Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Evri15metri
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Δεν ξέρω Ηλία, ξέρω όμως ότι ακολουθεί την φιλοσοφία που λες ότι σου αρέσει :).
Μου είχε προσφέρει κάποτε διάφορα όταν είχαμε κυνηγήσει μαζί, αλλά δεν θυμάμαι ονόματα. Η τακτική του ωστόσο είναι....δυνατή ;)
Ευχαριστώ Γιώργο!
 
Ο ρουμελιωτης για τα δικα του φυσιγγια, 30γρ με csb μου ειπε 5 ευρω και για τα 32γρ με csb 5.5 ευρω....ποια csb ομως δε ξερω μαλλον csb1...οποιος τα χει δοκιμάσει καλα θα ταν να μας πει την αποψη του..... οταν παω Πατρα θα παρω απο ενα κουτακι για δοκιμή.... οταν ερθουν οι τσιχλες, γιατι ακομα δεν εχω ριξει τουφεκια σε πουλι.Παντως υπαρχουν ακομη στην αγορα επαγγελματιες με καλες τιμες....οχι σα κατι πονηρους που ΝΟΜΙΖΟΥΝ οτι μπορουν να κοροιδευουν και να βαζουν κατι αυξησεις απο 5.5 σε 6.5 σε μια χρονια...λες και μεις εχουμε παρει τιποτε αυξησεις στο εισοδημα μας....λεω γω τωρα..
Βαζει καλα υλικα. Καλυκας T1 fiocchi / πυριτιδα csb 1 ( 1.65 ) / βυσμα gualandi super g 22 / σκαγια 32γρα. / 58 με 6* απ οτι θυμαμαι. Για εμενα ειναι καλα για αλλους οχι, γουστα ειναι. ;)
 
Αν επιτρεπεται πως τα δες,λενε τιποτε??? κι απο καιρικες συνθηκες???Για τα 30gr ξερεις????.xm.
στα μερι που παω ειναι καλα με καλο καιρο με κακοκαιρια παιζω με sipe ιδιογομωση. Τα 30γρ. δυστυχως δεν ξερω.
 
Αν επιτρεπεται πως τα δες,λενε τιποτε??? κι απο καιρικες συνθηκες???Για τα 30gr ξερεις????.xm.
Γενικα ειναι ενα καλο φυσιγγι για τα λευτα του με συγκριση με κατι αλλα Ελληνικα και ξενα φυσιγγια που εχουν ξεφυγει απο 7€ και πανο στα 32γρ.
 
μια χαρά είναι, αλλά όχι για τις τιμές των 7,5+ που διάβασα...
Ισχυει Βασιλη οι τιμες του ειναι λιγο τσιμπημενες αρκει σαν φυσιγγια να το δικαιολογουν γιατι παλαιοτερα που ειχα παρει και με 5 ευρω φυσιγγια απο κατασκευαστες επαρχιας εκλαιγα τα λεφτα μου !
 
Έκανα την παραγγελία μου από Ρουμελιώτη σήμερα .
28γρ νο 9 και 8
32γρ νο 7
34γρ νο 6
Πολύ καλές τιμές. Περιμένω να δω και την απόδωση τους...
Θα καεί το πελεκούδι..shoot..shoot.


Υ.Γ: ssssssssss .ha ha ha.
Στα 28 και 32 φραγκα;
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top