Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Evri15metri
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Τα kill τα κοκκινα κι εμενα την Κυριακη δεν μου αρεσαν καθολου, τα csb1 fantom ειμαι σιγουρος θα σου αρεσουν πολυ, εχω και μια ερωτηση για τα σκοπευτικα 28αρια. Μπορω να τα χρησιμοποιησω ολους τους μηνες η οταν πιασουν τα κρυα θα φαω φολα?
Στα κρυα αφηνω τα 28 και παω στα 32 η στα μαλακα 34 lambro A1.
 
ο Γιώργος Altair σε μια συζήτηση που είχαμε από κοντά είχε πει πως τα Κενταυρος τα έριχνε με κρύα,δεν τα ρίχνω δεν ξέρω τί κάνουν και σε τι θερμοκρασίες δουλεύουν,αν θέλει ας απαντήσει
Παυλο,τα εριχνε με χιονι στρωμενο στις γύρω πλαγιες και επεφτε και εκει που καθομασταν καρτερι!
Αφου τον ρωτησα,με τι τουφεκαει!
Σκοτωναν καλα!!!!
 
ο Γιώργος Altair σε μια συζήτηση που είχαμε από κοντά είχε πει πως τα Κενταυρος τα έριχνε με κρύα,δεν τα ρίχνω δεν ξέρω τί κάνουν και σε τι θερμοκρασίες δουλεύουν,αν θέλει ας απαντήσει
Έλα Παύλο ναι, τα έχω ρίξει και με χιονιά τον οποίο δεν θεωρώ δύσκολο καιρό για τα φυσίγγια, αλλά και με χιονισμένο νοτιά, ο οποίος είναι ο μεγαλύτερος εχθρός και δεν είχα κανένα πρόβλημα.
 

Δεν ξέρω αν φαίνεται αλλά η μπαρούτι είναι λίγο ψηλά;Φυσίγγι Ρουμελιωτης.
Δεν μπορεις να βγαλεις κανενα συμπερασμα απο το που ειναι η πυριτιδα οπτικα... Αλλες καταλαμβανουν περισσοτερο χωρο, αλλες πολυ λιγοτερο, μονο αν ζυγιστει κ γνωριζεςι κ τα υπολοιπα χαρακτηριστικα του φυσιγγιου μπορεις να πεις αν ειναι πολυ η λιγη... ;)
 
Last edited:
20171020_121613.jpg

Σε λιγο οι μετρήσεις και τα σώθηκα τους :)
 
20171020_121613.jpg

Σε λιγο οι μετρήσεις και τα σώθηκα τους :)
Παύλο βλέπω κάνεις συλλογή από φυσίγγια, μπράβο λεβέντη μου, να δω μια μέρα το γιλέκο σου σαν ουράνιο τόξο θα ναι .sarcastic..sarcastic..sarcastic.
Πέρα απ την πλάκα τα imperial είναι μήπως από καλκατζακο;
 
να γεμίζει το τεφτέρι με στοιχεία Κώστα και δοκιμές να έχουμε να ασχολούμαστε,,,,ναι τα Imperial εείναι τα ισπανικά απ'ότι λένε θα δείξει
Κάνε μία παρουσίαση, με ενδιαφέρει αυτό το φυσίγγι. Από τιμουλα τι λέει;
 
μεμονομένο κουτί πανάκριβο στα 6.8,,,το πήρα γιατί κανείς δεν το έιχε παρουσιάσει μέχρι τώρα και με έτρωγε η περίεργεια μόνο και μόνο για την ποσότητα πυρίτιδας που λένε πώς είναι στο 1.8γρ
 
Άρη είναι γεμισμένα με csb. Απλά μου έκανε εντύπωση. Πάντως θερίζουν απ το πρωί με υγρασία ως και το τέλος.
Το ειδα οτι ειναι με CSB, απλα μην σου κανει εντυπωση... Η πυριτιδα αυτη ειναι σχετικα μεγαλου ογκου κ μονο οπτικα δεν μπορεις να αξιολογησεις την ποσοστητα της, αυτο εννοω...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top