Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Evri15metri
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Όχι δεν ξέρω νομίζω μια φορά τα έφτιαξε θα πάρω τώρα και ότι γίνει...Αν και δεν βλέπω να έχει τσίχλες και φέτος πέρυσι τον Οκτώβριο δεν πέρασε ούτε μια κάτι έχει αλλάξει μόνο φάσες πέρασαν τα προηγούμενα χρόνια περνούσαν φουλ τσίχλες.
Για πιο νομό λες?
 
Γενικά σαν φυσίγγι όπου το χει δοκιμάσει κανείς
Τώρα το γενικά για φυσιγγι διασπορας δεν το λές, πχ για περπατητο τσίχλας κάνει, για μπεκατσα, δεν κάνει, πολύ κλειστεί τουφεκιά, σαν απόδοση το φυσιγγι είναι καλό αλλά πρέπει να ξέρεις που θα το χρησιμοποιείσεις.
 
Άμα λες το 206 33γρ και τα 2 είναι πολύ καλά αλλά εγώ προτιμώ το speed με 4αρι τσοκ.
Ναι το 33αρι λεω, το speed το εχω ριξει με 4αρι και ηταν εξαιρετικο, μαλλον σε αυτο θα ξαναπαω, ελπιζω μονο να μην το εχουν
αλλαξει
 
Εγώ αυτόν εμπιστεύομαι μετά να τρώει τα μπινελικια

Τι ειναι αυτος βρε Χαρη μου !!! o_O
ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ....Τεραστιες γνωσεις στα εμπορικα....Τον ''παρακολουθω''...και νομιζω οτι δεν του εχει ξεφυγει φυσιγγιο
για φυσιγγιο!!!
Και το βασικοτερο...οτι λεει ισχυει και ειναι ΣΤΑΝΤΑΡ αυτο που λεει !!!:cool:
Ειλικρινα...του βγαζω το καπελο φιλαρα μου !!!:)
 
Τι ειναι αυτος βρε Χαρη μου !!! o_O
ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ....Τεραστιες γνωσεις στα εμπορικα....Τον ''παρακολουθω''...και νομιζω οτι δεν του εχει ξεφυγει φυσιγγιο
για φυσιγγιο!!!
Και το βασικοτερο...οτι λεει ισχυει και ειναι ΣΤΑΝΤΑΡ αυτο που λεει !!!:cool:
Ειλικρινα...του βγαζω το καπελο φιλαρα μου !!!:)
Βλέπω το εργαστήριο σου Κύριε Νίκο και λέω πόρε Γιάφκα
Μου έστειλε φωτό ο outlander τα φυσίγγια του δεν είχε κρεβάτι στα φυσίγγια είχε το στρώμα καταλαβαίνεις τι γίνεται
 
Βλέπω το εργαστήριο σου Κύριε Νίκο και λέω πόρε Γιάφκα
Μου έστειλε φωτό ο outlander τα φυσίγγια του δεν είχε κρεβάτι στα φυσίγγια είχε το στρώμα καταλαβαίνεις τι γίνεται

Δεν ''παλευεται'' ο ανθρωπος.....Ειναι φοβερός......τελος !!!! :cool:
 
Τώρα το γενικά για φυσιγγι διασπορας δεν το λές, πχ για περπατητο τσίχλας κάνει, για μπεκατσα, δεν κάνει, πολύ κλειστεί τουφεκιά, σαν απόδοση το φυσιγγι είναι καλό αλλά πρέπει να ξέρεις που θα το χρησιμοποιείσεις.
Κατι σαν την αντιβίωση δηλαδή ; :rolleyes:
 
Δεν ''παλευεται'' ο ανθρωπος.....Ειναι φοβερός......τελος !!!! :cool:
Εγώ τι φταίω που τον περνω για καλημέρα και μιλάει για φυσίγγια καλό αυτό και αυτό πήρα και αυτό μου άρεσε
Ε τι να κάνω αγοράζω και εγώ σαν μαλακας
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top