Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Evri15metri
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Ούτε για την έναρξη να μην σου φτάσουν!!!
Ευχαριστώ Ηλία! Απο το στόμα σου και στου Θεού το αυτί! Αλλά που να βρούμε πουλιά εδω έναρξη! Βέβαια αυτά θα ρίξω όπου πάω! Ξέχασα να του πω να βάλει και μερικά 6αρια και 7αρια τα 32 με csb1 για καμία Φασσα ντόπιαρικη την έναρξη..
 
Last edited:
Καλο μεσημέρι! Μόλις παρελήφθησαν τα φυσιγγια! Ευχαριστώ τον Ρουμελιωτη για την άψογη εξυπηρέτηση! Μεταφορικά 5 ευρώ απο Πάτρα-Χανιά! Σύνολο 30 κουτάκια!
Από αριστερά προς τα δεξιά :
Trap 24gr N7.5
28gr κυνηγετικό Ν9&8
30gr N8
32gr N8
ElhJa0N.jpg
Καλοριχτα Γιαννη!
Κρατησε ενα κουτάκι csb1 32γρ για τον Ευριπίδη να μας πει κ αυτος την γνωμη του(μην του το δώσεις τώρα γιατί θα το ρίξει στα σκοπευτηρια...sarcastic. τον Οκτώβρη στις ψηλες..:))
 
Καλοριχτα Γιαννη!
Κρατησε ενα κουτάκι csb1 32γρ για τον Ευριπίδη να μας πει κ αυτος την γνωμη του(μην του το δώσεις τώρα γιατί θα το ρίξει στα σκοπευτηρια...sarcastic. τον Οκτώβρη στις ψηλες..:))
Ευχαριστώ Τάσο! Ναι άμα θέλει δεν του χαλάω χατήρι! Εγω εχω γίνει χειρότερος,όλα στα πιάτα βλεπω να τα ρίχνω .terror....
 
Καλο μεσημέρι! Μόλις παρελήφθησαν τα φυσιγγια! Ευχαριστώ τον Ρουμελιωτη για την άψογη εξυπηρέτηση! Μεταφορικά 5 ευρώ απο Πάτρα-Χανιά! Σύνολο 30 κουτάκια!
Από αριστερά προς τα δεξιά :
Trap 24gr N7.5
28gr κυνηγετικό Ν9&8
30gr N8
32gr N8
ElhJa0N.jpg
Καλοριχτα Γιαννη!
 
Να 'ναι καλά ο Ρουμελιώτης να φορτώνουμε, εγώ έχω πάρει ήδη μια 10αδα και θα πάω και για άλλα λίγα όταν κατέβω Πάτρα
Έδωσα στον αδελφό μου και 30 και 32 gr θα τα ρίξει πίνακα σήμερα αν προλάβει,αλλιώς αλλη μερα και θα πάρει φωτο να βάλω εδω! Θα σφαξω και κανένα να δούμε υλικά!
Καλοριχτα Γιαννη!
Ευχαριστώ Χρηστο!
 
Καλο μεσημέρι! Μόλις παρελήφθησαν τα φυσιγγια! Ευχαριστώ τον Ρουμελιωτη για την άψογη εξυπηρέτηση! Μεταφορικά 5 ευρώ απο Πάτρα-Χανιά! Σύνολο 30 κουτάκια!
Από αριστερά προς τα δεξιά :
Trap 24gr N7.5
28gr κυνηγετικό Ν9&8
30gr N8
32gr N8
ElhJa0N.jpg
Παίχτη εύχομαι κάθε φυσίγγι ένα πουλί.
 
Παίχτη εύχομαι κάθε φυσίγγι ένα πουλί.
Ευχαριστω φίλε!
Έγινε και ένα πρόχειρο σφάξιμο! Κατα σειρά ! 32gr-30gr-28gr(κυνηγετικό) ! Και μια φωτο τα σκάγια από τα 32gr N8! Οτι αλλη φωτο θέλετε από τα φυσιγγια βγάζω εννοείται.
HK3BZNz.jpg

0dPlnle.jpg

aU0aMrB.jpg

cTCE2QB.jpg
 
Ευχαριστω φίλε!
Έγινε και ένα πρόχειρο σφάξιμο! Κατα σειρά ! 32gr-30gr-28gr(κυνηγετικό) ! Και μια φωτο τα σκάγια από τα 32gr N8! Οτι αλλη φωτο θέλετε από τα φυσιγγια βγάζω εννοείται.
HK3BZNz.jpg

0dPlnle.jpg

aU0aMrB.jpg

cTCE2QB.jpg
Ισπανικά υλικά από ότι φαίνεται όλοι μ'αυτά γεμίζουν.
 
Πένα τα σκάγια και τα υλικά ! Μπράβο στον κ. Ρουμελιώτη.
θετικότατη εντύπωση μου προκαλούν τα σκάγια
Συμφωνω! Τα σκάγια φαίνονται ποιοτικά και ομοιόμορφα! Μου είχε πει οτι έχουν 3% αντιμόνιο!
 
Θετική εντύπωση προκαλούν τα υλικά και το αποτελεσμα των φυσιγγίων ,αλλά θετικότερη εντύπωση προκαλεί ο τροπος του. Ευγενικός , ομιλιτικός , ,αναλυτικός και προπαντων οικείος ακόμη και την ώρα που ειναι στις μηχανές που δουλευουν ασταμάτητα.
Ευτυχως που υπαρχουν καποιοι που σπάνε το κατεστημένο. Λίγοι μεν αλλά υπάρχουν και μπράβο τους.
Το μόνο που μένει ειναι να ευχηθούμε να υπάρχει διάρκεια.
 
Οι κάλυκες πάντως δεν ειναι οτι καλύτερο, μου δίνει την εντύπωση οτι βάζει οτι να ναι, για τα καψούλια δεν ξέρω ... οι περισσότεροι κατασκευαστές γεμίζουν με NSI η Cheditte κάλυκες και τα αντίστοιχα καψούλια... δεν ξέρω τι ρόλο παιζει αυτό στην σταθερότητα και στην απόδοση του φυσιγγίου , σίγουρα όμως μειώνει το κόστος... ;)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top