Καιρός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
@periklis-ath ξέρω ότι είναι έτη φωτός μακριά. Αλλά αν έβγαινε κάτι παρόμοιο τι θα γινόταν?????
View attachment 57740
Ρε μουρλε τι κοιτάς ..🤣🤣🤣🤣
Σε εσάς στο νησί θα έβρεχε πάντως

Η επανάληψη παραμένει γύρω στις 6/7 μέρες
Οπότε ότι αλλαγή γίνει θα γίνει 13-15 - 19-21 27-29...
 
Ρε μουρλε τι κοιτάς ..🤣🤣🤣🤣
Σε εσάς στο νησί θα έβρεχε πάντως

Η επανάληψη παραμένει γύρω στις 6/7 μέρες
Οπότε ότι αλλαγή γίνει θα γίνει 13-15 - 19-21 27-29...
Εκείνο το 27-29 μου αρέσει πολύ αρκεί να μην αλλάξει με νοτιάδες. Λεγε πως τα βλέπεις τα πράγματα? Τουλάχιστον θα ριξει έστω και 2 ωριτσες ποτιστικά κατά εδώ???
 
Εκείνο το 27-29 μου αρέσει πολύ αρκεί να μην αλλάξει με νοτιάδες. Λεγε πως τα βλέπεις τα πράγματα? Τουλάχιστον θα ριξει έστω και 2 ωριτσες ποτιστικά κατά εδώ???
Θα βρέξει ναι ...
Είναι περίεργο σύστημα αυτό ...Δείχνει να έχει νερό στα δυτικά πολύ ...Αν και φοβάμαι ότι θα κάνει και ζημιές
 
Θα βρέξει ναι ...
Είναι περίεργο σύστημα αυτό ...Δείχνει να έχει νερό στα δυτικά πολύ ...Αν και φοβάμαι ότι θα κάνει και ζημιές
Τους ξέσκισε στην ζέστη τους δυτικούς το καλοκαίρι και τώρα ξερναει νερό πάνω τους. Μακάρι να μην έχουν προβλήματα.
 
Εκείνο το 27-29 μου αρέσει πολύ αρκεί να μην αλλάξει με νοτιάδες. Λεγε πως τα βλέπεις τα πράγματα? Τουλάχιστον θα ριξει έστω και 2 ωριτσες ποτιστικά κατά εδώ???
Το όλο θέμα ..Είναι ότι δεν ανοίγει καθόλου στην δυτική Ευρώπη ένας καλός διάδρομος για 2/3 μέρες σερι....
Το έχω γράψει από την Κυριακή αυτό ..
Ένα καλό στήσιμο θέλουμε και θα γίνει χαμός σε εμάς .....
 
Το όλο θέμα ..Είναι ότι δεν ανοίγει καθόλου στην δυτική Ευρώπη ένας καλός διάδρομος για 2/3 μέρες σερι....
Το έχω γράψει από την Κυριακή αυτό ..
Ένα καλό στήσιμο θέλουμε και θα γίνει χαμός σε εμάς .....
Σάββατο μεσημέρι καθαρίζει από πάνω μας. Κυριακή ίσως γίνει το πρώτο σοβαρό ντου. Για να δούμε....
 
Καλημέρα.βροχουλα σμρ από βραδυς με μουνταμαρα,λογικά όπως λένε κ τα παιδιά πιο πάνω θα κάνει κ αύριο τη βροχουλα του,κ Κυριακή θα είναι τα τερέν όπως ακριβώς πρέπει...άντε να δουμε
 
@periklis-ath δάσκαλε ξεστραβωσε με σε παρακαλώ!!! Βλέπω ότι βαδίζουμε στο σωστό μονοπάτι η μαλακιες λέω πάλι????
View attachment 57828View attachment 57829View attachment 57830View attachment 57831
Ρε συ..Σταμάτα το δάσκαλε..Δεν θα ξαναγράψω τιπς..Αλήθεια τώρα ..

Τα μοντέλα τρέχουν την νέα αλλαγή εκεί στις ημερομηνίες που έχουμε ήδη πει..Μιας και η επανάληψη είναι σταθερή 6/7 μέρες..

Εάν βγει ακριβώς έτσι όπως το δείχνει σήμερα ..Ναι θα είχαμε ένα τεράστιο πέρασμα από τα πάντα...

Έχει πολύ δρόμο ακόμα πάντως..Πρέπει να αποκοπεί η κυκλοφορία στην δυτική Ευρώπη, να σπάσει το χαμηλό εκεί για να σηκωθεί ο Υ εκεί που τον δείχνει τώρα .
Υπάρχει το σενάριο να μην συμβεί αυτό ,και να μείνουμε σε νοτιαδες κυρίως ..Και ένα χαζό βοριά στο Αιγαίο ,που δεν θα βοηθήσει κάπου...
Είναι ένας αιώνας μπροστά ..
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top