Δοκιμές διάτρησης

  • Thread starter Thread starter leo
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Κακό αυτό.
Ποιο σκληρό πλαστικό ο πράσινος ίσως γιαυτο , έχω μερικά ακόμη θα τα δοκιμασω με τσοκ φρένου να δούμε , σήμερα ήταν όλα βιαστηκα. Χαρτιά να βρω μόνο και μερικά φυσιγγια με χοντρά σκάγια .
 
Τενεκες στα 50 μετρα δυσκολα θα τρυπησει ακομα και με νο3, αναλογα και τον τενεκε, καποιοι ειναι αρκετα χοντροι.
Κανονικα ολοι πρεπει να εχουνε κοντρα απο πισω να μη κουνιουντε με την τουφεκια για πιο σωστα συμπερασματα να τον ακουμπαμε σε κανα δεντρο η να βαλουμε καμία πέτρα μεσα
 
Κανονικα ολοι πρεπει να εχουνε κοντρα απο πισω να μη κουνιουντε με την τουφεκια για πιο σωστα συμπερασματα να τον ακουμπαμε σε κανα δεντρο η να βαλουμε καμία πέτρα μεσα
Πετρα από πάνω έχω βάλει Τολη , αλλά ήθελα να δω τι αποτύπωμα αφήνει σε αυτά τα μέτρα
 
Πετρα από πάνω έχω βάλει Τολη , αλλά ήθελα να δω τι αποτύπωμα αφήνει σε αυτά τα μέτρα
Ναι δεν ειπα κατι για σενα γενικα τονλεω οτο ελευθεροι κουνιουντε με αποτελεσμα να αποροφατε κινιτικη ενεργεια
 
Ναι δεν ειπα κατι για σενα γενικα τονλεω οτο ελευθεροι κουνιουντε με αποτελεσμα να αποροφατε κινιτικη ενεργεια
Όχι φιλε Τολη δεν είπα τιποτα , και γώ ήθελα να τον στηρίξω ποιο καλα αλλά στο σημείο αυτό δεν μπορούσα
 
Back
Top