Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Evri15metri
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Παιδιά ερωτηση προς γνωστές...χθες σε κυνηγομαγαζο είδα πρώτη φορά τα rocket σε 32γρ.Ρωτώντας τον καταστηματάρχη με τι πυριτιδα γεμιζεται....μου λέει tecna no1???λέω τι εννοείς ???μου λέει την πρώτη ποιότητα....Δύο ερωτήματα προκύπτουν...Πώς ειναι δυνατόν η tecna να δουλέψει σε τόσο χαμηλά φορτία και δεύτερον τι ήταν αυτο με τις διαλογες στην πυριτιδα από επαγγελματία???
Πεστου να παει να ριξει μια μηναρα να ξεθωλοση.eatt.
 
Παιδιά ερωτηση προς γνωστές...χθες σε κυνηγομαγαζο είδα πρώτη φορά τα rocket σε 32γρ.Ρωτώντας τον καταστηματάρχη με τι πυριτιδα γεμιζεται....μου λέει tecna no1???λέω τι εννοείς ???μου λέει την πρώτη ποιότητα....Δύο ερωτήματα προκύπτουν...Πώς ειναι δυνατόν η tecna να δουλέψει σε τόσο χαμηλά φορτία και δεύτερον τι ήταν αυτο με τις διαλογες στην πυριτιδα από επαγγελματία???

Παλι καλα που το σταματησε μεχρι εκει,αλλο λιγο και θα σου ελεγε οτι οι καλυκες ειναι απο κραμα
λυρας αγγλιας και η Τεκνα1 προωθητικο υλικο πυραυλων της ΝΑSA.sarcastic.
 
Παιδιά ερωτηση προς γνωστές...χθες σε κυνηγομαγαζο είδα πρώτη φορά τα rocket σε 32γρ.Ρωτώντας τον καταστηματάρχη με τι πυριτιδα γεμιζεται....μου λέει tecna no1???λέω τι εννοείς ???μου λέει την πρώτη ποιότητα....Δύο ερωτήματα προκύπτουν...Πώς ειναι δυνατόν η tecna να δουλέψει σε τόσο χαμηλά φορτία και δεύτερον τι ήταν αυτο με τις διαλογες στην πυριτιδα από επαγγελματία???
Παπαριές!
 
Φυσιγγια γκοριλα πωλουνται στη επανομη στο καταστημα του Κοπανου... Δεν το ξερα. Οποτε οποιος θελει απο θεσνικη ας δει τι παιζει απο τιμες. Τα κοκκινα τα χει
Μετα απο αυτο που ειδα με τα 32αρια τα κοκκινα ,αυτα τα 34αρια οπως και τα 36 πολύ θέλω να τα δοκιμάσω .
 
Μετα απο αυτο που ειδα με τα 32αρια τα κοκκινα ,αυτα τα 34αρια οπως και τα 36 πολύ θέλω να τα δοκιμάσω .

Αν μου κάτσουν τα ξεκωλα στην εναρξη θα σου πω για τα 34αρια σε Νο5 όπως και για τα 32αρια σε Νο7 τη κάνουν πάνω στα αλλοδαπά κορμιά τους :D
 
Last edited:
Έφτασαν τα φυσίγγια!
Θα δω ποια θα μου κάνουν τα κέφια στα τρυγόνια για να καταλήξω σε ένα δύο τύπους.



free screenshot
Kαλοριχτα Γιώργο! Αξίζουν δοκιμή τα κυνηγετικά του fantom..όλοι καλα λογια λένε..
Εγω προς το παρόν παράγγειλα 750 φυσιγγια κυνηγετικά από Ρουμελιωτη..28gr(csb6) 30gr(csb5) και 32(csb1) ..4.9€ 5,2€ και 5,5€ αντίστοιχα..0,2€ εχω μεταφορικά το κουτάκι..
 
Γιάννη csb1 εννοείς λογικά; στο 32αρι των 5,50 ευρώ... psb1 βγάζει στα 34γρ, εκτός και του ζήτησες εσύ psb1 στα 32αρια...
Πολυ καλα τα λες!!! Τυπογραφικό λάθος .το διόρθωσα..πιστευω αύριο να τα παρω θα σφάξω κανένα από τα 30 και 32gr. Tα 28gr τα ξέρουμε απλά ειναι πιο φορτωμένα σε μπαρούτι και πιο ψηλό μέταλλο κάλυκα!!
 
Last edited:
Εγω περσι που τα δοκιμασα τα 32 με psd1 ηταν φοβερα φυσιγγια, πολυ συγκεντρωτικα! Θελουν ανοιχτα τσοκ 4* κ 5*
Κώστα του εκανες ειδική παραγγελία η τα βγάζει σε 32gr με psb1? Γιατι στον κατάλογο δεν έχει 32gr με psb1..
 
καλόριχτα Γιώργη περιμένουμε εντυπώσεις !
Kαλοριχτα Γιώργο! Αξίζουν δοκιμή τα κυνηγετικά του fantom..όλοι καλα λογια λένε..
Εγω προς το παρόν παράγγειλα 750 φυσιγγια κυνηγετικά από Ρουμελιωτη..28gr(csb6) 30gr(csb5) και 32(csb1) ..4.9€ 5,2€ και 5,5€ αντίστοιχα..0,2€ εχω μεταφορικά το κουτάκι..

Ευχαριστώ κύριοι.
Ελπίζω να μείνω σε αυτά τα φυσίγγια και να μην ασχοληθώ άλλο με αυτό το θέμα.
Αρκεί να κρατήσει και τις τιμές εκεί που είναι!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top