Γνώμες Φυσιγγίων

Σε παλιότερη ανάρτηση είδα ότι αυτόν που λες έχει και το veloce.ανοιγοντας και τα δύο είδα ότι έχουν τον ίδιο συγκεντρωτηρα,άρα σωστά λες.πιστευεις ότι μπορώ να τα χρησιμοποιήσω στην έναρξη ή να το αφήσω για αργότερα?
Δοκίμασε Τάσο το προι προι όμως δεν είναι φυσηγγι για τόση ζέστη που έχει ...
 
Jiovvani ..έβγαλε την μαλακια τον gt που το κατέστρεψε το φυσηγγι δεν του τεριαζει καθόλου..... ανέβασε και την πυρίτιδα και το έκανε πολύ αξιολογώ φίλος μου πετσοκοψε τα παπιά με αυτό σε νούμερο 7 ...
Και εγώ αυτόν τον gt δεν τον πάω με τίποτα.
 
Τελικά έχω καταλήξει ότι πρέπει να κρίνουμε φυσίγγι που έχουμε ρίξει τον τελευταίο χρόνο. Δεν φτάνει που αλλάζουν τις γομωσεις οι κατασκευαστές συνέχεια, αλλάζουν και τα λοτ με αποτέλεσμα να έχουν τα φυσίγγια διαφορετική απόδοση.
 
;
Τελικά έχω καταλήξει ότι πρέπει να κρίνουμε φυσίγγι που έχουμε ρίξει τον τελευταίο χρόνο. Δεν φτάνει που αλλάζουν τις γομωσεις οι κατασκευαστές συνέχεια, αλλάζουν και τα λοτ με αποτέλεσμα να έχουν τα φυσίγγια διαφορετική απόδοση.
Έτσι είναι πρώτα δοκιμάζουμε μετά αγοράζουμε γιατι όλοι οι μικροι βιοτέχνες αγοράζουν συγκεκριμένο Λοτ και ποσότητα για ένα χρόνο τον άλλο που θα είναι διαφορετικο και ας έχει τα ίδια υλικά ενδέχεται να μην μας κάνει εκτός και έχουν έλεγχο σε χρονογράφο η κανονάκι για να πάρουν τα ίδια αποτελέσματα
 
Back
Top