Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Evri15metri
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Με του κυργια τα φυσιγγια ειστε ικανοποιημενη?εγω περσυ εριχνα nova καλα ητανε για τα μπασιματα το χειμωνα οχι τα ναβαρο 32 και 34 εριχνα επισης με τ α 34αρια να μου αρεσουν περισσοτερο .δεν εχω δοκιμασει αλλα αν εχει δοκιμασει καποιος αλλα ας πει μια γνωμη και απο τιμες τη γινεται φετος?
 
Με του κυργια τα φυσιγγια ειστε ικανοποιημενη?εγω περσυ εριχνα nova καλα ητανε για τα μπασιματα το χειμωνα οχι τα ναβαρο 32 και 34 εριχνα επισης με τ α 34αρια να μου αρεσουν περισσοτερο .δεν εχω δοκιμασει αλλα αν εχει δοκιμασει καποιος αλλα ας πει μια γνωμη και απο τιμες τη γινεται φετος?
Θοδωρη το navaro 30gr εχει 6.90 φετος απο οτι ειδα...
Προσωπικά ποτε δεν γουσταρα τα φυσιγγια του... Μονο το navaro 32 προτιμησα μερικες φορες αλλα πλεον το σταματησα και αυτο...
Με το δικαννο πολλοι καλυκες fiocci παθαιναν αφλογιστια μονο απο την κατω καννη. Δε ξερω αν ηταν θεμα οπλου η φυσιγγιου.
 
Παλικαρια δημοσια οι τιμες δεν γινεται??? Δηλαδη να μην μαθουμε και εμεις τι τιμες παιζουν? Αυτο με το δεν θελει ο πωλητης να μαθει τις τιμες δεν το καταλαβαινω προσωπικα. Αν δεν θελει να μου κανει την ιδια τιμη οκ παω πασο. Καπως κουτοπονηρια μου φαινεται το ολο θεμα...
 
Παλικαρια δημοσια οι τιμες δεν γινεται??? Δηλαδη να μην μαθουμε και εμεις τι τιμες παιζουν? Αυτο με το δεν θελει ο πωλητης να μαθει τις τιμες δεν το καταλαβαινω προσωπικα. Αν δεν θελει να μου κανει την ιδια τιμη οκ παω πασο. Καπως κουτοπονηρια μου φαινεται το ολο θεμα...
Βασίλη έχεις δίκαιο σε αυτό το κομμάτι....όντως κάτι βρομαει!
 
ναι ρε παιδια ισα ισα ... αν ειχαν καλη τιμη θα διαφημιζοταν κιολας και θα επερναν και αλλοι... τωρα αν του γεμιζει π.χ. ο Μαυρουλης κ φοβαται μην του βαλουν χερι οκ παω πασαο ..βεβαια μπορει να παιζει κ αλλο θεμα ..... "χαρτιου"
 
Παρακολουθω τη συζητηση και εχω να πω οπως εχω πει και σε παλαιοτερη αναρτηση μου οτι ενω ειμαι απο αυτους που θελω να στηριζω ελληνικα προιοντα και στα φυσιγγια πραγματικα καποια πραγματα και γω δε τα καταλαβαινω!το να μη γραφεις τιμες το να μην αναφερεις με τι μπαρουτι γεμιζεις τα φυσιγγια και καποιες αλλες μυστικοπαθιες ιδιου τυπου δειχνουν αφερεγγυοτητα και δυστηχως μας κανουν να στρεφομαστε στην ξενη αγορα!
 
Ρε παιδια τι τρελαινεστε; Παρτε ενα τηλ καντε την παραγγελια σας και ολα κομπλε. Η μονη εξηγηση που μπορω να δωσω ειναι πως δεν θελει να κρεμασει τους πωλητες του. Δεν τον ξερω προσωπικα τον ανθρωπο ετσι; Να μην παρεξηγηθω.
Στείλε μου και εμένα μυνηματακι αγόρασε!!!
Οχι φιλαρακι να υποβαλλεις αίτηση πρωτα.buy.

Πιστευω θα ειναι οτι πρεπει για τα χειμωνιατικα κυνηγια που κάνεις στην περιοχη σου..

Και εγω ετσι πιστευω.. Ας βγουνε καλα και θα φορτωσω με την παρεα μου. θελω να δω συμπεριφορα Mb36 στα 34 γρ.xm.
Ασε που ότι βγει απο το φιδισιο πατάει τα nitro καργα..
 
Το γιατι δεν θέλει να αναφερονται οι τιμες ειναι
δικο του θεμα κ προσωπικα εμενα δεν με αφορα..
Αυτο που θα με ενοχλουσε πχ θα ηταν να μου ελεγε οτι το ταδε φυσιγγι που σου στέλνω εχει αυτην την μπαρουτι κ αυτον τον συγκεντρωτήρα κ να βρω αλλα νταλον..
Οταν δινεις προσφορα στο fb κ σε μελη του φορουμ ξερεις οτι ολοι οσοι παραγγείλουν θα βγουν μετα να σε κραξουν αν τα φυσιγγια ειναι μαπα,κ αυτο δεν νομιζω να ειναι η καλυτερη διαφήμιση κ μαλιστα δημοσια..
Σε καποιους θα αρεσουν κ σε καποιους οχι οπως γινεται με ολα τα φυσιγγια..
Εκανα κ εγω την παραγγελία μου κ βλεπουμε..
 
Το γιατι δεν θέλει να αναφερονται οι τιμες ειναι
δικο του θεμα κ προσωπικα εμενα δεν με αφορα..
Αυτο που θα με ενοχλουσε πχ θα ηταν να μου ελεγε οτι το ταδε φυσιγγι που σου στέλνω εχει αυτην την μπαρουτι κ αυτον τον συγκεντρωτήρα κ να βρω αλλα νταλον..
Οταν δινεις προσφορα στο fb κ σε μελη του φορουμ ξερεις οτι ολοι οσοι παραγγείλουν θα βγουν μετα να σε κραξουν αν τα φυσιγγια ειναι μαπα,κ αυτο δεν νομιζω να ειναι η καλυτερη διαφήμιση κ μαλιστα δημοσια..
Σε καποιους θα αρεσουν κ σε καποιους οχι οπως γινεται με ολα τα φυσιγγια..
Εκανα κ εγω την παραγγελία μου κ βλεπουμε..
Αντε καλώριχτα Τάσο....τι φόρτωσες???
 
Με του κυργια τα φυσιγγια ειστε ικανοποιημενη?εγω περσυ εριχνα nova καλα ητανε για τα μπασιματα το χειμωνα οχι τα ναβαρο 32 και 34 εριχνα επισης με τ α 34αρια να μου αρεσουν περισσοτερο .δεν εχω δοκιμασει αλλα αν εχει δοκιμασει καποιος αλλα ας πει μια γνωμη και απο τιμες τη γινεται φετος?
Χρονια κυνηγουσα με club 32 απλα και διασπορας και θεωρω οτι ηταν πολυ καλα Μετα πηρα τα navaro 30 για ορτυκια και τσιχλες Επισης πολυ ωραια αλλα ολα του τα φυσιγγια εχουν φυγει στο θεο οποτε δεν τα ξανααγοραζω εκτος και αν ξανακατεβουν
 
Ευχαριστω παιδια!
Ενα κοντεινερ μου στελνει γιατι θα πεσει πολυ τσιχλα φετος...buy buy.
Κυριως 32γρ csb1,λιγα A1 34γρ (μου ειπε οτι ειναι με τα "παλια")..
Και λιγα διασπορας στα 32γρ για δοκιμη μιας κ ειναι καινουργια..
ΥΓ Ηλια το ΜΒ μπλε,το πορτοκαλι διασπορας κ το sidna πρασινο παραμενουν τα ιδια απο οτι μου ειπε..
 
ΝΑ περιμενεις να παρεις απαντηση απο το fb παραδοπιστε!.yelling.
Μου απάντησε ο άνθρωπος και ήταν και ευγενεστατος....περιμένω απάντηση από Παύλο που σίγουρα θα έχει δοκιμάσει κάποιο από τα δύο και θα γίνει η κατάλληλη αγορά....
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top