Γνώμες Φυσιγγίων

Πριν παρεξηγηθω, μεταφερω απορια συναδελφου, που δεν ειναι στο hunterslife: Εχει ανοιξει κανεις, euromix ή lambro tordo, για να δει τι πυριτιδα εχουν;
Γεια σου Δημήτρη!
Παραδοσιακά euromix και Tordo 32 ήταν με gm3. Το Tordo 30 ήταν με d20. Πλέον έχει αλλάξει το euromix και οι νέες παρτίδες είναι με d20 τα άλλα 2 παραμένουν όπως ήταν.
Οπότε εξαρτάται από την παρτίδα
 
Γεια σου Δημήτρη!
Παραδοσιακά euromix και Tordo 32 ήταν με gm3. Το Tordo 30 ήταν με d20. Πλέον έχει αλλάξει το euromix και οι νέες παρτίδες είναι με d20 τα άλλα 2 παραμένουν όπως ήταν.
Οπότε εξαρτάται από την παρτίδα
Ευχαριστω πολυ Δημοσθενη!
 
Καλησπερα
Χρονια πολλα σε όλους
Εχει δοκιμασει κανεις τα navaro 34 gr με συγκεντρωτήρα να μας πει γνωμες;
Θέλω και εγώ να το αγοράσω ,αλλά μετα το σφάξιμο που έκανε ένας συνάδελφος εδώ μέσα νομίζω πως τελικά δε θα την κάνω την παραγγελία..
 
Καλησπερα
Χρονια πολλα σε όλους
Εχει δοκιμασει κανεις τα navaro 34 gr με συγκεντρωτήρα να μας πει γνωμες;
Δεν είχα παράπονο καλά ήταν. Τα έριξα σε κουρούνες , κλωτσάνε αρκετά (μάλλον επειδή τα έριξα Σεπτέμβρη).
 
Καλησπερα
Χρονια πολλα σε όλους
Εχει δοκιμασει κανεις τα navaro 34 gr με συγκεντρωτήρα να μας πει γνωμες;
Είναι με csb1 μάλλον από παλιό στοκ. .αν δεν δοκιμάσεις κανένας δεν μπορεί να σου πει πάρε 1)2 κουτάκια για αρχή
 
Είναι με csb1...
Δεν έχει και τόσο σημασία για τον μέσο κυνηγό στην Ελλάδα με ποια πυρίτιδα είναι ένα φυσίγγιο ,αλλά αν είναι καλοφτιαγμένο.
Ένα ισορροπημένο φυσίγγι θα την κάνει σωστά τη δουλειά του.
 
Δεν έχει και τόσο σημασία για τον μέσο κυνηγό στην Ελλάδα με ποια πυρίτιδα είναι ένα φυσίγγιο ,αλλά αν είναι καλοφτιαγμένο.
Ένα ισορροπημένο φυσίγγι θα την κάνει σωστά τη δουλειά του.
Αν εξερεσεις την απόκλιση που βρήκε ο συνάδελφος το φυσηγγι έχει πολύ καλά στοιχεία το θέμα είναι να του τεριαζει
 
Πριν παρεξηγηθω, μεταφερω απορια συναδελφου, που δεν ειναι στο hunterslife: Εχει ανοιξει κανεις, euromix ή lambro tordo, για να δει τι πυριτιδα εχουν;
Το tordo (πορτοκαλι) ειναι με gm3.Ανοιξα ενα προχθες,αγορασμενο τον Ιουνιο στον Σαλαπατα,Ειναι με ασημι μεταλλο.
 
Ηλία δεν τους γνωρίζω για να σου πω και δεν ξέρω να ανεβάζω και φωτό για να βοηθησω! Αν μου δείξεις 2-3 πιθανούς μπορώ να σου πω.Το έχεις ρίξει πρόσφατα(εννοώ περσυ)?
Ναι ήταν εξερετικο,.....1723832708301.png.. αυτόν πρέπει να είχε
 
Αν βλεπω καλα,ναι αυτόν βρικα.ποιος συγκεντρωτηρα είναι αυτος?
Jiovvani ..έβγαλε την μαλακια τον gt που το κατέστρεψε το φυσηγγι δεν του τεριαζει καθόλου..... ανέβασε και την πυρίτιδα και το έκανε πολύ αξιολογώ φίλος μου πετσοκοψε τα παπιά με αυτό σε νούμερο 7 ...
 
Jiovvani ..έβγαλε την μαλακια τον gt που το κατέστρεψε το φυσηγγι δεν του τεριαζει καθόλου..... ανέβασε και την πυρίτιδα και το έκανε πολύ αξιολογώ φίλος μου πετσοκοψε τα παπιά με αυτό σε νούμερο 7 ...
Σε παλιότερη ανάρτηση είδα ότι αυτόν που λες έχει και το veloce.ανοιγοντας και τα δύο είδα ότι έχουν τον ίδιο συγκεντρωτηρα,άρα σωστά λες.πιστευεις ότι μπορώ να τα χρησιμοποιήσω στην έναρξη ή να το αφήσω για αργότερα?
 
Back
Top