Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Evri15metri
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Γιάννη θέλω να κάνω μερικές δοκιμές.
Καθώς και ένα Test μεταξύ φυσιγγίων 32 - 34 - 36 γραμμάρια σε νούμερο 6 στον πίνακα.
Το έναυσμα μου το έδωσε ένα βίντεο που ανέβασα πριν λίγες μέρες και κυνηγούσαν φάσσες με 30γρ νούμερο 6 και αποστάσεις διόλου ευκαταφρόνητες.
Δοκίμασε τα remington για φασσα 31.5γρ νο6 ίσως να μην υπάρχουν καλύτερα
 
Γιάννη θέλω να κάνω μερικές δοκιμές.
Καθώς και ένα Test μεταξύ φυσιγγίων 32 - 34 - 36 γραμμάρια σε νούμερο 6 στον πίνακα.
Το έναυσμα μου το έδωσε ένα βίντεο που ανέβασα πριν λίγες μέρες και κυνηγούσαν φάσσες με 30γρ νούμερο 6 και αποστάσεις διόλου ευκαταφρόνητες.
Να σου στειλω απο Αθηνα οτι θες..
να κανεις το κεφι σου ;)
 
Καλημέρα ομάδα! Nsi 206 formula 33gr συγκεντρωτηρας αποσπωμενου πάτου. Τα έχει δοκιμάσει κανεις; Τα βρήκα στοκ νομίζω έχει σταματήσει η παραγωγή του ( στα χοντρά νούμερα)




Εξαιρετικά Γιώργο!
Δεν μπορώ να καταλάβω τον λόγο που η nsi σταμάτησε την παραγωγή του.Πάντως η m2 θα τα αγαπήσει.
Εμένα το αγαπημένο μου στην m2 για μεγάλα θηράματα είναι το speed της ίδιας εταιρίας.
 
Εξαιρετικά Γιώργο!
Δεν μπορώ να καταλάβω τον λόγο που η nsi σταμάτησε την παραγωγή του.Πάντως η m2 θα τα αγαπήσει.
Εμένα το αγαπημένο μου στην m2 για μεγάλα θηράματα είναι το speed της ίδιας εταιρίας.
Έχουμε και το ίδιο οπλο, ανυπομονώ για δοκιμές λοιπόν!! Το speed λες το πράσινο με συγκεντρωτηρα έτσι;; (Θυμησε μου λίγο το όνομα σου :))
 
1005.jpg

Αυτό Γιώργο στα 34γρ .
Γιάννης:).
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top