Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Evri15metri
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
33γρ ειναι τα μπλε κ όντως είχαν ΜΒ 32 κάποτε, τωρα έχουν G3000..
Πόσα ξέρεις εσύ?.xm.
Παει κι αυτος.pop.. Ρε δορκας και παλι δορκας
Σε λίγο τους βλέπω όλους Ευριπο να γεμίζουν με ισπανικές (Όχι ότι είναι κακό) μόνο τα κουτιά και οι επωνυμίες θα αλλάζουν.
 
Πόσα ξέρεις εσύ?.xm.

Σε λίγο τους βλέπω όλους Ευριπο να γεμίζουν με ισπανικές (Όχι ότι είναι κακό) μόνο τα κουτιά και οι επωνυμίες θα αλλάζουν.
Κακό ειναι κωνσταντινε κι εδω θα συμφωνησω με το φιλο μου το βικτωρα γιατι το πανε στο να σου πλασάρουν αυτο που γουσταρουν ανεξάρτητα απ το οτι ο δορκας σχεδον παντα γεμίζει ισπανικες.αυτος που ιδιογομωνει ομως γιατι να πρεπει να παρει αυτο που θελουν οι αλλοι?καλο θα ηταν να ερθουν εδώ οι ίδιες οι εταιρείες να πουλανε και να σταματήσουν επιτελους οι μεσάζοντες και οι εισαγωγεις.γιατι να μην έρχονται εδω πια οι πυριτιδες της b&p ή ακομα και οι αμερικανικες.κακό πραμα το μονοπώλιο.αλλα τι δουλευει σ αυτη τη χώρα για να δουλέψει κι αυτο
 
Το ιδιο βέβαια συμβαινει και με τα οπλα.προχθες εδω ηρθε ενα 725 και μας ειπανε οτι στην αντιπροσωπεία δεν εχει αλλο.τι σημαίνει δεν εχει αλλο? Τι αντιπροσωπεία ειναι αυτη? Θελω π.χ να παρω τη maxus την carbon.δε μπορω να καταλαβω τη λογική του εεεεε δεν εχουμε τωρα και θ αργήσει να ερθει γι αυτο παρτε αυτη που ειναι το ιδιο.οχι ρε μεγάλε αν ήθελα την αλλη θα την επαιρνα.το ίδιο νομιζω ειχε πάθει κι ο Τάσος ο birdy με το δικανο το brown.που του καθυστερούσαν τη παράδοση και τελικα ο ανθρωπος πηρε το beretta.ελεος πια.ας ερθουνε κι εκει οι ίδιες οι εταιρείες να τελειωνουμε
 
Κακό ειναι κωνσταντινε κι εδω θα συμφωνησω με το φιλο μου το βικτωρα γιατι το πανε στο να σου πλασάρουν αυτο που γουσταρουν ανεξάρτητα απ το οτι ο δορκας σχεδον παντα γεμίζει ισπανικες.αυτος που ιδιογομωνει ομως γιατι να πρεπει να παρει αυτο που θελουν οι αλλοι?καλο θα ηταν να ερθουν εδώ οι ίδιες οι εταιρείες να πουλανε και να σταματήσουν επιτελους οι μεσάζοντες και οι εισαγωγεις.γιατι να μην έρχονται εδω πια οι πυριτιδες της b&p ή ακομα και οι αμερικανικες.κακό πραμα το μονοπώλιο.αλλα τι δουλευει σ αυτη τη χώρα για να δουλέψει κι αυτο
Σωστός φίλε και εγώ είμαι υπέρ της ποικιλίας γενικά, γιατί αν δεν σαρεσει κάτι οι επιλογές που μπορείς να κάνεις εξανεμίζονται και απλά συμβιβάζεσαι. .shake.
 
Ποια η διάφορα των Ισπανικών Imperial από τα Ελληνικά;από αυτά που έχει ο Γκιουλεκας ποια είναι τα Ισπανικά;

Τα ισπανικά έχουν ισπανικό συγκεντρωτηρα και η πυρίτιδα παλιά ήταν στο 1,80 και αργότερα στο 1,75+.
Τα ελληνικά έχουν ελληνικό (; ) συγκεντρωτηρα και η πυρίτιδα κυμαίνεται ανάλογα τις παρτίδες, συνήθως κάτω από 1,70.

Κάποιος παλιά είχε βάλει φωτογραφίες και τα κουτιά.
 
επανω στην αρτα στον παγο με τα 32 γρ θα κλαις,απλα πιο πολυ δεν μπορω την κοροιδεια ,πες μου εχω αυτα και αυτα και εγω αποφασιζω!
Καλά δεν έχεις άδικο.....την περασμενη χρονιά που τα έριξα....με εκει κατα το Γενάρη ήταν πραγματικά κλασμένα!!!! Τι ψάχνεις να βρείς....οι μαγαζάτορες θυμούνται οτι ειναι επαγγελματίες μόνο οταν προσβάλονται....!!!! Κατα τα υπόλοιπα ότι αρπάξει ο κώλος τους!!
 
αυτη την στιγμη για να εισαι σιγουρος μονο απο καλκατζακο ,αλλα τα εχει ακριβα,υπαρχουν κουτια σαν το πρασινο και ειναι ελληνικα .hair.
.shake..well done.

Εχω ιμπεριαλ 36γρ που είχα πάρει πριν 6 περίπου χρονια στο ίδιο κουτί που έβαλε φωτο ο Κώστας με ισπανικό συγκεντρωτηρα..

 
Καλησπερα σας φιλοι! Παλι θα σας ρωτησω... Ειχα διαβασει για τα rc4 ορισμενα σχολια διασπαρτα αν θυμαμαι τα οποια δεν μπορω ευκολα να ξαναβρω. Με εχουν τρελάνει τελευταια να τα δοκιμασω. Ποια η γνωμη σας? Επισης με τι ειναι γεμισμενα? Ευχαριστω . Στα serie oro αναφερομαι
 
Καλησπερα σας φιλοι! Παλι θα σας ρωτησω... Ειχα διαβασει για τα rc4 ορισμενα σχολια διασπαρτα αν θυμαμαι τα οποια δεν μπορω ευκολα να ξαναβρω. Με εχουν τρελάνει τελευταια να τα δοκιμασω. Ποια η γνωμη σας? Επισης με τι ειναι γεμισμενα? Ευχαριστω . Στα serie oro αναφερομαι
Πολύ καλό φυσίγγι, σκοτώνει άσχημα, αρκεί να κάνεις το αυτονόητο. Για μπαρούτες μην ψάχνεσαι με την Rc. Ρίξε χωρίς να σε ενδιαφέρει με τι είναι γεμισμένο.
 
Καλησπερα σας φιλοι! Παλι θα σας ρωτησω... Ειχα διαβασει για τα rc4 ορισμενα σχολια διασπαρτα αν θυμαμαι τα οποια δεν μπορω ευκολα να ξαναβρω. Με εχουν τρελάνει τελευταια να τα δοκιμασω. Ποια η γνωμη σας? Επισης με τι ειναι γεμισμενα? Ευχαριστω . Στα serie oro αναφερομαι
Ωραίο φυσίγγι Μάριε.Μαλακό και με πολύ καλές συγκεντρώσεις.
 
Καλησπερα σας φιλοι! Παλι θα σας ρωτησω... Ειχα διαβασει για τα rc4 ορισμενα σχολια διασπαρτα αν θυμαμαι τα οποια δεν μπορω ευκολα να ξαναβρω. Με εχουν τρελάνει τελευταια να τα δοκιμασω. Ποια η γνωμη σας? Επισης με τι ειναι γεμισμενα? Ευχαριστω . Στα serie oro αναφερομαι
Μαριε παρε κατι αλλο και μείνε μακρια γενικά απ αυτη την εταιρεια
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top