Βλητικές δοκιμές Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Απο οπλα δεν ξερω....δλδ δεν ξερω κατα ποσο ασφαλες θα ειναι σαν οπλο μετα την επεμβαση στον κωνο...
Σιγουρα στην αρχικη του κατασταση απο την στιγμη που αφαιρεις μεταλο δεν θα ειναι !!!
Αλλα επειδη εχω καποια σχεση με τα μεταλα....Οταν ερχοταν ο ''εγκαυλος γκαζακιας'' και μου ελεγε
φτιαξε μου το μοτερ απο 200 αλογα στα 500....
Το μοτερ και αυτος ξεχναγε αυτα που του ελεγε η αντιπροσωπεια....δλδ απο τις χιλιαδες ωρες λειτουργιας
που του εδινε η αντιπροσωπεια...το μοτερ και αυτ/το οταν εμπαινε στο δυναμομετρο και εβγαζε 500 αλογα
στον τροχο....ειχε πλεον πολυ λιγοτερες ωρες...και κατω απο 1000.
Το ποσο κατω απο 1000 ωρες... μονο ο Θεος και δεξι του ποδι το ηξεραν...
Τωρα τι ισχυει στα οπλα δεν ξερω !! :)
 
Last edited:
"(στην Ελλάδα υπάρχει μόνο ένας στην Κρήτη και δεν ασχολείται με βλακείες)"

Υπάρχει ακόμη ένας στη Θεσσαλονίκη.
Ούτε αυτός ασχολείται με βλακείες καθόσον το επίπεδο και οι γνώσεις του ξεπερνούν τα δικά μας σύνορα.
 
Εχω την εντυπωση...οτι καποιος ξυνεται με την γκλιτσα του τσοπανι !!! :D

ΥΓ, Ας προσεχει...η γκλιτσα εαν γυρισει,,,βαραει ασχημα !!!;):D
μην τρελενεσαι φιλε μου αποψεις ανταλασουμε,δεν κανουμε διαγονισμο,ουτε βραβεια θα παρουμε.το φουρουμ νομιζω ειναι για να μιλανε ολοι
 
μην τρελενεσαι φιλε μου αποψεις ανταλασουμε,δεν κανουμε διαγονισμο,ουτε βραβεια θα παρουμε.το φουρουμ νομιζω ειναι για να μιλανε ολοι

ΟΚ.. Δεν τρελενομαι...Αλλα εγω δεν θελω να μιλαω στον αερα...Θελω αποδειξεις οπως εγω δινω...
Απο την στιγμη που δεν τις εχεις τι νοημα εχει η συζητηση ??
 
Εχουμε εντελως διαφορετικη αποψη....οποτε καλυτερα να το σταματησουμε εδω...απο την μια δεν μου
το απεδειξες...απο την αλλη κουραζουμε κοσμο !!!

Ενω εγω στο απεδειξα...!!!
500 ατομα να ρωτησεις 500 γνωμες θα παρεις διαφορετικες.δεν πειραζει που εχουμε αντιθεται γνωμες,και παλοι φιλοι ειμασται.κι αν κουραζεται καποιος δεν χρειαζεται να διαβαζει αυτα που λεμε.υστερα αν το αποδειξες μπραβο σου.δικη σου γνωμη ομως.
 
μην τρελενεσαι φιλε μου αποψεις ανταλασουμε,δεν κανουμε διαγονισμο,ουτε βραβεια θα παρουμε.το φουρουμ νομιζω ειναι για να μιλανε ολοι
Ναι να μιλάνε όλοι ,αναμφίβολα όλοι ‼️αλλά, οι απόψεις ‼️να είναι εμπεριστατωμένες στο βαθμό τουλαχιστον που το μυαλό του καθενος θεωρεί ότι είναι‼️τουτέστιν ,αποδείξεις‼️μπιφοοοοορ Εντ αφτερ‼️
 
Ναι να μιλάνε όλοι ,αναμφίβολα όλοι ‼️αλλά, οι απόψεις ‼️να είναι εμπεριστατωμένες στο βαθμό τουλαχιστον που το μυαλό του καθενος θεωρεί ότι είναι‼️τουτέστιν ,αποδείξεις‼️μπιφοοοοορ Εντ αφτερ‼️
οι οριτζιναλ αποδειξης φιλε μου τζονη,ειναι ζωντανα κι απο κοντα.τα αλλα ειναι να ειχαμε να λεγαμε.εγω δεν εβαλα φωτογραφιες για να παρω ευσημα.απλα ελεγα αυτα που εκανα,ειμαι ευχαριστημενος,και οποιος θελη τα πιστευη
 
500 ατομα να ρωτησεις 500 γνωμες θα παρεις διαφορετικες.δεν πειραζει που εχουμε αντιθεται γνωμες,και παλοι φιλοι ειμασται.κι αν κουραζεται καποιος δεν χρειαζεται να διαβαζει αυτα που λεμε.υστερα αν το αποδειξες μπραβο σου.δικη σου γνωμη ομως.
Φίλε evo, το "κάποιος ξύνεται στην γκλίτσα του τσοπάνη......, που έγραψε παραπάνω ο ΠΑΠ. Ν δεν αφορούσε εσένα. Απευθυνόταν σε άλλον, όπως έγραψε παραπάνω και ο φίλος Dimitris F. Απλά το αναφέρω, γιατί νομίζω ότι έγινε παρεξήγηση .
 
Φίλε evo, το "κάποιος ξύνεται στην γκλίτσα του τσοπάνη......, που έγραψε παραπάνω ο ΠΑΠ. Ν δεν αφορούσε εσένα. Απευθυνόταν σε άλλον, όπως έγραψε παραπάνω και ο φίλος Dimitris F. Απλά το αναφέρω, γιατί νομίζω ότι έγινε παρεξήγηση .
ok
 
οι οριτζιναλ αποδειξης φιλε μου τζονη,ειναι ζωντανα κι απο κοντα.τα αλλα ειναι να ειχαμε να λεγαμε.εγω δεν εβαλα φωτογραφιες για να παρω ευσημα.απλα ελεγα αυτα που εκανα,ειμαι ευχαριστημενος,και οποιος θελη τα πιστευη
Φερ εναφ....
 
Δια χειρος ΠΑΠ....και ο χαρος βγηκε παγανια φιλαρα μου!!! :p:)

View attachment 75640
View attachment 75641
View attachment 75642

View attachment 75643
View attachment 75644

Να παινεσω και το σπιτι μου...Μην πεσει και με πλακωσει...:D

ΥΓ. Φιλαρα μου....Εαν δεν σου αρεσουν....χαρησε τα σε οποιον θελεις...θα σου φτιαξω αλλα !!!:)
Για ποιον προορίζονται αυτά κύριε Νίκο
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top