε 418μ/δ έλεγα μην αλλάζει η ταχύτητα με ζ2μ18 η bioretabile 18
 
Ναι ρε δεν έχω θεμα δεν με ενδιαφέρει καν τα ποσοστά και πιο είναι καλύτερο όπλο χαβαλε έκανα στον Μπιλ....
Απλά ήθελα να μάθω ταχύτητα στα φυσίγγια που έφτιαξα... είχε ρίξει ο παρης παλιότερα με Θώδη και είχε 418μ/δ έλεγα μην αλλάζει η ταχύτητα με ζ2μ18 η bioretabile 18

Να στα μετρησω....πολυ ευχαριστως....Την αποτυπωση την ξεχνας Νικολα μου !!!
Δωσε καψουλι και Νρο σκαγιων.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top