Καιρός Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Το καλό της υπόθεσης πλέον είναι ότι μάλλον γλιτώνουμε τα Πασχουγεννα. Τουλαχιστον να εναρμονιστει λίγο ο κωλοκαιρος με την εποχή και το κλίμα των εορτών. όσοι γουστάρουν Χριστούγεννα με λιακαδαρα και 25 βαθμούς συγνώμη αλλά είναι ολίγον παραφρονες.
 
Το καλό της υπόθεσης πλέον είναι ότι μάλλον γλιτώνουμε τα Πασχουγεννα. Τουλαχιστον να εναρμονιστει λίγο ο κωλοκαιρος με την εποχή και το κλίμα των εορτών. όσοι γουστάρουν Χριστούγεννα με λιακαδαρα και 25 βαθμούς συγνώμη αλλά είναι ολίγον παραφρονες.
Θα σου κανω δωρο εισιτηριο για να κανεις Χριστουγεννα Αυστραλια.
Παρε αντηλιακο,μαγιο και στριγκοπαντοφλα για να αραξεις παραλια και να απολαυσεις υπεροχα 45αρια-50αρια και καυσωνες!
 
Το καλό της υπόθεσης πλέον είναι ότι μάλλον γλιτώνουμε τα Πασχουγεννα. Τουλαχιστον να εναρμονιστει λίγο ο κωλοκαιρος με την εποχή και το κλίμα των εορτών. όσοι γουστάρουν Χριστούγεννα με λιακαδαρα και 25 βαθμούς συγνώμη αλλά είναι ολίγον παραφρονες.
Άντε να δούμε! Να σταματήσουν και αυτές η βροχές να γίνει παιχνίδι στα καρτερία.
 
Θα σου κανω δωρο εισιτηριο για να κανεις Χριστουγεννα Αυστραλια.
Παρε αντηλιακο,μαγιο και στριγκοπαντοφλα για να αραξεις παραλια και να απολαυσεις υπεροχα 45αρια-50αρια και καυσωνες!
Μμμμμμμ θα πάρω και μια βαρκούλα και θα κάνω ότι αυτοί...
 
Άιντε Μήτσο μου σιγά σιγά να ρίξουμε καμία τουφέκια... Την έκανες τη γύρα σου κ φέτος, καλά ήταν... .yelling.
φιλεμου αρη ο καιρως δεν εκανε ακωμη για παπια στον εβροοοο φιλοσμου που γυρισε εχθες μετα απο 3ημερω κατεβηκε με 25 παπια στο χεριιιι,,ΥΓ εχη ο καιρως πισωγυρισματα που λενεεεε,,,ενω πριν λιγες μερες πριν αναιβη,, κατεβαινανε φιλαρακιατου με καλους αριθμουςςςςςς .think.
 
Ρε μην του γα.....τιποτα.
Η βροχή έχει σταματήσει από το πρωί αλλά μας έχει πνίξει ομίχλη και πάνω που έβαλα το σκύλο στο αμάξι να πάμε για καμιά μπεκάτσα ,άρχισε πάλι να βρέχει.
Ελεος ρε πούστη μου ,έλεος !
 
Ρε μην του γα.....τιποτα.
Η βροχή έχει σταματήσει από το πρωί αλλά μας έχει πνίξει ομίχλη και πάνω που έβαλα το σκύλο στο αμάξι να πάμε για καμιά μπεκάτσα ,άρχισε πάλι να βρέχει.
Ελεος ρε πούστη μου ,έλεος !
Εγώ έφυγα με χίλια ζόρια νωρίτερα από τη δουλειά για να πάω για καμιά μπεκάτσα ... και προέκυψε δουλειά μιάς ώρας που δεν αναβάλλεται το απόγευμα !!! .hair.
 
Περικλή περιμένουμε μακροπροθεσμη πρόγνωση για χιόνι στην κεντρική Μακεδονία, πες κάτι έστω και διακινδυνευμενο.
Να σου πω εγώ. Το μεσημεριανό τρέξιμο σας έθαβε στο χιόνι μετά τα Χριστούγεννα. Το βραδινό λέει πάρε γυαλιά ηλίου και αντιηλιακό σπρέι για τις ίδιες μέρες. Οποτε φίλε μου καταλαβαίνεις...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top