Δοκιμές διάτρησης

  • Thread starter Thread starter leo
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Με το ιδιο σκεπτικο Γιαννη μπορω να πω και για σενα οτι εισαι ψευτης και δε τα λες καλα και δε ξερεις τι σου γινετε γτ ποτε δεν εβαλες φοτο εστω ενα πουλι για πες σκεψου λιγο ομως πριν απαντησεις ειπα εγω ποτε κατι τετιο για σενα ????
Ότι και να γράψει ο κάθε ένας είναι σεβαστό όταν δε προσβάλει.Εγω προσωπικά φωτό δε βγάζω σπάνια ούτε με ψάρια ούτε με πουλιά απλά δε γουστάρω είναι ο λόγος που δεν μου άρεσε και το κρεμασταρι από παιδί ο κάθε ένας κάτι είναι κάτι κάνει και κάποιο επίπεδο σκοπευτικό και σαν άνθρωπος έχει .Δεν βλέπω το κυνήγι ανταγωνιστικά κυνηγάω για μένα όχι για τους υπόλοιπους και έτσι πρέπει να κάνουν όλοι.Δεν νομίζω ότι πρέπει να παρεξηγουμαστε για τη διαφορετικότητα των απόψεων ούτε να προσπαθεί ντε και σώνει κάποιος να πείσει τον άλλο,άλλη αντίληψη άλλο τόπο, άλλες ικανότητες άλλο όπλο ο κάθε ένας, είναι σφάλμα και μας οδηγεί με όπισθεν .
 
Ότι και να γράψει ο κάθε ένας είναι σεβαστό όταν δε προσβάλει.Εγω προσωπικά φωτό δε βγάζω σπάνια ούτε με ψάρια ούτε με πουλιά απλά δε γουστάρω είναι ο λόγος που δεν μου άρεσε και το κρεμασταρι από παιδί ο κάθε ένας κάτι είναι κάτι κάνει και κάποιο επίπεδο σκοπευτικό και σαν άνθρωπος έχει .Δεν βλέπω το κυνήγι ανταγωνιστικά κυνηγάω για μένα όχι για τους υπόλοιπους και έτσι πρέπει να κάνουν όλοι.Δεν νομίζω ότι πρέπει να παρεξηγουμαστε για τη διαφορετικότητα των απόψεων ούτε να προσπαθεί ντε και σώνει κάποιος να πείσει τον άλλο,άλλη αντίληψη άλλο τόπο, άλλες ικανότητες άλλο όπλο ο κάθε ένας, είναι σφάλμα και μας οδηγεί με όπισθεν .
Εγω οταν εγραψα τη γνωμη μου απλα δεν αρεσε ειναι απλο γιαννη εχουν πεταξει νειρωνεια για μενα οταν εγραψα για ενα τσοκ το οπιο βγαζει δυναμη οντως φιλε και κοροδευαν αλλα δε με ενδιφερει οπιος ερθει θα το δει απο κοντα φοτο ουτε θυραματα βαζω πλεων ουτε καθομε δωκιμες να κανω αλωστε δε μου αρεσουν οι τουφεκιες μου και το λεω
 
Παιδιά αν καταλάβατε λιγοστευουμε συνεχώς σαν κυνηγοί αν αρχίσουμε να μαλώνουμε και γιατί τσοκ γαμησετα .Νομίζω Άλεξ και Τόλη ωραία γράφουμε καλαμπουριζουμε δε χρειάζεται να συνεχιστεί η κουβέντα αυτή και εγώ το πιστεύω το kicks γιατί το έχω ακούσει από αλλού εκτός φόρουμ αλλά δεν είχα ποτέ.Στου Άλεξ τη g3 κενταει σε άλλες δε πάει δεν είναι λόγος αντιπαράθεσης.Συνεχιστε να γράφεται όλοι μη μικραίνει η οικογένεια .
 
Το ζητούμενο δεν είναι αν τέθηκε κάτι ειρωνικά η όχι,ούτε αν υπάρχουν ολοκληρωμένες γνώσεις πάνω στο κομμάτι της βλητικης.
Το πρόβλημα είναι πως η γνώση γίνεται αναπαραγωγή χωρίς προσωπική εμπειρία,πως γίνεται γνώμη για ολα ...με αναπαραγωγή .

Το πρόβλημα είναι πως όχι μόνο δοκιμές έκανε το παιδί,αλλά τις επιβεβαίωνε στην πράξη με τις πετυχημένες εξόδους του,όπως υπενθύμισε τις καρπωσεις του όπως γουσταρε .

Επιβεβαίωσε τις δοκιμές του στην πράξη για πάρτη του.κακως ασχολήθηκε να απαντάει και να λέει κιολας
 
Παιδιά αν καταλάβατε λιγοστευουμε συνεχώς σαν κυνηγοί αν αρχίσουμε να μαλώνουμε και γιατί τσοκ γαμησετα .Νομίζω Άλεξ και Τόλη ωραία γράφουμε καλαμπουριζουμε δε χρειάζεται να συνεχιστεί η κουβέντα αυτή και εγώ το πιστεύω το kicks γιατί το έχω ακούσει από αλλού εκτός φόρουμ αλλά δεν είχα ποτέ.Στου Άλεξ τη g3 κενταει σε άλλες δε πάει δεν είναι λόγος αντιπαράθεσης.Συνεχιστε να γράφεται όλοι μη μικραίνει η οικογένεια .
Εγω γιαννη δε μαλωνω με κανενα φιλε εξυγησεις ψαχνω γτ πιστευεις αυτο και γιατί το αλλο τωρα ο αλλος γιατι αρπαζετε δε ξερω ειπα αυτα που ειδαμε και τα ειδαν και η υπολειποι κατοχοι κικς τωρα στην ιδια κανη παλι πως περνανε απο ιδια συσφηξη τα σκαγια και το μαμα τα στρεσαρει και το κικς οχι και κραταει μενουσες δε ξερω
 
Και κάτι ακόμα .εγώ αυτό που ξέρω από την πείρα από το κυνήγι ,σε όπλα ιταλικά με συμβατικούς αυλούς ,τα κικς και τα τζεμινι,ειδικά σε μπενελι κάνουν παπάδες και μπορεί κάποιος να πει ότι είναι ο απόλυτος συνδυασμός. Για ντενεκεδες δεν ξέρω.

Να βάλει κάποιος τέτοιο τσοκ σε όπλο ιταλικό και να μην αρέσει...μυστηριο
 
Στην ίδια κανη λες έχεις σκεφτεί ότι μια Ρεμί μπορεί να τα στρεσαρει λιγότερο και με μια μικρή βοήθεια ακόμη του τσοκ να φέρνει ένα εντελώς διαφορετικό αποτέλεσμα από μια άλλη κάνη που ήδη τα έχει στρεσαρει και στραπατσαρει περισσότερο από μόνη της.Λεω εγώ κάνοντας υπόθεση .
 
Στην ίδια κανη λες έχεις σκεφτεί ότι μια Ρεμί μπορεί να τα στρεσαρει λιγότερο και με μια μικρή βοήθεια ακόμη του τσοκ να φέρνει ένα εντελώς διαφορετικό αποτέλεσμα από μια άλλη κάνη που ήδη τα έχει στρεσαρει και στραπατσαρει περισσότερο από μόνη της.Λεω εγώ κάνοντας υπόθεση .
Ξανα λεω για την ιδια κανη με ιδια συσφιξη διαφορετικό τσοκ
 
Γιαννη εγω αυριο θα τουφεκισω με 8αρια λαμπρο τενεκε στα 36 μετρα με φουλ τσοκ και να σε σηγουρος θα τον τρυπισω ε ρε και δε με πιστεψετε και πειτε τιποτα και μαλωνουμε καλο βραδυ παιδια οπλο benelli ss κανη breda® θερμης σφυριλατισης 70 αρα θαλαμη 62.5 εκ κοντακι με μπολικο downpitch
 
Παιδια μενουσες πως θα μετρισουμε στα 40-50 μετρα αν βαλω προστασια κοντρα πλακε μπροστα απ υον ταχογραφο τα πιανει τα σκαγια εστονκαι το ενα που θα περασει μεσα απ το τοξο
Πήρες ταχογράφο ρε θηρίο ;
Τι να τον κάνεις ;

Δοκίμασε αλλά δεν νομίζω ότι θα μετρήσεις εύκολα.
Αν περάσει σκάγι θα το μετρήσει.
 
Αν δε πουλας ειρωνεια εχω κανει κατι αντιστιχο με τα αντιστιχα αποτελεσμτα αλλα πιο λιγες τρυπες
Όχι καθόλου ειρωνεία σοβαρά μηλαω έχω και 2 κικς Ε αυτό και ένα άλλο που έχω κάνει για τι moss είναι θάνατος δεν φτουραν τα κικς
 
Back
Top